فهرست این مقاله

شیشه 10 میل نشکن

تولید شیشه 10 میل نشکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه 10 میل نشکن

 

شیشه 10 میل نشکن

شیشه های 10 میل به دلیل ضخامت مناسب در مکان های مختلفی از ساختمان کاربرد دارد به عیارت دیگر شیشه 10 میل هم مقاومت زیادی را داراست و هم اینکه آنقدری ضخامت شیشه بالا نسیت و جهت جا به جایی دچار مشکل نخواهید شد ، به طور کلی با توجه به دلایل اشاره شده استفاده از شیشه 10 میل فراگیر شده که بخش قابل توجهی از کاربرد آن مربوط به شیشه 10 میل نشکن می باشد .

جالب است که بدانید بخش اعظمی از تولید شیشه های نشکن هم مربوط به شیشه 10 میل می شود و در اکثر پروژه هایی که نیاز به استفاده از شیشه های نشکن وجود دارد شیشه 10 میل نشکن بهترین انتخاب خواهد بود ، طبق آمارهای گرفته شده بیش از 60 درصد تولید شیشه های سکوریت یا نشکن متعلق به شیشه 10 میل است .

شیشه 10 میل نشکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند در رنگ های برنز ، دودی ، آبی ، سبز و بنفش تولید می شود که در این بین شیشه 10 میل دودی نشکن بیشترین کاربرد را در تولید شیشه های رومیزی و اجرای درب شیشه ای دارد .

 

شیشه 10 میل نشکن درب شیشه ای

رایج ترین کاربرد شیشه 10 میل نشکن اجرای درب های شیشه ای است که این درب ها خود به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود مانند درب شیشه ای فروشگاه ، درب شیشه ای اداری ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب شیشه ای آلومینیومی و … .

اگر تا به حال توجه کرده باشید تمامی درب های شیشه ای اشاره شده با استفاده از شیشه 10 میل نشکن پیاده سازی شده که دلیل آن هم همانطور که اشاره شد مربوط به مقاومت مناسب این نوع شیشه ها و همچنین وزن نه چندان زیاد می باشد ، برای اجرای درب شیشه ای می توان از شیشه 10 میل نشکن طرح دار و رنگی هم استفاده کرد که در مقاله های مربوطه ویژگی های هریک به طور کامل شرح داده شده است .

 

شیشه 10 میل نشکن نرده شیشه ای

در چند سال گذشته با توجه به این موضوع که نمای داخلی و خارجی ساختمان ها به سمت نمای شیشه ای سوق پیدا کرده اجرای بخش های مختلف ساختمانی به صورت شیشه ای به امری بدیهی تبیدیل شده است ، نرده شیشه ای هم یکی از این بخش هاست که با اجرای آن نمای بسیار زیبا و جذابی را شاهد خواهیم بود به طور کلی نرده شیشه ای با شیشه 10 میل نشکن را می توان به دو صورت ثابت و تاشو ( ریلی ) نصب کرد .

 

شیشه 10 میل نشکن پارتیشن شیشه ای

یکی ار دغدغه های هر اداره و شرکتی بخش بندی کردن قسمت های مختلف مجموعه است به طوری که بخش های مختلف با هم تبادل اطلاعات داشته و در ضمن هر یک از بخش ها برای هم ایجاد مزاحمتی نداشته باشند ، پارتیشن شیشه ای با شیشه 10 میل نشکن دارای دو ویژگی است که سایر پارتیشن ها از آن مبرا هستند یکی نمای بسیار زیبا و مدرن این نوع پارتیشن هاست و دیگری سهولت مدیریت کردن بخش های مختلف مجموعه است چرا که با یک دید سطحی هم می توان از کاردکرد کارکنان مجموعه اطلاع پیدا کرد .

 

شیشه 10 میل نشکن رومیزی

در مقاله های متعددی ویژگی های شیشه رومیزی شرح داده شده جالب است بدانید که اکثر شیشه های رومیزی هم با استفاده از شیشه های 10 میل تولید می شود ، اینکه شیشه 10 میل ساده یا شیشه 10 میل نشکن را باید برای تولید شیشه رومیزی استفاده کرد جای بحث دارد ، شیشه های نشکن مقاومت بسیار زیادی داشته اما لبه های شیشه های نشکن نقطه ی ضعف این شیشه هاست چرا که اگر ضربه ی محمکی از لبه ی شیشه وارد شود احتمال شکتن آن بسیار زیاد است .

بنابراین با توجه به اینکه احتمال برخورد اشیاء فلزی به لبه ی شیشه رومیزی وجود دارد بهتر است که برای تولید شیشه های رومیزی از شیشه های ساده و سکوریت نشده استفاده کرد ، وارد شدن ضربه به لبه ی شیشه های ساده فقط موجب لب پر شدن شیشه خواهد شد .

 

شیشه 10 میل نشکن لمینت

شیشه های 10 میل سکوریت لمینت شده از دو شیشه 5 میل تشکیل شده است که به واسطه ی لایه PVB به هم متصل شده اند و در پروژه هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد مانند اجرای نرده شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه 10 میل نشکن کریستال

برای اجرای پروژه های تزیینی که در واقه نمای پروژه حائز اهمیت می باشد مانند اجرای پارتیشن های شیشه ای و نرده شیشه ای بهتر است که از شیشه های کریستال 10 میل سکوریت شده استفاده کرد .

 

شیشه 10 میل نشکن آکواریوم

هرچند که ساخت آکواریوم های خانگی نیازی به شیشه های 10 میل آکواریوم سکوریت شده ندارد اما برخی افراد همچنان از این نوع شیشه ها در ساخت آکواریوم استفاده می کنند به طور مثال برای ساخت یک اکواریوم با طول 100 سانتی متر ، عرض 50 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر باید از شیشه 10 میل نشکن استفاده کرد .

 

شیشه 10 میل نشکن رنگی

با توجه به اهمیت بسیار زیاد ترکیب صحیح رنگ ها در فضای داخلی ساخمان بهتر است که از شیشه های رنگی برای اجرای پروژه های مختلف استفاده شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شوند .

 

شیشه 10 میل نشکن دوجداره

برای نمای ساختمان ها معمولا از شیشه نشکن دوجداره استفاده می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو شیشه 10 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسر فلزی بین دو شیشه قرار داده شده و دور آن ها چسب زده می شود .

 

شیشه 10 میل نشکن خم

شیشه های خم در واقع یکی از شیشه های خاص و با نمای لوکس محسوب می شود که فرآیند تولید آن نسبت به سایر شیشه های خم پیچیده تر است ، برای تولید شیشه خم از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

شیشه 10 میل نشکن حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های 10 میل حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر را روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) کرد .

 

شیشه 10 میل نشکن هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های 10 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 10 میل نشکن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه 10 میل نشکن هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 10 میل ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخسلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه 10 میل نشکن محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های 10 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی روی سنگ ایجاد شده و مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه 10 میل نشکن رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های 10 میل سکوریت مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، آبی ، سبز و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 10 میل نشکن میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای نیز بهتر است که از شیشه های 10 میل الی 20 میل سکوریت استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی مدرن از شیشه 10 میل کریستال بکار می رود ، شیشه های میز در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 10 میل نشکن تاشو 

در این طرح از شیشه های 10 میل مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 10 میل تاشو نشکن بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه 10 میل نشکن طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیر یاز دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 10 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 10 میل نشکن  مات 

شیبشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه 10 میل نشکن - اینستاگرام

 

شیشه 10 میل نشکن - واتساپ

ابزار شیشه 10 میل نشکن 

  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه 10 میل نشکن

 

 

جهت سفارش شیشه 10 میل نشکن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه 10 میل نشکن و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 10 میل نشکن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 10 میل نشکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های صنعت شیشه انجام می شود در ضمن شیشه های نشکن تولید شده به برخی از کشورهای همسایه صادر می شود .

 

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل رومیزی

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

شیشه 10 میل نشکن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 10 میل نشکن در سراسر  دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.indiamart.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند