فهرست این مقاله

طرح آینه روشویی

تولید انواع طرح آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

طرح آینه روشویی

 

طرح آینه روشویی

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است به طوری که هر روز شاهد اجرای طراحی های مدرن و متنوعی هستیم ، یکی از قسمت های مهم ساختمان که طراحان دکوراسیون داخلی برای تزیین آن زمان زیادی را صرف می کنند بدون تردید سرویس بهداشتی است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع طرح آینه روشویی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح آینه روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه ایتستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

طرح آینه روشویی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که پشت آینه نورردازی مخفی وجود دارد ، برای تولید آینه بک لایت ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

طرح آینه روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

طرح آینه روشویی – ریموت دار

یکی دیگر از انواع آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگنورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با شفردن دکمه ی FADE ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد

 

طرح آینه روشویی – حسگری

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

طرح آینه روشویی حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE NEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه سرویس بهداشتی معرفی شده است قیمت طرح آینه روشویی دو برابر آینه های روشویی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

طرح آینه روشویی – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده و یک آینه هنری نیز محسوب می شود .

 

طرح آینه روشویی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسیبده خواهد شد به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

طرح آینه روشویی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار در فضای داخلی حمام به دلیل باز کردن آب گرم بهتر است که از آینه های بک لایت ضد بخار در این مکان استفاده شود بدین شکل براحتی می توان هنگام پخش شدن بخار از آینه بهره برد ، طرح آینه روشویی ضد بخار در کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

طرح آینه روشویی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، طرح آینه روشویی صفحه نمایش دار جذاب ترین طرح آینه های روشویی به شمار می رود این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

طرح آینه روشویی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه  های روشویی معرفی شده است .

 

طرح آینه روشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی مدرن و جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

طرح آینه روشویی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

طرح آینه روشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ و لاکچری نوعی از آینه های دو طرفه بک لایت مدرن اجرا می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

طرح آینه روشویی – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه های CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، آینه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

طرح آینه روشویی - اینستاگرام

 

طرح آینه روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان انواع طرح آینه روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت انواع طرح آینه روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری طرح آینه روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع طرح آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

طرح آینه روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طرح آینه روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند