فهرست این مقاله

شیشه ۲۰ میل ایرانی

عرضه انواع شیشه ۲۰ میل ایرانی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه 20 میل ایرانی

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی

در گذشته های نه چندان دور امکان استفاده از شیشه در برخی از پروژه های حساس وجود نداشت چرا که مقاومت شیشه های ۸ میل و ۱۰ میل مناسب این نوع پروژه نیست اما با تولید شیشه های ۲۰ میل این دغدغه به طور کامل برطرف شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه ۲۰ میل ایرانی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ۲۰ میل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ۲۰ میل ایرانی را عرضه کرده است که برای مشاهده ی نمونه ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی –  کریستال 

شیشه های ۲۰میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های ۲۰ میل بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های ۲۰ میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی روی شیشه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی – خم 

خاص ترین نوع شیشه های ۲۰ میل که با نام شیشه خم و شیشه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره داده خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی – لمینت 

ایمن ترین نوع شیشه های ۲۰ میل که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت ۱۰ میل با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبانده خواهند شد بدین شکل حتی اگر شیشه ها شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل ایرانی – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن خم و لیزری نیز باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های لمینت بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه 20 میل ایرانی - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل ایرانی - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش شیشه ۲۰ میل ایرانی به صنایع کوبیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه ۲۰ میل ایرانی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه ۲۰ میل ایرانی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه ۲۰ میل ایرانی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صرت جام و قواره صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم خواهد گرفت .

 

 

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل ایرانی

 

جهت کسب اطلاعات بیشر پیرامون شیشه ۲۰ میل ایرانی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند