فهرست این مقاله

شیشه 20 میل تهران

عرضه شیشه 20 میل تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل تهران

 

شیشه 20 میل تهران

با تولید شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل استفاده از شیشه در پروژه های مختلف ساختمانی فراگیر شده است به طوری که به کرات شاهد اجرای نمای شیشه ای در داخل و خارج ساختمان هستیم ، در این مقاله به بررسی ضخیم ترین نوع شیشه تولید شده در صنعت شیشه که با نام شیشه 20 میل تهران شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 20 میل تهران در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های 20 میل را تولید کرده است ، برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه 20 میل برای اولین بار در کشور بلژیک تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، در ایران شیشه 20 میل تهران به کرات در پروژه ها ساختمانی استفاده می شود به طور مثال می توان با اجرای نرده شیشه ای با استفاده از شیشه های 20 میل اشاره کرد .

 

شیشه 20 میل تهران سکوریت

منداول ترین نوع شیشه های 20 میل که مقاومت بسیار بالایی داشته و با نام شیشه 20 میل سکوریت شناخته شده است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های 20 میل بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود بهتر است که از شیشه های لمینت شده ی 20 میل بکار برد ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که دو عدد شیشه 10 میل سکوریت توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده است ، شیشه 20 میل لمینت شده در پروژه هایی نظیر اجرای نرده شیشه ای و پله شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه 20 میل تهران دوجداره

در مناطق سردسیر جهت اجرای نمای شیشه ای ساختمان باید از شیشه 20 میل دوجداره استفاده کرد ، برای تولید شیشه های دوجداره 20 میل از اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بکار می رود به طوری که اسیپیسر بین شیشه ها قرار خواهد گرفت و گار آرگون بین شیشه ها تزریق می شود در این صورت از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران خم

خاص ترین نوع شیشه 20 میل که طی فرآیندی زمانبر شیشه در زاوایه های مختلفی خم می شود ، برای تولید شیشه های 20 میل خم ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران رنگی

همانطور که مطلع هستید رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان اهمیت ویژه ای دارند از هیمن رو بهتر است که از شیشه های 20 میل رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای ساختمان استفاده کرد ، شیشه 20 میل تهران رنگی با استفاده از پیسوله و رنگ های مخصوص تولید می شود .

 

شیشه 20 میل تهران طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه رومیزی 20 میل سندبلاست کرد .

 

شیشه 20 میل تهران حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران اسیدکاری

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران گرد 

برای تولید شیشه های 20 میل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل تهران هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های 20 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 20 میل تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه 20 میل تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه 20 میل معرفی شده است قیمت شیشه 20 میل تهران هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 20 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل تهران اکریلیک 

در این طرح از شیشه های 20 میل با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه 20 میل تهران اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های 20 میل محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های 20 میل به این طرح جدید و مردن تعلق دارد .

 

شیشه 20 میل تهران محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های 20 میل کریستال بلژیک و لمینت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد بود ، شیشه های سنگ قبر در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمد برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 20 میل تهران رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بدون صفحه چوبی باید از شیشه های 20 میل سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد به طور مثال برای یک پایه استیل نقره ای ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه 20 میل بکار برد ، شیشه های رومیزی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل تهران رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های 20 میل کریستال که با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، شیشه رفلکس در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 20 میل تهران تاشو 

در این طرح از شیشه های 20 میل شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه 20 میل تهران تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل تهران مات 

شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه 20 میل تهران - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل تهران - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه 20 میل تهران را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرض شیشه 20 میل تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل ایرانی

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران تاشو 

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل تهران

 

چهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.guardianglass.com

تیم تحریریه کولیوند