فهرست این مقاله

شیشه ۲۰ میل لمینت

تولید انواع شیشه ۲۰ میل لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه 20 میل لمینت

 

شیشه ۲۰ میل لمینت

شیشه های ۲۰ میل ضخیم ترین نوع شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال محسوب می شود که در پروژه های با حساسیت بالا بکار می رود ، این نوع شیشه ها در طرح های مختلفی تولید شده است که جدیدترین آن با نام شیشه ۲۰ میل لمینت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ۲۰ میل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله شیشه ۲۰ میل لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – کریستال

شیشه های ۲۰ میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه لمینت استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های دودی لمینت بکار برد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های ۲۰ میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – مات

به طور کلی شیشه های ۲۰ میل مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد در حالی کع شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد و فاقد صفحه چوبی باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری که فقط از تعدادی پایه فلزی تشکیل شده است باید از شیشه ۲۰ میل بکار برد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – گرد 

برای تولید شیشه های گرد جدید و مدرن ۲۰ میل با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گردبرهای دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC بکار برد .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – خم

جذاب ترین طرح شیشه های ۲۰ میل که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب فلزی ساخته شده و در مرحله ی بعدی به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل خم شود .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ۲۰ میل لمینت استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد .

 

 

شیشه ۲۰ میل لمینت – تاشو 

با تولید شیشه های ۲۰ میل تاشو در جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی شیشه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید تنها یا کمی هول دادن شیشه را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه 20 میل لمینت - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل لمینت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اطلاع از قیمت شیشه ۲۰ میل لمینت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه ۲۰ میل لمینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه ۲۰ میل لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا و دستگاه CNC جهت برش شیشه ها صورت می گیرد .

 

 

شیشه 20 میل تهران

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ۲۰ میل لمینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند