فهرست این مقاله

شیشه 6 میل

عرضه انواع شیشه 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            09128235242 – 02188621912

 

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

صنعت شیشه و آینه امروزه شیشه هایی با ضخامت های گوناگون را تولید کرده و در رنگ ها و طرح های مختلفی ارائه می نماید در کشور ایران با توجه به اینکه صنعت شیشه نسبت به سالیان گذشته پیشرفت چشمگیری را داشته تمامی شیشه های 6 میل در انواع مختلف در داخل کشور تولید شده و در بازار  جهت استفاده در مکان های مختلف ساختمانی عرضه می شود .

 

بررسی قیمت شیشه 6 میل و نحوه تولید شیشه های 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

تعیین قیمت شیشه های با ضخامت 6 میل با توجه به نوع آن ها مشخص می شود به عبارت دیگر قیمت شیشه با ضخامت 6 میل برنز و شیشه با ضخامت 6 میل ساده فلوت متفاوت است بنابراین جهت اطلاع از قیمت انواع شیشه های 6 میل با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه 6 میل ساده توسط دستگاه های پیشرفته و همچنین نیروی انسانی خبره در این زمینه تبدیل به شیشه های حکاکی شده و یا سندبلاست و چاپی می شود به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس شیشه وارد دستگاه های مختلف شده و تبدیل به شیشه های 6 میل چاپی و سندبلاست می شود .

 

انواع شیشه 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

در چه جاهایی می توان از شیشه 6 میل استفاده کرد ؟

  • در شیشه های رومیزی با ابعاد زیر یک متر
  • در پنجره های تک جداره آهنی
  • در درب های آهنی تک جداره
  • در درب های چوبی سنتی و مدرن
  • در پنجره های دوجداره
  • دیوارپوش های شیشه ای رنگی
  • در نمای خارجی ساختمان ها
  • استفاده در ساخت آکواریوم با ابعاد کمتر از 80 سانتی متر

 

تفاوت شیشه 6 میل ساده فلوت با شیشه کریستال و سکوریت

تنها تفاوت شیشه فلوت ساده با شیشه کریستال در شفافیت شیشه است بدین صورت که شیشه کریستال به دلیل ماده کریستالی در تولید شیشه شفافیت و وضوح آن به مراتب بیشتر از شیشه فلوت می باشد و از نظر ظاهری هم براحتی قابل تشخیص است زیرا شیشه فلوت مایل به رنگ سبز اما شیشه کریستال مایل به رنگ آبی و سقید است .

اما شیشه 6 میل سکوریت از نظر مقاومت با شیشه فلوت تفاوت دارد بدین شکل که به دلیل وارد شدن شیشه به داخل کوره به اصطلاح آب شیشه گرفته شده و هنگام ضربه مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می دهد اما از نظر شفافیت تفاوتی را با شیشه فلوت ساده نداشته و به یک شکل مشاهده می شوند .

لازم به ذکر است ابزارهایی که می توان برای شیشه 6 میل استفاده کرد تراش ساده ، لول مات و براق است به عبارت دیگر شیشه های 6 میل را به دلیل اینکه ضخامت کمتر از حد نصاب دارند نمی توان تراش دو پله و سه پله زد .

 

شیشه 6 میل دودی

شیشه های 6 میل دودی نسبت به سایر شیشه های 6 میل کمتر دز صنعت شیشه تولید می شود و بیشتر به عنوان شیشه روی میز عسلی و جلومبلی مورد استفاده قرار می گیرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه 6 میل دودی را به دو صورت پررنگ و کم رنگ عرضه می نماید .

 

شیشه 6 میل روی میز

شیشه های 6 میل برای میز جلو مبلی و میز عسلی استفاده می شود که با توجه به رنگ میز ، رنگ شیشه هم تعیین خواهد شد اما توجه داشته باشید که ابزار دور شیشه فقط به صورت لول براف و تخت خواهد بود ، توجه داسته باشید که برخی از فروشندگان مبلمان به اشتباه توصیه هایی مبنی بر اینکه از شیشه 6 میل به عنوان شیشه میز ناهار خوری استفاده کنید می کنند در صورت انجام اینکار چس از مدت کوتاهی شیشه شکسته خواهد شد .

 

شیشه 6 میل برنز

شیشه های 6 میل برنز علاوه بر شیشه های روی میز جلو مبلی ، شیشه میز اداری و عسلی در پروژه هایی که نیاز به استفاده از شیشه های دوجداره وجود دارد نیز استفاده می شود .

 

شیشه 6 میل سندبلاست 

شیشه های طرح دار سندبلاست بیشتر به صورت 10 میل و سکوریت شده تولید می شوند اما در برخی موارد که ابعاد شیشه کمتر از 1 متر مربع است از شیشه های سندبلاست 6 میل و 8 میل هم استفاده کرد ، شیشه 6 میل مات علاوه بر حالت سندبلاست به صورت ساتینا و مشجر نیز تولید می شود البته شیشه ساتینا شباهت بسیار زیادی با شیشه های سندبلاست دارد اما کاملا صاف و یکدست می باشد .

 

شیشه 6 میل رنگی

شیشه های رنگی 6 میل دو رو نما در رنگ های آبی ، سبز ، دودی ، طلایی ، برنز و مسی ( شامپاینی ) تولید می شود اما شیشه های رنگی  یک رو نما یا لاکوبل رنگی 6 میل در طیف وسیع رنگی تولید می شود .

 

شیشه 6 میل سکوریت

برای اجرای برخی از پروژه ها که احتمال شکستن شیشه وجود دارد باید از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین کوره ها شیشه سکوریت 6 میل نیز تولید می شود .

 

شیشه 6 میل مات

شیشه های 6 میل مات به دو دسته شیشه سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار بودن شیشه های سندبلاست است به طوری که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده تولید می شود .

 

شیشه 6 میل لمینت

برای تولید شیشه های 6 میل لمینت ابتدا دو عدد شیشه 3 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس دور شیشه ها توسط دستگاه دیاموند ابزار زده می شود در نهایت شیشه ها با استفاده از لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه 6 میل خم

خاص ترین نوع شیشه های 6 میل که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 6 میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 6 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه 6 میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 6 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه 6 میل اسید کاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های 6 میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه 6 میل هوشمند 

در این طرح از شیشه های 6 میل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه 6 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه 6 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های 6 میل معرفی شده است .

 

شیشه 6 میل پارتیشن شیشه ای 

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای مدرن و با ابعاد کوچک می توان از شیشه های 6 میل سکرویت شده استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمان های اداری از شیشه های 6 میل رامات بکار می رود .

شیشه 6 میل استین گلاس 

شیشه های استین گلاس ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر است به همین دلیل از قبمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 6 میل تاشو 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 6 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه ئاستفاده می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه 6 میل - اینستاگرام

 

شیشه 6 میل - واتساپ

 

نحوه سفارش انواع شیشه 6 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه 6 میل قیمت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شمارهای 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه 6 میل مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

 شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل

شیشه 6 میل برنز

شیشه 6 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 6 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.graffiti-shield.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند