فهرست این مقاله

شیشه 20 میل طرح دار

تولید انواع شیشه 20 میل طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل طرح دار

 

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه های 20 میل مقاوم ترین نوع شیشه تک جداره محسوب می شود که با نام شیشه ایمنی و شیشه مسلح نیز شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در طرح های مختلفی تولید خواهد شد به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع شیشه 20 میل طرح دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 20 میل طرح دار چاپی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه 20 میل طرح دار – کریستال

به طور کلی شیشه های 20 میل از نظر شفافیت به سه دسته ی  فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه 20 میل طرح دار – مات

شیشه های مات نیز به دو دسته ی شیشه سندبلاست و شیشه ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه 20 میل طرح دار – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای اجرای پروژه های با نمای شیشه ای مدرن بکار برد .

 

شیشه 20 میل طرح دار – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن و با ابعاد بزرگ باید از شیشه های 20 میل بکار برد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه 20 میل طرح دار – رومیزی

میزهای مبلمان و اداری به دو صورت صفحه چوبی و پایه ای تولید می شود در حالت اول باید از شیشه های رومیزی 8 ملی و 10 میل استفاده کرد اما در حالت دوم میز از تعدادی پایه تشکیل شده است و برای آن از شیشه های 15 میل و 20 میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه 20 میل طرح دار – پارتیشن 

جذاب ترین طرح جدا کننده یفضای داخلی بدون تردید پارتیشن های شیشه ای مدرن محسوب می شود که برای تولید آن از شیشه های سکوریت 10 میل الی 20 میل استفاده خواهد شد به طور مثال برای اجرای یک پارتیشن اداری با ابعاد بزرگ از شیشه های 20 میل لمینت شده بکار می رود .

 

شیشه 20 میل طرح دار – لمینت 

ایمن ترین نوع شیشه های 20 میل بدون تردید با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه 10 میل با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه ی PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل طرح دار – خم 

خاص ترین نوع شیشه های 20 میل که با نام شیشه خم و منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، شیشه های خم فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل طرح دار – تاشو 

با تولید شیشه های 20 میل تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید شیشه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه 20 میل طرح دار - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل طرح دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر شیشه 20 میل طرح دار را سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 20 میل طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

شیشه 20 میل طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند