فهرست این مقاله

شیشه 1 میل

عرضه انواع شیشه 1 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

شیشه 1 میل

 

شیشه 1 میل

امروزه در صنعت شیشه با توجه به کشف ماده های مختلف توسط دانشمندان شیشه های با ضخامت مختلفی تولید می شود در حالی که تا چندی پیش شاید کسی حتی تصور اینکه شیشه های با ضخامت 1 میل و 20 میل تولید شود را نداشت ، در این مقاله کم ضخامت ترین نوع شیشه را که با نام شیشه 1 میل شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه در ایران فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه از جمله شیشه 1 میل را عرضه کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه 1 میل ابتدا در کشور آلمان تولید شد اما به دلیل کاربرد زیاد این نوع شیشه ها خیلی زود مور توجه صنعت گران سایر کشورها نیز قرار گرفت ، شیشه های 1 میل و 2 میل به دلیل ضخامت بسیار کم احتمال شکسته شدن آن بسیار زیاد است از همین رو هنگام جابجایی این نوع شیشه ها باید جوانب احتیاط را در نظر گرفت .

 

شیشه 1 میل سکوریت

متداول ترین نوع شیشه های  1 میل که از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های خام برخوردار است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه ی 1 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 1 میل رنگی

شیشه های رنگی به طور کلی به دو دسته ی شیشه رنگی یک رو نما و شیشه رنگی دو رو نما تقسیم می شود ، شیشه دو رو نما در واقع همان شیشه های رنگی ساده محسوب می شود اما شیشه یک رو نما یا لاکوبل به شیشه های رنگی گفته می شود که یک طرف شیشه توسط پیسوله رنگ خواهد شد .

 

شیشه 1 میل خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه ی 1 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه 1 میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 1 میل ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد یا تصاویر مختلف گرافیکی روی شیشه چاپ کرد .

 

شیشه 1 میل اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه 1 میل رفلکس

شیشه های رفلکس در واقع به شیشه هایی گفته می شود یک طرف آن آینه ای و طرف دیگر شیشه رنگی است ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها شباهت بسیار زیادی با تولید آینه های رنگی دارد .

 

شیشه 1 میل کریستال

به طور کلی شیشه های 1 میل به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و به شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

شیشه 1 میل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 1میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 1 میل هوشمند 

در این طرح از شیشه های 1 میل با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند ار طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه 1 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و بلژیک به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه 1 میل دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های 1 میل رنگی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 1 میل مات 

به طور کلی شیشه های مات 1 میل به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید شده در حالیکه شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه 1 میل لمینت 

در پروژه هایی که نیاز به شیشه های با ابعاد بزرگ است باید از شیشه های لمینت 1 میل استفاده کرد بدین شکل 2 عدد شیشه ی 1 میل توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه 1 میل استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی شده و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار خواهد رفت ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 1 میل تاشو 

در این طرح از شیشه های 1 میل هر لنگه از شیشه ها به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل دیگر هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه 1 میل تاشو دغدغه ی افراد به طور کامل برطرف خواهد شد .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه 1 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بنیه بهینه بکار برده می شود .

 

شیشه 1 میل

 

شیشه 1 میل - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه 1 میل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه 1 میل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت شیشه 1 میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه 1 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

شیشه 1 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 1 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند