فهرست این مقاله

شیشه کلوزت

تولید انواع شیشه کلوزت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

شیشه کلوزت

 

شیشه کلوزت

شیشه های داخل یک اتاق خواب دارای دسته بندی های مختلفی است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های رنگی خاص جهت تزیین فضای داخلی بکار می برند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های رنگی و طرح دار اتاق خواب می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه کلوزت – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های اتاق خواب که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه ها خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه کلوزت – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های اتاق خواب که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه کلوزت – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های اتاق خواب دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کلوزت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های اتاق خواب بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه کلوزت – کریستال 

شیشه های اتاق خواب از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستالل تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه کلوزت - اینستاگرام

 

شیشه کلوزت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش شیشه کلوزت

برای اطلاع از قیمت شیشه های اتاق خواب و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های اتاق خواب در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کلوزت

شیشه کلوزت

شیشه کلوزت

شیشه کلوزت

شیشه کلوزت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند