فهرست این مقاله

طلق اکریلیک

عرضه انواع طلق اکریلیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 0912823524202188621912

 

طلق اکریلیک

 

طلق اکریلیک

به طور کلی امروزه با توجه فراگیر شدن نمای شیشه ای در ساختمان ها اغلب طراحان دکوراسیون از شیشه و طلق های شیشه ای برای اجرای نمای داخلی و خارجی ساختمان به کرات استفاده می کنند ، در این مقاله یکی دیگر از طلق های شیشه ای که دارای ویژگی های منحصربفریست و با نام طلق اکریلیک شناخته شده است را مورد بررسی قرار می دهیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی طلق های پلی کربنات و شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغار کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 500 پروژه مختلف را با استفاده از طلق اکریلیک و پلی کربنات اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

پلکسی گلاس ها با هدف اینکه از شیشه در اجرای نمای شیشه ای کمتر استفاده شود تولید شد چرا که در صورت شکستن شیشه آسیب جدی به افراد پیرامون آن زده می شود در حالی که طلق اکریلیک شیشه ای به دلیل ساختاری پلاستیکی هیچ گونه خطری را در پی ندارد .

 

طلق اکریلیک شفاف

اولین نوع طلق های اکریلیک که فاقد هرگونه رنگیست و دقیق مشابه شیشه های شفاف است ، این طلق ها در پروژه هایی نظیر اجرای نمای شیشه ای خاجی ساختمان و ویترین های شیشه ای کاربرد دارد لازم به ذکر است طلق های شفاف اکریلیک در ضخامت های 2 میل الی 10 میل وجود دارد .

 

طلق اکریلیک مات

با توجه به اینکه طلق های مات در بسیاری از پروژه ها مانند اجرای سقف کاذب کاربرد دارد طبق های اکریلیک مات نیز در ضخامت های مختلفی تولید شد به طبع با افزایش ضخامت طلق میزان مات بودن آن نیز بیشتر خواهد شد .

 

طلق اکریلیک رنگی

پس از تولید طلق های شفاف شیشه ای تولیدکنندگان این طلق ها در کشورهای مختلف شروع به تولید طلق های رنگی نیز کردند به طوری که امروزه شاهد تولید طلق های اکریلیک رنگی آبی ، قرمز ، سبز و زرد هستیم ضمنا در برخی از کشورها این طلق ها در طیف وسیع رنگی تولید می شود .

 

طلق اکریلیک خم

در برخی از پروژه ها از طلق های اکریلیک خم شده استفاده می شود ، ساختار این نوع طلق های به گونه ای است که می توان تا حدود 45 درجه آن را خم کرد برای ساخت میزهای با نمای شیشه ای از طلق اکریلیک بکار برده می شود .

 

طلق اکریلیک یو وی

ساختار طلق های اکریلیک به گونه ای است که در مقابل اشعه UV خورشید مقاوم بوده و اجازه انتقال اشعه به داخل ساختمان را نخواهد داد ، از همین رو در ساختمان های بزرگ و لوکس اغلب از این طلق ها برای اجرای پروژه های مختلف بکار برده می شود توجه داشته باشید که طلق های اکریلیک تنها طلقی به شمار می رود که ضد خش نیز می باشد .

 

طلق اکریلیک هوشمند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با تلاش های فراوان در پی چند سال نوعی از طلق های اکریلیک شیشه ای تولید شد که به صورت کاملا هوشمند عمل می کند به طوری که با فشردن یک کلید طلق از حالت مات به حالت شفاف تبدیل شده و با فشردن مجدد کلید طلق به حالت مات برخواهد گشت ، تکنولوژی این نوع طلق ها بسیار پیشرفته بوده و به همین دلیل در بسیاری از کشورهای همسایه وجود ندارد .

طلق اکریلیک هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند ، قیمت طلق اکریلیک هوشمند تقریبا دو برابر طلق های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا از این نوع طلق ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

طلق اکریلیک ضد خش

طرح های جدید طلق های اکریلیک دارای ویژگی ضد خش است به همین دلیل نیز در پروژه های مختلفی از این طلق ها استفاده می شود در حالی که طلق های قدیمی براحتی خط دار می شد ، لازم به ذکر است قیمت طلق اکریلیک ضد خش به دلیل وجود ماده خاصی که مانع ایجاد خط روی طلق خواهد شد بسیار بیشتر از طلق های رنگی ساده است .

 

طلق اکریلیک طرح دار

یکی دیگر از طلق های اکریلیک که طرح های مختلف دو بعدی و سه بعدی توسط دستگاه چاپ روی طلق به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر خانوادگی را طلق های رنگی چاپ کرد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی طلق اکریلیک چاپ کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و تاثیر بسیار زیادی روی مشتری دارد .

طلق اکریلیک طرح دار محبوب ترین طرح طلق های اکریلیک محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات طلق های اکریلیک به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع طلق های در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

طلق اکریلیک نورگیر

یکی از کاربردهای رایج طلق های اکریلیک در اجرای نورگیرهای شیشه ای است در این صورت برخلاف شیشه که خطرات زیادی در پی دارد حتی اگر طلق شکسته شود خطری افراد زیر آن را تهدید نخواهد کرد .

 

طلق اکریلیک درب چوبی 

امروزه برای درب های چوبی سنتی نیز از طلق های اکریلیک رنگی جهت تزیین درب استفاده می شود البته معمولا ابعاد طلق در چنین طرحی کوچک در نظر گرفته شده و در الگوهای مختلفی برش داده می شود .

 

طلق اکریلیک بالکنی 

برای اجرای بالکن های شیشه ای مدرن نیز می توان از طلق های اکریلیک و طلق های شیشه ای فوش شفاف استفاده کرد بدین شکل مقاومت طلق مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی برخوردار خواهد شد .

 

طلق اکریلیک سقف کاذب

متداول ترین کاربرد طلق های اکریلیک بدون تردید در احرای سقف های کاذب است به طور مثال در ساختمان با طراحی مدرن از طلق های الکریلیک رگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده می شود ، طلق های سقف کاذب در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد طلق ها دقیق خواهد شد .

 

طلق اکریلیک باکس شیشه ای 

برای تولید باکس های شیشه ای مدرن نیز از شیشه طلق های اکریلیک استفاده می شود این نوع باکس ها مصارف گوناگونی دارد که در گل فروشی و تجهیزات تزئینی بیشترین کاربرد را دارد ، باکس های شیشه ای در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

طلق اکریلیک پارتیشن

برای اجرای پارتیشن های با نمای شیشه ای و بدون خظر شکستن باید از طلق های اکریلیک فوق شفاف استفاده کرد ، بدین شکل حتی اگر ضربه محکمی به پارتیشن برخورد کند هیچ گونه خطری کسی را تهدید نخواهد کرد ، به طور مثال برای اجرای پارتیشن اداری در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از طلق اکریلیک پارتیشن 10 میل بکار برد .

 

طلق اکریلیک سقف 

برای اجرای سقف های با نمای شیشه ای می توان از طلق های اکریلیک نیز استفاده کرد بدین شکل حتی اگر طلق در اثر ضربه شدیدی شکسته شود هیچ گونه خطری کسی را تهدید نخواهد کرد ف طلق های سقف فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

طلق اکریلیک تاشو 

طرح خاص دیگری از طلق های اکریلیک که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع طلق ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از طلق های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

طلق اکریلیک - اینستاگرام

 

طلق اکریلیک - واتساپ

 

 

جهت سفارش طلق اکریلیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت طلق اکریلیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری طلق اکریلیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است فروش طلق اکریلیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با حدف واسطه ها به صورت مستقیم صورت می گیرد به همین دلیل با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طلق اکریلیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.hunker.com

 

تیم تحریریه کولیوند