فهرست این مقاله

شیشه 15 میل کریستال

عرضه انواع شیشه 15 میل کریستال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

از زمانی که کشور بلژیک شروع به تولید شیشه های با ضخامت های مختلفی کرد بطور کلی استفاده از شیشه در هر مکانی از ساختمان طبق میزان فشاری که به شیشه وارد خواهد شد صورت گرفت و مانند گذشته شیشه 4 میل و شیشه 10 میل برای هر پروژه ای استفاده نمی شود  .

شیشه 15 میل کریستال در کشور آلمان برای اولین بار تولید شد و پس از آن در کشورهای دیگری مانند کشور بلژیک و چین هم تولید شد ، فعالان صنعت شیشه امروزه کار بسیار راحتی برای اجرای پروژه های با نمای شیشه ای دارند چرا که شیشه های با ضخامت های مختلفی در صنعت شیشه تولید می شود .

موضوع جالب در رابطه با شیشه 15 میل کریستال ضخامت دقیق آن است زیرا این نوع شیشه ها در واقع ضخامتی برابر 15.8 میل دارند اما در بین مردم با نام شیشه 15 میل و شیشه 16 میل شناخته شده هستند ، در این مقاله به باکیفیت ترین شیشه های 15 میل یعنی شیشه 15 میل کریستال می پردازیم .

نمایندگی شیشه 15 میل کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه ها را در ضخامت های 6 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل نیز عرضه می نماید ضمنا با تولید شیشه کریستال ایرانی قیمت شیشه کریستال چینی و بلژیکی هم کاهش پیدا کرده است .

 

شیشه 15 میل کریستال رومیزی

بیشترین کاربرد شیشه های 15 میل در تولید شیشه های رومیزی ناهارخوری ، اداری و کنفرانس است اما در واقع میزهایی که فقط دارای پایه است و شیشه روی پایه قرار می گیرد در غیر این صورت میزهایی که دارای صفحه های چوبی و فلزی هستند و شیشه روی صفحه قرار خواهد گرفت ضخامت بیش از 10 میل ظاهر میز را زشت خواهد کرد و از نظر کاربردی هم به ضخامت بیشتر از 10 میل نیازی نیست چون صفحه روی میز مقاومت میز شیشه را بیشتر خواهد کرد .

 

شیشه 15 میل کریستال رومیزی با الگوی خاص

امروزه اکثر طرح های مدرن رومیزی دارای الگو های بسیار خاص و پیجیده است که در این صورت برش شیشه به صورت ذستی و با الماس امکان پذیر نخواهد بود برای برش شیشه های رومیزی با الگوی خاص باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، اگر دور شیشه 15 میل کریستال دارای الگوی خاصی باشد باید از دستگاه CNC جهت برش شیشه استفاده کنیم اما اگر وسط شیشه را بخواهیم خالی کنیم بای از دستگاه MASTER بکار ببریم .

با دستگاه CNC شیشه 15 میل کریستال توسط الماس بزرگ روی دستگاه که به صورت اتوماتیک کار می کند برش داده خواهد شد اما در دستگاه MASTER شیشه های 15 میل کریستال تراش داده می شود به طوری که انقدر تراشیدن شیشه ادامه پیدا خواهد کرد که قسمت مورد نظر در وسط شیشه کنده شود .

توجه داشته باشید که برش شیشه 15 میل کریستال در حالتی که بخواهیم وسط شیشه خالی شود اگر با الماس دستی و اتوماتیک دستگاه انجام گیرد به طور قطع شیشه شکسته خواهد شد به همین دلیل تنها راه صحیح استفاده از دستگاه MASTER می باشد .

 

شیشه 15 میل کریستال بلژیکی 

همانطور که مطلع هستید بهترین نوع شیشه های کریستال در واقع شیشه های کریستالی است که در کشور بلژیک تولید می شود ، ذرات کریستالی هرچقدر در تولید شیشه بیشتر استفاده شود شفافیت آن بیشتر خواهد شد ، قیمت شیشه 15 میل کریستال به طبع بیشتر از شیشه های فلوت است که خود شیشه کریستال هم با توجه به اینکه ساخت چه کشوری است قیمت های متفاوتی دارد .

شیشه 15 میل کریستال بلژیکی نسبت به شیشه 15 میل چینی قیمت بیشتری دارد اما از نظر کیفیت تفاوت ای دون شیشه بسیار اندک است لذا توصیه ما به شما مشتریان گرامی با در نظر گرفتن نسبت کیفیت و قیمت استفاده از شیشه 15 میل چینی می باشد .

 

شیشه 15 میل کریستال ایرانی

با تولید شیشه های کریستال ایرانی وین وایت با قیمت بسیار مناسب کمتر کسی حاضر به خرید شیشه های کریستال خارجی است ، شفافیت شیشه کریستال ایرانی حتی بیشتر از شیشه های کریستای چینی می باشد .

 

شیشه 15 میل کریستال رنگی

شیشه های کریستال رنگی اغلب به عنوان شیشه های بین کابینتی و دیواپوش شیشه ای کاربرد دارد و بر خلاف شیشه های رنگی فلوت که شیشه سبز رنگ دیده می شود به صورت کاملا شفاف می باشد .

 

شیشه 15 میل کریستال آکواریوم 

برای ساخت آکواریوم های با ابعاد بزرگ باید از شیشه های کریستال با ضخامت 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده کرد ، این نوع شیشه ها علاوه بر شفافیت بالا دارای مقاومت زیادی نیز هستند .

 

شیشه 15 میل کریستال طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های سندبلاست و چاپ شیشه های طرح دار 15 میل تولید می شود ، برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود .

 

شیشه 15 میل کریستال لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه خطر شکستن آن وجود دارد باید از شیشه های با ضخامت بالا و لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع از لایه های PVB و SGP استفاده می شود .

 

شیشه 15 میل کریستال خم

برای تولید شیشه های خم کریستال ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد به طبع شیشه 15 میل کریستال زمان بسیار زیادی جهت خم شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار خواهد گرفت از همین رو از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

شیشه 15 میل کریستال سکوریت

در پروژه هایی که نیاز به اجرای نمای شیشه ای فریم لس است و ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از شیشه های 15 میل سکوریت شده استفاده کرد ، این نوع شیشه ها از مقاومت بالایی برخوردار است برای تولید شیشه 15 میل کریستال دوجداره ابتدا شیشه 15 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 15 میل کریستال دوجداره

در پروژه هایی که جلوگیری از اتلاف انرژی در اولویت قرار دارد باید از شیشه های دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از دو عدد شیشه با ابعاد یکسان و اسپیسر فلزی شامل مواد ضد رطوبتی استفاده می شود .

 

شیشه 15 میل کریستال اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های 15 میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از پمپ های فشار قوی و اسیدهای مخصوص شیشه استفاده خواهد شد .

 

شیشه 15 میل کریستال حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های 15 میل کریستال حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان طرح لوزی را روی شیشه 15 میل کریستال حکاکی کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

شیشه 15 میل کریستال استیند گلاس

خاص ترین نوع شیشه های 15 میل دکوراتیو که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس اغلب به صورت دوجداره تولید می شود .

 

شیشه 15 میل کریستال هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های 15 میل کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برف از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 15 میل کریستال هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی گرفته است .

شیشه 15 میل کریستال هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه 15 میل معرفی شده است قیمت شیشه 15 میل کریستال هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 15 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه 15 میل کریستال اکریلیک

در این طرح شیشه های 15 میل با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه 15 میل کریستال اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های 15 میل محسوب می شود به طوری که بیش از 40 دردصد سفارشات شیشه های 15 میل به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه 15 میل کریستال محافظ شیشه ای سنگ قبر

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های 15 میل کریستال و لمینت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه 15 میل کریستال دیوارپوش

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های رنگی 15 میل لاکوبل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه 15 میل لاکوبل بکار برد .

 

شیشه 15 میل کریستال رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های 15 میل کریستال که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، آبی ،؛ سبز و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 15 میل کریستال میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز بهتر است که از شیشه های 15 میل و 20 میل کریستال بکار برد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 مفره باید از شیشه 15 میل بکار برد ، میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 15 میل کریستال تاشو

در این طرح از شیشه های 15 میل شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه ها هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت بدین شکل دیگر هرچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه 15 میل کریستال تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه 15 میل کریستال مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

 

شیشه 15 میل کریستال - اینستاگرام

 

شیشه 15 میل کریستال - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش شیشه 15 میل کریستال 

جهت اطلاع از قیمت شیشه 15 میل کریستال و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا ار طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 15 میل کریستال با ابعاد مود نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است شیشه 15 میل کریستال بلژیکی ، چینی و ایرانی در صنایع شیشه و آینه کولیوند موجود می باشد در ضمن سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود و در کمترین زمان ممکن شیشه ارسال خواهد شد .

 

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 15 میل کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.jingglass,com

 

 

تیم تحریریه کولیوند