فهرست این مقاله

شیشه کریستال تهران

عرضه انواع شیشه کریستال تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    09214195178 – 02188621912

 

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

در چند سال گذشته صنعت شیشه دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده و تولید محصولات جدید به طور کلی رویه این صنعت را متحول کرده است یکی از این محصولات که بازار شیشه و آینه را به دست تحت تاثیر قرار داده است شیشه کریستال تهران نام دارد ، این نوع شیشه ها به دلیل شفافیت بسیار بالا میل به استفاده از شیشه در اجرای پروژه های مختلف را افزایش داده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه کریستال تهران در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف نمای شیشه ای را با استفاده از شیشه های کریستال اجرا کرده است ، برای مشاهده طرح ها به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

به طور کلی در صنعت شیشه امروزه 5 نوع شیشه از نظر شفافیت تولید می شود شیشه شیت ، فلوت ، کلیر ، سوپرکلیر و کریستال که در این بین شیشه کریستال تهران به دلیل شفافیت بیشتر نسبت با سایر شیشه های ذکر شده در اجرای پروژه های تزیینی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه کریستال تهران – آکواریوم

با توجه به این موضوع که آکواریوم یکی از محصولات شیشه ای پرکاربرد و محبوب در بین ایرانی ها محسوب می شود می توان با استفاده از شیشه های کریستال آکواریوم های با نمای زیباتری را تولید کرد به طوری که ابتدا شیشه کریستال تهران را رد ابعاد مودر نظر بشر داده سپس با استفاده از چسب های مخصوص آکواریوم و ماهی شیشه ها را طبق الگو به یکدیگر متصل کرد .

 

شیشه کریستال تهران – رومیزی

یکی دیگر از کاربردهای شیشه کریستال در تولید شیشه های رومیزی است به طبع استفاده از این نوع شیشه ها در تولید شیشه رومیزی تاثیر بسزایی در نمای زیباتر میز خواهد داشت اغلب از شیشه های کریستال 8 میل و 10 میل برای تولید شیشه رومیزی استفاده می شود .

برای ساخت میزهای شیشه ای نیز بهتر است که از شیشه کریستال تهران بکار برد چرا که این نوع میزها در واقع یک محصول تمام شیشه ای به شمار می رود و چیزی جز شیشه در تولید آن استفاده نخواهد شد ، برای تولید میز شیشه ای باید از شیشه های کریستال 15 میل و 20 میل بکار برده شود چرا که شیشه متحمل وزن زیادست و در صورت استفاده از شیشه های با ضخامت کمتر احتمال شکستن شیشه ها وجود دارد .

 

شیشه کریستال تهران – بلژیک و چین 

به طور کلی دو نوع شیشه کریستال خارجی در یاران وجود دارد که البته بهترین های دنیا نیز محسوب می شوند شیشه کریستال بلژیک از نظر شفافیت بهترین نوع شیشه کریستال محسوب می شود اما قیمت بسیار بالایی دارد لذا با توجه به اینکه شیشه کریستال تهران – چینی نیز از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و از قیمت به مراتب کمتری نیز نسبت به همتای بلژیکی برخوردار است کمتر کسب حاضر به خرید شیشه کریستال بلژیکی است .

 

شیشه کریستال تهران – ایرانی   

در سال 1397 پروژهشگران صنعت شیشه در ایران با تلاش های بسیار زیاد و مداوم سرانجام موفق به تولید شیشه های کریستال شدند و جالب است بدانید که شفافیت شیشه کریستال ایرانی در مقایسه با شیشه های کریستال چینی بسیار مطلوب به نظر می رسد ، شیشه ی کریستال تهران – ایرانی قیمتی حدود نصف شیشه های کریستال چینی دارد .

لازم به ذکر است شیشه کریستال تهران – ایرانی با نام شیشه وین وایت نیز شناخته شده است و در ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل تولید می شوند که به صورت قواره و جام در صنایع شیشه و آینه کولیوند عرضه خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – رنگی

برای تولید شیشه های کریستال رنگی ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از پیسوله رنگ خواهد شد در نهایت هم جهت تثبیت رنگ در کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

شیشه کریستال تهران – لمینت

شیشه های لمینت کریستال از دو یا چند عدد شیشه کریستال تشکیل شده است که توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده است ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی که خطر شکستن شیشه وجود دار بکار می رود .

 

شیشه کریستال تهران – خم

برای تولید شیشه های کریستال خم ابتدا شیشه کریستال در ایعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – گرد

برای تولید شیشه های کریستال گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه کریستال تهران – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه کریستال تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه کریستال تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه کریستال معرفی شده است .

 

شیشه کریستال تهران – اکریلیک 

در این طرح از شیشه های کریستال با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ضمنا شیشه کریستال تهران در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان شیشه میز ناهارخوری استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های کریستال رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه کریستال تهران – ضخیم 

برای تولید شیشه های کریستال با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک شیشه رومیزی با ابعاد 110 * 240 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

شیشه کریستال تهران – رفلکس 

در این طرح از شیشه های کریستال از شیشه های رفلکس نیز استفاده شده است این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه کریستال تهران – تاشو 

در این طرح از شیشه های کریستال شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه کریستال تهران تاشو دغدغه ی کموبد فضا به وطر کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه کریستال تهران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های کریستال بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه کریستال تهران – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

 

شیشه کریستال تهران - اینستاگرام

 

شیشه کریستال تهران - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش شیشه کریستال تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه کریستال تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال ایران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال ایران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.quora.com

تیم تحریریه کولیوند