فهرست این مقاله

شیشه کریستال 6 میل

عرضه انواع شیشه کریستال 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

با فراگیر شدن شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر و استقبال چشمگیر مردم از این نوع شیشه ها سرانجام شیشه کریستال 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل کریستال هم تولید شد و بر خلاف گذشته که فقط شیشه کریستال 20 میل در کشورمان وجود داشت امروزه طیف وسیعی از این نوع شیشه های فوق شفاف یافت می شود .

دلیل اینکه چرا  برخلاف شیشه های فلوت و کلیر که در ابتدا شیشه کریستال 20 میل تولید شد در صورتی که به طور طبیعی باید در ابتدا شیشه کریستال 6 میل تولید می شد اینست که با بیشتر شدن ضخامت شیشه به طبع میزان سبزی مربوط به شیشه های فلوت بیشتر به چشم می خورد لذا شیشه های 20 میل فلوت به دلیل اشاره شده به طور کلی سبز رنگ دیده می شد سرانجام فعالان در صنعت شیشه سراسر دنیا تمرکز خود را روی تولید شیشه های کریستال 20 میل گذاشتند .

 

مقایسه شیشه کریستال 6 میل و وین وایت 6 میل 

همانطور که در مطلع هستید که شیشه وین وایت در واقع همان شیشه های کریستال هستند که در کشور ایران تولید می شوند ، با تلاش های فراوان جوانان ایرانی سرانجام شیشه های کریستال در ضخامت های مختلف در کشورمان تولید شده است برای اینکه شیشه کریستال 6 میل و وین وایت 6 میل را با یکدیگر مقایسه کنیم باید گفت که به طور چشمگیری شیشه های وین وایت شفافیت بسیار بالایی داشته و از این حیث رقبت بسیار نزدیکی با شیشه کریستال دارد .

اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع بپردازیم باید گفت که در اصطلاح یک پرده رنگ شیشه های کریستال نسبت به شیشه کریستال 6 میل شفافیت بیشتری دارند اما این اختلاف به صورتی است که یک فرد عادی که تخصصی در این زمینه ندارد به احتمال بسیار زیاد نخواهد توانست این دو نوع شیشه ها را بکدیگر تمیز دهد .

نمایندگی شیشه کریستال 6 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند در حال حاضر هر دوی شیشه های کریستال و وین وایت را عرضه می کند اما تمام سعی ما بر این است که شیشه وین وایت جایگزین شیشه کریستال شود چرا که در این صورت واردات شیشه بسیار کمتر خواهد شد بنابراین ارز از کشورمان خارج نخواهد شد و اقتصاد پویایی را خواهیم داشت .

لازم به ذکر است که قیمت شیشه کریستال 6 میل نسبت به سیار شیشه های کریستال به دلیل ضخامت کمتر به طبع کمتر خواهد بود اما در مقایسه با شیشه 6 میل وین وایت حدود 70 درصد قیمت بیشتری را دارد .

 

شیشه کریستال 6 میل آکواریوم

برای ساخت آکواریوم های خانگی با ابعاد زیر 120 سانتی متر می توان از شیشه های 6 میل استفاده کرد اما اگر از شیشه 6 میل کریستال بکار برده شود به طبع نمای آکواریوم به دلیل شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها بسیار زیباتر هم به نظر می رسد ، توجه نمایید که برش شیشه کریستال 6 میل آکواریوم باید توسط دستگاه CNC صورت گیرد زیرا حتی 1 میل اشتباه در هنگام برش شیشه محاسبات را برای ساخت آکواریوم به هم می ریزد .

 

شیشه کریستال 6 میل رومیزی  

یکی دیگر از کاربردهای شیشه کریستال 6 میل در تولید شیشه رومیزی می باشد به طبع تولید یک شیشه روی میز با شیشه فلوت تفاوت بسیار زیادی با تولید آن با شیشه کریستال خواهد داشت ، شفافیت و درخشندگی این نوع شیشه ها در زیباتر به نظر رسیدن شیشه رومیزی تاثیر بسزایی را دارد .

 

شیشه کریستال 6 میل پنجره دوجداره

در ساختمان های لوکس و مدرن اغلب از شیشه های کریستال سکوریت شده به عنوان شیشه پنجره استفاده می شود ، با تولید پنجره های دوجداره استفاده از شیشه های دوجداره هم الزامی شد ، حال اگر بخواهیم از شیشه فلوت 6 میل جهت ساخت شیشه دوجداره استفاده کنیم به طبع به دلیل اینکه دو شیشه فلوت روی هم قرار می گیرند میزان رنگ سبز در داخل شیشه بیشتر مشاهده می شود در واقع شفافیت شیشه کمتر خواهد شد اما در صورت استفاده از شیشه کریستال 6 میل می توان یک شیشه دوجداره با شفافیت بسیار بالا را تولید کرد .

 

شیشه کریستال 6 میل سکوریت

برای تولید شیشه های سکوریت 6 میل می توان از شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال به دلیل شفافیت بیشتر بهترین گزینه محسوب می شود .

 

شیشه کریستال 6 میل رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های چاپ روی شیشه قادر به تولید انواع شیشه های کریستال رنگی است ، چاپ روی شیشه های کریستال بسیار زیباتر از شیشه ها فلوت به نظر می رسد .

 

شیشه کریستال 6 میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال یه صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه کریستال 6 میل بلژیکی

به طور کلی شیشه های کریستال به سه دسته ی شیشه های کریستال ایرانی ، چینی و بلژیکی تقسیم یم شوند که در این بین شیشه کریستال بلژیکی با نام شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

شیشه کریستال 6 میل خم

برای تولید شیشه های کریستال خم ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال 6 میل رومیزی

از شیشه های کریستال 6 میل و 8 میل می توان برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد کوچک نیز استفاده کرد به طور مثال می توان به شیشه رومیزی میز جلو مبلی ، عسلی و کنسول اشاره کرد ، شیشه های رومیزی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه کریستال 6 میل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 6 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های حکاکی شده در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه کریستال 6 میل هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه کریستال 6 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه کریستال 6 میل میز

برای تولید میزهای شیشه ای عسلی و جلو مبلی می توان از شیشه های کریستالی استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز عسلی با ابعاد 40 * 40 سانتی متر از شیشه های 6 میل بکار می رود ، شیشه های میز در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه کریستال 6 میل تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های کریستال که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های قثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود  فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه کریستال 6 میل تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق زیر شیشه کریستال 6 میل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه کریستال 6 میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال 6 میل با ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان تنها نماینده رسمی شیشه کریستال 6 میل و وین وایت در ایران تمامی محصولات خود را از طریق باربرهای مخصوص حمل شیشه به سراسر کشور ارسال می نماید .

 

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

شیشه کریستال 6 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال 6 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.indiamart.com

 

تیم تحریریه کولیوند