فهرست این مقاله

شیشه 20 میل سکوریت

تولید شیشه 20 میل سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل سکوریت

 

شیشه 20 میل سکوریت

امروزه در صنعت شیشه محصولاتی تولید می شود که شاید حتی کسی تصور تولید آن ها را نداشت به طوری که با استفاده از چنین شیشه هایی می توان پروژه های متنوعی را اجرا کرد ، یکی از این نوع شیشه ها که به کرات در پروزه های ساختمانی کاربرد دارد شیشه 20 میل سکوریت است در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع شیشه خاص می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 20 میل سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های 20 میل از جمله شیشه 20 میل سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

فرآیند تولید شیشه 20 میل سکوریت به گونه ای است که ابتدا شیشه 20 میل توسط دستگاه CNC در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده خواهد شد در این صورت حرارت بسیار بالا موجب افزایش مقاومت شیشه خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف 20 میل به دو صورت کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه 20 میل کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و به شیشه ی مغز آبی شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در برابر نور آبی فیروزه ای دیده می شود .

 

شیشه 20 میل سکوریت – لمینت

چنانچه در پروژه ای  ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه 10 میل کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبلیده می شوند در این صورت حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – رنگی

شیشه های رنگی 20 میل به دو دسته ی شیشه رنگی دو رو نما و شیشه رنگی یک رو نما تقسیم می شود ، برای تولید شیشه رنگی یک رو نما ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط پیسوله رنگ مورد دلخواه روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – دوجداره

در پروژه هایی که اولویت با جلوگیری از اتلاف انرِژی و کاهش میزان آلودگی صوتی است باید از شیشه های 20 میل دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از اپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بکار می رود و گاز آرگون بین شیشه ها تزریق می شود .

 

شیشه 20 میل سکوریت – خم

خاص ترین نوع شیشه های 20 میل برای تولید آن ابتدا شیشه توسط دستگاه برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته مب شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل ه شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه 20 میل سکوریت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای انجام داد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل سکوریت حکاکی می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – مات

به طور کلی شیشه های 20 میل مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی بات هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه 20 میل سکوریت – اسیدکاری 

طرح خاصی از شیشه های 20 میل سکوریت که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه های 20 میل سکوریت از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه 20 میل سکوریت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه 20 میل سکویت هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه 20 میل معرفی شده است ، قیمت شیشه 20 میل سکوریت هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 20 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل سکوریت – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های کریستال 20 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد بود ، شیشه های سنگ قبر در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

شیشه 20 میل سکوریت – دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های 20 میل سکوریت و لمینت استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ با دیوارهای 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه سفید 20 میل بکار برد ، شیشه دیوارپوش فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده و به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل سکوریت – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های 20 میل که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طسیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

شیشه 20 میل سکوریت - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل سکوریت - واتساپ

 

از طریق زیر می توان شیشه 20 میل سکوریت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل سکوریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 20 میل سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از جدیدترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل دودی

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

شیشه 20 میل سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند