فهرست این مقاله

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای

عرضه انواع شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای  در صنایع شیشه و آینه کولیوند           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای

شیشه های ۲۰ میل بدون تردید جذاب ترین و ایمن ترین نوع شیشه های ۲۰ میل محسوب می شود که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع شیشه ها در کیفیت های مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی کامل شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای  می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ۲۰ میل در ایران فعالیت خود را زا سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – کریستال 

به طور کلی شیشه های ۲۰ میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی نیز تولید می شود .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره از شیشه های ۲۰ میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های ۲۰ میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید خواهد شد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های ۲۰ میل که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای – ناهارخوری 

برای تولید میزهای شیشه ای بزرگ مانند میز شیشه ای ناهارخوری بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای میز از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای  و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از بهترین ستگاه های صنعت شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

شیشه 20 میل میز شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ۲۰ میل میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند