فهرست این مقاله

شیشه 20 میل خارجی

عرضه انواع شیشه 20 میل خارجی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل خارجی

 

شیشه 20 میل خارجی

شیشه های 20 میل ضخیم ترین نوع شیشه در صنعت شیشه محسوب می شود که در ابعاد مختلفی وجود دارد ، این نوع شیشه ها در سه نوع ایرانی ، چینی و بلژیگی وجود دارد که در این بین شیشه شیشه 20 میل خارجی بلژیکی شفاف ترین و زیباترین نوع شیشه 20 میل به شمار می رود در این مقاله به بررسی انواع شیشه های 20 میل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 20 میل خارجی را عرضه کرد است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه 20 میل خارجی – کریستال

شیشه های 20 میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستتال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه 20 میل خارجی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، طلایی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه 20 میل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد ، شیشه های رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های خارجی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل خارجی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی می توان روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی محموعه روی روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه 20 میل خارجی – رومیزی 

شیشه های رومیزی به طور کلی به دو دسته ی شیشه روی پایه و شیشه روی میز تقسیم می شود که در این بین برای تولید شیشه های رومیزی با پایه باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره با پایه استیل باید از شیشه 20 میل بکار برد ، شیشه های رومیزی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 20 میل خارجی – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ نیز مانند میز شیشه ای ناهارخوری ، میز شیشه ای کنفرانس و میز شیشه ای کنسول باید از شیشه های 20 میل خارجی استفاده کرد ، میز شیشه ای نیز به دو دسته ی میز شیشه ای خم و میز شیشه ای پایه دار تقسیم می شود ، شیشه های میز شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل خارجی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های 20 میل که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

شیشه 20 میل خارجی - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل خارجی - واتساپ

 

 

راه های راتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه 20 میل خارجی

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل خارجی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل خارجی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه 20 میل خارجی در صنایع شیشه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل خارجی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل خارجی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند