فهرست این مقاله

شیشه 20 میل کریستال

عرضه شیشه 20 میل کریستال به صورت قواره و جام در صنایع شیشه و آینه کولیوند  0912823524202188621912

 

شیشه 20 میل کریستال

 

شیشه 20 میل کریستال

با توجه به تولید شیشه های با ضخامت بالا نمای شیشه ای را می توان در قسمت های مختلف یک ساختمان اجرا کرد زیرا مقاومت این نوع شیشه ها حتی از برخی سنگ ها نیز بیشتر است ، در این مقاله ضخیم ترین و زیباترین شیشه ای که تا به حال در صنعت شیشه تولید شده و یا نام شیشه 20 میل کریستال شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 20 میل کریستال در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های 20 میل ار جمله شیشه 20 میل کریستال را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه 20 میل کریستال برای اولین بار در کشور بلژیک تولید و خیلی زود نیز مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی سایر کشورها قرار گرفت به طوری که امروزه حتی اجرای پروژه هایی نظیر کف شیشه ای ، سقف شیشه ای نیز با استفاده از شیشه های 20 میل امکان پذیر است .

 

شیشه 20 میل کریستال سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل سکوریت شده استفاده کرد ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در این صورت مقاومت شیشه دوچندان خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال لمینت

چنانچه در پروژه ای به دلیل روش اجرای نمای شیشه ای احتمال شکسته شدن شیشه زیاد است باید از شیشه های 20 میل لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه 10 میل کریستال با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد ، در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود درات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال دوجداره

در پروزه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتیست باید از شیشه های دوجداره 20 میل استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده شده و با استفاده از چسب ماستیک دور شیشه ها پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال گرد

برای تولید شیشه های 20 میل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری )  و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل کریستال رنگی

به طور کلی شیشه های 20 میل رنگی به دو دسته ی دو رو نما و یک رو نما تقسیم می شود برای تولید شیشه های رنگی یک رو نما رنگ مورد نظر توسط پیسوله و پمپ فشار قوی روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ها به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه های 20 میل سندبلاست کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه 20 میل کریستال خم

برای تولید شیشه های 20 میل خم ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال حکاکی شده

با اسنفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کریستال اسیدکاری

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل کریستال هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه کریستال 20 میل از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افاد ، لازم به ذکر است شیشه 20 میل کریستال هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه 20 میل کریستال هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است .

 

شیشه 20 میل کریستال اکریلیک

طرح خاصی از شیشه های 20 میل که با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ، شیشه 20 میل کریستال اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی بکار می برند .

 

شیشه 20 میل کریستال روی جزیره 

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه 20 میل مشکی و سفید استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفردی قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 20 میل کریستال محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر جدید و مدرن باید از شیشه های 20 میل کریستال بکار برد بدین شکل هم مقاومت شیشه مناسب بوده و هم نمای زیبایی را روی سنگ ایجاد خواهد کرد .

 

شیشه 20 میل کریستال پارتیشن شیشه ای 

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای مدرنی که ابعاد آن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از شیشه های 20 میل کریستال استفاده کرد به طور مثال در ساختمان های اداری از پارتینش های رامات بکار می رود .

 

شیشه 20 میل کریستال دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن و با ابعاد بزرگ باید از شیشه های رنگی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار اداری 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 20 میل رنگی بکار برد .

 

شیشه 20 میل کریستال رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های 20 میل کریستال که با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، شیشه رفلکس 20 میل در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های ضخیم معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل کریستال بیضی

برای تولید شیشه های کریستال بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع آن است در غیر این صورت شکل هندسی بیضی ایجاد نخواهد شد ، شیشه های بیضی فقط در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 20 میل کریستال میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز ناهارخوری 10 نفره بهتر است که از شیشه های 20 میل کریستال بکار برد ، میزهای شیشه ای 20 میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل کریستال تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن می توان از شیشه های 20 میل تاشو استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه 20 میل کریستال تاشو در کشورهای اروپایی نیز مانتد آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل کریستال - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل کریستال - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه 20 میل کریستال به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل کریستال و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل کریستال مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر عرض شیشه 20 میل کریستال ، شیشه های 10 میل ، 12 میل و 16 میل کریستال یا اکسترا کلیر نیز به صورت قواره و جام عرضه می شود .

شیشه 20 میل خارجی

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل رومیزی

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.guardianglass.com

تیم تحریریه کولیوند