فهرست این مقاله

شیشه 2 سانت

عرضه انواع شیشه 2 سانت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شیشه 2 سانت

 

شیشه 2 سانت

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های با ضخامت بالا هستیم به همین دلیل بسیار از طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی از شیشه در قسمت های مختلفی ار ساختمان استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ضخیم به ویژه شیشه 2 سانت یا 20 میل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های 20 میل در ایران فهالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 10 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 2 سانت کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

عرضه شیشه های 2 سانت در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و قواره صورت می گیرد ضمنا برش این نوع شیشه ها با استفاده از دستگاه CNC و هوشمند مستر صورت می گیرد که در ادامه به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت .

 

شیشه 2 سانت – کریستال

متداول ترین طرح شیشه های 20 میل که از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ساختار ایت نوع شیشه ها به گونه ای است که از میزان سبزی شیشه حداقل ممکن بوده و و دارای درخشندگی قابل توجهی می باشد ، شیشه کریستال با نام شیشه مغر آبی نیز شناخته شده است .

 

شیشه 2 سانت – طرح دار 

با بهره گیری از دستگاه چاپ و سندبلاست طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و  رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

شیشه 2 سانت – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه 2 سانت – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی که میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است و به عبارتی میز فاقد صفحه چوبیست از شیشه 20 میل استفاده می شود بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه 2 سانت – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسید مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه 2 سانت – رنگی 

شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل در ابعاد مختلفی تولید می شود که در قسمت های مختلفی ار ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، برای تولید این نوع شیشه های رنگی ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه رنگ مورد نظر روی آینه پاشیده خواهد شد و در نهایت هم شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 2 سانت – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های 2 سانتی متری که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه 2 سانت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه 2 سانت –  خم 

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود رد مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه جهت خم شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دسنگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 2 سانت – رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های 2 سانتی متری که به صورت شیشه ای آینه ای است ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رفلکس شناخته شده است و در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز و آبی وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های 20 میل معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون ار آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 2 سانت – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ بهتر است که از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 20 میل بکار برد ، میز شیشه ای در کشورهای اروپایی از جمله آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 2 سانت – تاشو 

در این طرح از شیشه های 2 سانتی متری شاهد سیستم تاشو مدرن خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل دیگر فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه 2 سانت تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه 2 سانت – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط بهص ورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه 2 سانت - اینستاگرام

 

شیشه 2 سانت - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه 2 سانت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه 2 سانت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 2 سانت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 2 سانت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 میل

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

شیشه 2 سانت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 2 سانت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند