فهرست این مقاله

شیشه کریستال وین وایت

انواع شیشه کریستال وین وایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

شیشه کریستال وین وایت

 

شیشه کریستال وین وایت

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های با شفافیت بسیار بالایی هستیم که میزان سبزی آن بسیار کمتر از شیشه های فلوت و کلیر است به طوری که حتی از لبه شیشه می توان داخل آن را مشاهده کرد ، یکی از جدیدترین طرح های شیشه کریستال که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است با نام شیشه کریستال وین وایت شناخته شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کریستال در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های کریستال از جمله شیشه کریستال وین وایت را ابعاد مختلفی عرضه می کند که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه کریستال وین وایت در ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 16 میل و 20 میل تولید می شود که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد ، با افزایش ضخامت شیشه به طبع مقاومت شیشه نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

 

شیشه کریستال وین وایت – سکوریت

شیشه های کریستال سکوریت شده در واقع به شیشه های کریستالی گفته می شود که مقاومت آن در اثر دمای بسیار زیاد کوره افزایش پیدا کرده و حتی اگر شکسته شود برخلاف شیشه های خام پودر خواهد شد ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی نظیر اجرای درب شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، کف شیشه ای ، سقف شیشه ای و … کاربرد دارد .

 

شیشه کریستال وین وایت – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود و به صورت فریم لس نصب شوند باید از شیشه های کریستال لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه کریستال وین وایت سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد به طوری که حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه کریستال وین وایت – دوجداره 

اگر در پروژه ای هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی باشد باید از شیشه های کریستال دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه کریستال با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسیپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده شده و دور آن با چسب های مخصوصی پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال وین وایت – خم

طرح خاصی از شیشه های کریستال که در زاویه های گوناگونی خم شده است ، برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه کریستال وین وایت – رومیزی

یکی از مهم ترین کاربردهای شیشه های کریستال در تولید شیشه های رومیزی است زیرا در این صورت نمای میز مورد نظر بسیار بهتر به نظر خواهد رسید به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره سفید باید از شیشه کریستال 10 میل وین وایت استفاده کرد .

 

شیشه کریستال وین وایت – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه کریستال وین وایت در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه کریستال وین وایت در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه کریستال معرفی شده است .

 

شیشه کریستال وین وایت – ضخیم

برای تولید شیشه های کریستال با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری با ابعاد 100 * 240 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه کریستال وین وایت – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن بهتر است که از شیشه های کریستالی استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره از شیشه های کریستال 15 میل بکار می رود ، شیشه های میز در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه کریستال وین وایت – تاشو 

در این طرح از شیشه های کریستال شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه کریستال وین وایت تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کریستال وین وایت – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سکوریت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه کریستال وین وایت - اینستاگرام

 

شیشه کریستال وین وایت - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توان شیشه کریستال وین وایت را از طریق زیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال وین وایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال وین وایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه کریستال وین وایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال سفید

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال تهران

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

شیشه کریستال وین وایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال وین وایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.guardianglass.com

تیم تحریریه کولیوند