فهرست این مقاله

شیشه 16 میل

عرضه شیشه 16 میل درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

شیشه 16 میل

 

شیشه 16 میل

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از پرکاربردترین شیشه های موجود در صنعت شیشه و آینه از نظر ضخامت شیشه بیشتر آشنا کنیم ، در گذشته صنعت شیشه و آینه از نظر ضخامت شیشه ها دارای تنوع نبود و فقط شیشه های با ضخامت 4 میل قابل در صنعت شیشه تولید می شد اما در حال حاضر شیشه های 2 میل تا 20 میل در این صنعت بزرگ تولید می شود .

 

واحد اندازه گیری ضخامت شیشه

ضخامت شیشه ها در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر سر و کار دارد و همه کسانی که در این صنعت گسترده فعالیت دارند ضخامت شیشه ها را با میلی متر اندازه گیری می کنند ، اینکه چرا واحد میلی متر برای اندازه گیری ضخامت شیشه انتخاب شده است دلیل ساده ای دارد و آن هم ضخامت شیشه های ارائه شده در این صنعت است به این معنی که شیشه های ارائه شده  در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر تطابق دارد .

لازم به ذکر است که شیشه 16 میل با دستگاه CNC برش داده می شود و به همین دلیل هزینه ای هم جهت برش شیشه در این نوع شیشه ها از مشتریان گرامی گرفته می شود البته برای الگوهای خاص از دستگاه MASTER استفاده خواهد شد .

 

کاربرد های شیشه 16 میل صنایع شیشه کولیوند

1- شیشه سکوریت

2- شیشه های رومیزی

3- شیشه های لمینت

4- محیط هایی که  از شیشه به عنوان پارتیشن استفاده کرده اند

6- محیط هایی که خطر شکستن شیشه وجو دارد و معمولا پر تردد هستند .

7- کفپوش شیشه ای

8- ساخت میز شیشه ای

9- ساخت آکواریوم

10- نرده شیشه ای

11- شیشه تراس

 

بیشترین کاربرد شیشه 16 میل

شیشه های 16 میل در تمامی موارد ذکر شده بالا مورد استفاده قرار می گیرد اما شیشه 16 میل  در شیشه سکوریت و رومیزی بیشترین کاربرد را دارد و اگر توجه کرده باشید شیشه سکوریت نصب شده در فروشگاه ها تقریبا همگی شیشه 16 میل هستند به این دلیل که روش سکوریت صرفا برای رفع خطر شکستن شیشه می باشد و طبیعی است که یرای انتخاب شیشه سکوریت از نظر ضخامت شیشه 16 میل استفاده شود .

دیگر کاربرد مهم دیگر شیشه های 16 میل در ساخت آکواریوم است با توجه به اینکه ساخت آکواریوم با ابعاد بالای یک متر فشار بسیار زیادی به علت حجم آب به شیشه ها وارد می شود به همین دلیل باید از شیشه  16 میل و حتی بیشتر استفاده کرد لازم به ذکر است که ساخت آکواریوم با شیشه خم 16 میل هم در صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام می شود .

 

شیشه 16 میل لمینت

برای اجرای نرده های شیشه ای بیشتر از شیشه های 16 ملی لمینت شده استفاده می شود به طوری که دو شیشه 8 میل توسط لایه PVB به هم متصل خواهند شد در این صورت مقاومت شیشه بسیار بالا بوده و حتی اگر هم شکسته شود هیچ گونه خطری را خواهد داشت .

 

شیشه 16 میل سکوریت

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از کوره های مدرن سکوریتی صنعت شیشه که ساخت کشور آلمان است قادر به تولید شیشه های سکوریت یا نشکن در هر ابعادی و با هر ضخامتی می باشد لازم به ذکر است که تولید شیشه 16 میل سکوریت نیاز به زمان بسیار بیشتری نسبت به شیشه های سکوریت با ضخامت کمتر دارد و کوره را روی درجه حرارت بیشتری تنظیم کرد .

 

شیشه 16 میل آکواریوم

ساخت آکواریوم با ابعاد بالای یک متر طبیعتا فشار زیادی را به دلیل حجم انبوه آب به شیشه وارد می شود لذا اگر شیشه ضخامت مناسب را نداشته باشد احتما اینکه شیشه شکسته شود بسیار زیاد خواهد بود به همین دلیل برای ساخت آکواریوم با ابعاد بالای یک متر باید از شیشه  16 میل و 12 میل ساده یا کریستال استفاده کرد .

 

شیشه 16 میل دوجداره

برای تولید شیشه دوجداره 16 میل از دو شیشه 8 میل استفاده می شود به طوری که توسط لایه PVB دو شیشه به هم چسبیده خواهد شد ، در صورت شکستن شیشه قطعات شیشه از هم جدا نخواهد شد ، برای تولید شیشه 16 میل لمینت ابتدا دو شیشه 8 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB و SGP به هم چسبیده می شوند این نوع شیشه ها در پروژه هایی نظیر اجرای کف شیشه ای کاربرد دارد .

 

ابزار شیشه 16 میل

در اغلب موارد از ابزار دیاموند برای صیقل دادن دور شیشه 16 میل استفاده می شود البته از ابزار تراش دو پله و سه پله هم می توان برای این نوع شیشه ها بکار برد اما به طور کلی برای شیشه های با ضخامت بالا ابزار دیاموند بهترین انتخاب خواهد بود .

 • تخت مات و براق
 • دیاموند
 • تراش ( پخ )
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی
 • تراش 45 درجه

شیشه 16 میل

 

شیشه 16 میل رومیزی

برای اغلب میزهایی که دارای تعدادی پایه هستند به عبارتی فاقد صفحه های چوبی یا سنگی هستند و شیشه روی پایه ها قرار خواهد گرفت از شیشه های 16 میل و 15 میل به عنوان شیشه روی میز استفاده می شود ، مقاومت شیشه 16 میل به گونه ای است که حتی اگر ضربه شدیدی به آن وارد شود احتمال شکستن آن بسیار ناچیز است و خطری را نخواهد داشت .

به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره که از دو عدد پایه سنگی تشکیل شده است باید از شیشه 16 میل استفاده کرد در این صورت براحی می توان ظروف سنگین و شکستنی را هم روی شیشه قرار داد .

 

شیشه 16 میل کریستال

همانطور که در مقاله های دیگر به کرات شرح داده شد شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بیشتر نسبت به شیشه های فلوت در اجرای پروژه های با نمای شیشه ای کاربرد زیادی دارد مانند اجرای پله شیشه ای .

شیشه 16 میل کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت نیز تولید شده است که در صنایع شیشه و آینه کولیوند در ابعاد مختلف عرضه می شود ، قیمت این نوع شیشه ها نسبت به شیشه کریستال خارجی به مراتب کمتر است .

 

شیشه 16 میل سوپر کلیر

شیشه های سوپر کلیر در واقع از نظر شفافیت یک سطح از شیشه های کریستال پایین تر است ، این نوع شیشه ها برخلاف شیشه های کریستال که دارای مغز آبی رنگی است کاملا سبز رنگی می باشد به همین دلیل بهتر است که جهت اجرای نمای شیشه ای از شیشه 16 میل سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد .

 

شیشه 16 میل رنگی

شیشه های 16 میل در دو رنگ برنز و دودی به صورت دو رو نما و در طیف وسیع رنگی به صورت یک رو نما تولید می شود ، شیشه رنگی یک رو نما یا لاکوبل با استفاده از دستگاه چاپ تولید می شود ، شیشه 16 میل رنگی لاکوبل برای تولید شیشه های رومیزی که میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است  و پارتیشن شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه 16 میل طرح دار

برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود در این روش مخازن رنگی دستگاه با رنگ های مورد نظر پر می شود اما برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست بکار برده می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه های رومیزی 16 میل سندبلاست کرد و به عبارتی وکتورهای مختلف را روی شیشه به صورت سندبلاست ایجاد کرد .

 

شیشه 16 میل خم

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیزری از مدرنترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه خم با ضخامت های مختلفی تولید می شود ، این نوع شیشه ها به صورت نیمه سکوریت و سکوریت وجود دارد البته توجه داشته باشید که هرچه ضخامت شیشه بیشتر شود مدت زمان بیشتری باید داخل کوره قرار بگیرد بنابراین شیشه 16 میل نیز نیاز به زمان زیادی برای خم شدن دارد .

 

شیشه 16 میل مات

به طور کلی شیشه های 16 میل مات به دو دسته شیشه سندبلاست و ساتینا تقیم می شود تفاوت این دو نوع شیشه مات در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده تولید می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری میزی از که از تعدادی پایه فلزی تشکیل شده است باید از شیشه 16 میل مات استفاده کرد .

 

شیشه 16 میل میز شیشه ای

در پروژه هایی نظیر تولید میز شیشه ای به شیشه های با ضخامت بالا نیاز است چرا که شیشه وزن زیادی را متحمل خواهد شد البته برای میزهای شیشه ای بهتر است که از شیشه های 16 میل کریستال استفاده شود ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای با طول 100 سانتی متر ، عرض 40 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر باید از شیشه 16 میل بکار برد .

 

شیشه 16 میل کف شیشه ای

اجرای کف شیشه ای نیز نیاز به شیشه های با ضخامت بیش از 12 میل دارد چرا که ممکن است تعداد افرادی که از روی شیشه رد می شوند بیش از 1 نفر باشد و فشار زیادی به شیشه وارد شود برای اجرای کف شیشه ای ابتدا با استفاده از فریم های فلزی با ضخامت بالا به نوعی شبکه بندی صورت گرفته سپس شیشه 16 میل بین فریم ها قرار داده می شود .

 

شیشه 16 میل آکواریوم

برای ساخت آکواریوم های با ابعاد بزرگ نیز باید از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل استفاده کرد زیرا فشار آب داخل آکواریوم های با ابعاد بزرگ بسیار زیاد بوده و احتمال شکستن شیشه های با ضخامت کم وجود دارد ، به طور مثال برای ساخت آکواریومی با طول 150 سانتی متر ، عرض 60 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متر باید از شیشه 16 میل استفاده کرد  .

 

شیشه 16 میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه اینگریوینگ (  Engraving ) نیز می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های با ضخامت بالا حکاکی کرد به عبارتی طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) می شود ، به طور مثال برای شیشه ی درب های چوبی مدرن می توان از شیشه 16 میل حکاکی شده استفاده کرد در واقع ترکیب شیشه با چوب بسیار زیبا خواهد شد .

 

شیشه 16 میل اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های 16 میل دکوراتیو که طرح های مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از پمپ های فشار قوی و اسید مخصوص شیشه استفاده خواهد شد .

 

شیشه 16 میل گرد

برای تولید شیشه های گرد 16 میل و با ضخامت بیش از آن با قطر کمتر از 100 سانتی متر ار روش دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، شیشه 16 میل گرد اغلب به عنوان شیشه میز ناهارخوری که میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است بکار می رود .

 

شیشه 16 میل استیند گلاس

خاص ترین نوع شیشه های 16 میل دکوراتیو که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس اغلب به عنوان شیشه درب ورودی کاربرد دارد ضمنا تولید شیشه 16 میل استین گلاس یا دکوراتیو به دلیل انجام فرآیند های مختلف بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت به سایر شیشه های 16 میل دکوراتیو برخوردار می باشد .

 

شیشه 16 میل نرده شیشه ای

برای تولید نرده شیشه ای نیز معمولا از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده می شود البته ضخامت شیشه متناسب با روش اجرای نرده شیشه ای ( اسپیگت و یو چنل ) تعیین خواهد شد به طور مثال برای اجرای نرده شیشه ای بالکن با طول 220 سانتی متر و ارتفاع 100 سانتی متر باید از شیشه 16 میل کریستال یا اکسترا کلیر استفاده کرد .

 

شیشه 16 میل کف

برای اجرای کف شیشه ای ابتدا با استفاده از فریم های فلزی با ضخامت بالا کف ساختمان شبکه بندی می شود سپس شیشه های 16 میل لمینت شده داخل هر یک از چارچوب های فلزی قرار داده می شود سپس فاصله بین شیشه 16 میل و چارچوب های فلزی با استفاده از چسب های مخصوصی پوشش داده می شود به طوری که شیشه کاملا عایق خواهد شد .

 

شیشه 16 میل باکس شیشه ای 

باکس های شیشه ای با ابعاد بزرگ در فروشگاه هایی مانند جواهر فروشی کاربرد زیادی دارد ، برای تولید این نوع باکس های شیشه ای نیز باید از شیشه های با ضخامت بیش از 12 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید باکس های شیشه ای جواهر فروشی از شیشه 16 میل کریستال بکار برده می شود بدین شکل مقاومت شیشه و همچنین شفافیت آن مناسب خواهد بود .

 

شیشه 16 میل سه جداره 

در برخی از مناطق کوهستانی به دلیل سرمای زیاد باید از شیشه های سه جداره به عنوان شیشه پنجره ساختمان استفاده کرد در این صورت اتلاف انرژی یه میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد ، لازم به ذکر است در صورت استفاده از پنجره های سه جداره و شیشه 16 میل حدود 80 درصد از اتلاف انرژی کاهش پیدا خواهد کرد و در مصرف انرژی به مران قابل توجهی صرفه جویی صورت می گیرد .

 

شیشه 16 میل هوشمند

طرح خاصی از شیشه های 16 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 16 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز برای اجرای پروژه هایی نظیر اجرای کف شیشه ای و نرده های شیشه ای استفاده می شود .

به طور مثال برای اجرای یک پارتیشن شیشه ای اداری که طول آن 250 سانتی متر ، عرض 190 سانتی متر باید از شیشه 16 میل هوشمند استفاده کرد در این صورت مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود شیشه 16 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله ی THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه های 20 میل معرفی شده است .

 

شیشه 16 میل اکریلیک

در این طرح با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های رنگ آمیزی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها اغلب برای تولید شیشه های رومیزی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد ضمنا شیشه 16 میل طرح دار اکریلیک در واقع یک اثر هنری محسوب می شود به همین دلیل مورد توجه بسیاری از افراد  علاقه مند به هنر قرار گرفته است .

شیشه 16 میل اکریلیک در طراحی دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از این نوع شیشه ها جهت ارتقای سطح طراحی و تزینی فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه 16 میل استوانه ای

طرح خاصی از شیشه های خم که با نام شیشه استوانه ای شناخته شده است و در واقع شیشه کاملا گرد شده ، این نوع شیشه ها اغلب به عنوان آکواریوم در خانه ها و مراکز تجاری استفاده می شود لازم به ذکر است شیشه های 16 میل استوانه ای در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی جهت اجرای نمای شیشه ای مدرن قرار گرفته است .

به طور مثال برای تولید یک استوانه ی شیشه ای با قطر 100 سانتی متر و ارتفاع 150 سانتی متر باید از شیشه 16 میل کریستال استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه 16 میل پارتیشن شیشه ای 

به طور کلی پاتیشن های شیشه ای به دو صورت فریم لس و با فریم نصب می شود که در حالت اول باید از شیشه های ضخیم مانند شیشه 20 میل و 16 میل استفاده کرد چرا که در این صورت شیشه هیچ گونه ای محافظی نخواهد داشت .

 

شیشه 16 میل رفلکس

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است که اغلب به عنوان شیشه نمای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد ، ساختار شیشه رفلکس به گونه ای است یک طرف شیشه و طرف دیگر آینه می باشد به طور مثال برای اجرای شیشه نمای ساختمانی به طول 150 سانتی متر و ارتفاع 200 سانتی متر از شیشه 16 میل رفلکس استفاده می شود .

 

شیشه 16 میل اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های 16 میل رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه پاشیده می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناتخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره شیشه ای می توان از شیشه 16 میل اکلیلی مشکی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

شیشه 16 میل اکلیلی مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها قرار گرفته است به طور مثال در چین و ژاپن از شیشه 16 میل اکلیلی به عنوان شیشه میز ناهارخوری استیل استفاده می شود این نوع شیشه ها فضای داخلی را به طور کلی تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

شیشه 16 میل روی جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های 16 میل مشکی و سفید استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر زیبایی منحصربفردی قرار خواهد داد به طور مثال برای تولید یک جزیره سفید با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 16 میل کریستال لاکوبل سفید بکار برد در این صورت رنگ شیشه با رنگ جزیره تطابق خواهد داشت .

 

شیشه 16 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید سنگ قبرهای شیشه ای با ابعاد بزرگ نیز باید از شیشه های 16 میل کریستال سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود و نمای آن زیبا خواهد شد .

 

شیشه 16 میل پارتیشن شیشه ای

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای مدرن با ابعاد بیش از حد استاندارد باید از شیشه های 16 میل سکوریت استفاده کرد به طور مثال در ساختمان های اداری معمولا از شیشه رامات بکار می رود .

 

شیشه 16 میل دیوارپوش شیشه ای 

برای تولید دیوارپوش های شیشه ای رنگی با ابعاد بزرگ نیز باید از شیشه های 16 میل سوپر کلیر و کرستال استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار به ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 16 میل مشجر 

به طور کلی شیشه های مشجر در ض1خامت های 4 میل ، 6 میل ، 10 میل و 16 میل تولید شده است که در این بین شیشه مشجر 16 میل در پروژه هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های مشجر در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های ضخیم معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 16 میل بیضی 

برای تولید شیشه های 16 میل بیضی باید از دستگاه MASTER و CNC استفاده کرد این نوع آینه ها دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع آن است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد را تحت تاثی قرار خواهند داد .

 

شیشه 16 میل تاشو

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن باید از شیشه های 16 میل تاشو استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه 16 میل تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه 16 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیگونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه 16 میل طرح سنگ 

متفاوت ترین طرح شیشه های 16 میل که طرح های مختلف سنگ گرانیتی و سرامیکی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها اغلب به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود ، شیشه های ضخیم طرح سنگ فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه 16 میل- اینستاگرام

 

شیشه 16 میل- واتساپ

 

ابزار شیشه 16 میل

 • تخت مات و براق
 • دیاموند
 • تراش ( پخ ) 
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی
 • تراش 45 درجه

شیشه 16 میل

 

نحوه سفارش شیشه 16 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل شیشه 16 میل در انواع گوناگون و رنگ های مختلف مانند شیشه 16 میل سکوریت ، شیشه 16 میل برنز برای رومیزی و … از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242   –  09214195178 به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه 16 میل مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید.

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه  16 میل سکوریت و رومیزی را هم انجام می دهد ، شما می توانید نمونه کارهای شیشه 16 میل ما را در کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به آدرس koolivandcom@  دنبال کنید و نکته قابل توجه اینکه صنایع شیشه کولیوند سفارشات شهرستان ها می پذیرد .

آیدی صفحه اینستگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل 

پارتیشن شیشه ای

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

شیشه 16 میل

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رنگی شیشه رومیزی
شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه سکوریت شیشه 10 میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 16 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glass-ts.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند