فهرست این مقاله

شیشه 10 میل رومیزی

تولید انواع شیشه 10 میل رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

شیشه 10 میل رومیزی

 

شیشه 10 میل رومیزی

ضخامت شیشه های رومیزی به طور کلی با توجه به ابعاد میز و طرح آن تعیین می گردد منظور از طرح میز اینست که میز دارای صفحه چوبی است یا از تعدادی پایه تشکیل شده است ، چنانچه میز دارای صفحه چوبی باشد در اغلب موارد از شیشه 10 میل رومیزی استفاده خواهد شد که در این مقاله به بررسی انواع این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه 10 میل رومیزی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه 10 میل رومیزی به گونه ای است که ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC و MASTER در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه های لول ، تراش و دیاموند ابزار لبه شیشه رومیزی اعمال می شود در مرحله ی بعدی نیز شیشه داخل دستگاه شست و شو قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – شیشه میز ناهارخوری

اغلب سفارشات ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند مربوط به شیشه های میز ناهارخوری است که در این بین برای تولید شیشه رومیزی اغلب میزها از شیشه 10 میل رومیزی استفاده می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 8 نفره با صفحه چوبی گردویی از شیش 10 میل برنز بکار برده خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – شیشه میز جلو مبلی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی با تعداد سفارش زیاد شیشه میز جلو مبلی است در واقع هر خانه ای که دارای سرویس مبلمان است به طور حتم یک میز جلو مبلی نیز در آن خانه وجود دارد ، برای تولید شیشه میز جلو مبلی معمولا از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود .

 

شیشه 10 میل رومیزی – شیشه میز آشپزخانه

علاوه بر میز ناهارخوری در ساختمان هایی که دارای آشپزخانه های بزرگی است یک میز صبحانه خوری که با نام میز آشپزخانه نیز شناخته شده است وجود دارد ، برای تولید ایگونه از شیشه رومیزی معمولا از شیشه های 10 میل کریستال استفاده می شود .

 

شیشه 10 میل رومیزی- کریستال

به طبع میزان شفافیت شیشه های رومیزی در زیباتر شدن میز تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل بهتر است که از شیشه های کریستال برای تولید شیشه رومیزی استفاده کرد ، به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه 10 میل رومیزی – رنگی

شیشه های 10 میل رومیزی رنگی به دو دسته ی شیشه های رنگی دو رو نما ( ساده ) و شیشه های رنگی یک رو نما تقسیم می شود که شیشه دو رو نما در واقع همان شیشه برنز ، دودی و شامپاینی است اما شیشه های یک رو نما در طیف وسیع رنگی تولید می شود .

 

شیشه 10 میل رومیزی – طرح دار

در کشورهای اروپایی اغلب از شیشه های رومیزی طرح دار استفاده می شود به طوری که معولا یک طرح خاص مانند طرح ورساچه روی لبه شیشه رومیزی سندبلاست یا چاپ می شود در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح ها و تصاویر مختلف روی شیشه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه ساتینا ظاهر زیباتری داشته اما ویژگی شیشه سندبلاست اینست که به صورت طرح دار نیر تولید خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 10 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های 10 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه رومیزی اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های 10 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 10 میل رومیزی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه 10 میل رومیزی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه 10 میل معرفی شده است قیمت شیشه 10 میل رومیزی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 10 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه 10 میل رومیزی –  جزیره 

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه های لاکوبل رنگی 10 میل و 15 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک جزیره سفید با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل سفید کریستال بکار برد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های 10 میل سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه 10 میل کریستال یا لاکویل رنگی بکار برد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از شیشه های رفلکس 10 میل تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی  ، سبز ، برنز ، شامپاینی و آبی وجود دارد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع شیشه ها معمولا دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع است چرا که در غیر این صورت شکل هندسی بیضی ایجاد نخواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – استین گلاس 

این طرح از شیشه های رومیزی از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استین گلاس در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد ، شیشه های رومیزی استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 10 میل رومیزی – تاشو 

در برخی از پروژه های رومیزی باید از شیشه های تاشو 10 میل استفاده کرد ساختاار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز کردن ، شیشه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه 10 میل رومیزی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه 10 میل رومیزی – دودی 

شیشه های دودی بدون تردید کاربردی ترین شیشه رنگی رومیزی محسوب می شود که در ضخامت های 6 میل الی 10 میل وجود دارد ، به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره از شیشه 10 میل بکار می رود ، شیشه های دودی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه 10 میل رومیزی – طرح سنگ 

یکی از متفاوت ترین انواع شیشه 10 میل که طرح های مختلف سنگ مرمر و سایر سنگ های مدرن روی شیشه ایجاد شده است این نوع شیشه ها اغلب به عنوان دیوارپوش شیشه ای و شیشه بین کابینتی بکار می رود ، شیشه های طرح سنگ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه 10 میل رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه 10 میل رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه 10 میل رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 10 میل رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 10 میل رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های برش CNC و MASTER صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 10 میل

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 10 میل رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند