فهرست این مقاله

شیشه 20 میل بلژیک

عرضه انواع شیشه 20 میل بلژیک در صنایع شییشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل بلژیک

 

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه های 20 میل در سه کیفیت مختلف فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید شده است که در این بین شیشه های کریستال بلژیک بسیار شفاف تر به نظر می رسد ، این نوع شیشه ها با نام شیشه فوق شفاف و شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع شیشه 20 میل بلژیک و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 20 میل بلژیک را عرضه کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه 20 میل کریستال بلژیک همراه با یک گارانتی 2 ساله بی قید و شرط به مشتریان گرامی اعطا خواهد شد ، این گارانتی شامل ضد خش بودن ، مغز آبی بودن شیشه  و شفافیت شیشه می باشد .

 

شیشه 20 میل بلژیک – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی می توان از شیشه های فلوت ، کلیر و کریستال استفاده کرد اما در این بین شیشه رومیزی کریستال به طبع کیفیت بسیار بهتری را داراست ، به طور مثال برای تولید یک شیشه میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های کریستال 20 میل بکار برد .

 

شیشه 20 میل بلژیک – پارتیشن شیشه ای 

جدا کردن قسمت های مختلف یک ساختمان توسط پارتیشن ها صورت می گیرد به طوری که اگر از پارتیشن شیشه ای استفاده شود از فضای داخلی به صورت بهینه بهره خواهید برد ، در طرح های جدید از پارتیشن های شیشه ای متحرک بکار می رود .

 

شیشه 20 میل بلژیک – گرد

برای تولید شیشه های 20 میل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC بکار می رود بدین شکل هیچ گونه آسیبی به شیشه وارد نخواهد شد .

 

شیشه 20 میل بلژیک – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 20 میل بلژیک – میز شیشه ای 

میزهای شیشه ای بدون تردید جذاب ترین محصول شیشه ای محسوب می شود به طور ثمال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی استاندارد باید از شیشه های کریستال 20 میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای شیشه ای در مجله ی THE BEST DESIGN  به عنوان برترین طرح شیشه های ضخیم معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل بلژیک – رنگی 

شیشه های لاکوبل رنگی جدبدترین طرح شیشه های 20 میل محسوب می شود که برای تولید آن ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار شده می شود در مرحله ی بعدی داخل دستگاه لاکوبل قرار داده خواهد شد ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل بلژیک – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های 20 میل که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه 20 میل بلژیک - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل بلژیک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه 20 میل بلژیک را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل بلژیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل بلژیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه 20 میل بلژیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و چام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

شیشه 20 میل بلژیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل بلژیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند