فهرست این مقاله

طلق شیشه ای رنگی

عرضه انواع طلق شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

طلق شیشه ای رنگی

 

طلق شیشه ای رنگی

با توجه به خطر بسیار زیاد شیشه در هنگام شکسته شدن و تولید طلق های شیشه ای که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به شیشه دارد بهتر است که در پروژه های حساس از طلق شیشه ای استفاده کرد در این مقاله به بررسی انواع طلق شیشه ای رنگی و کاربردهای آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی طلق های شیشه ای و پلی کربنات در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف را با استفاده از طلق شیشه ای رنگی اجرا کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

در کشورهای اروپایی از طلق های شیشه ای رنگی در قسمت های مختلفی ار ساختمان استفاده می شود که به طور مثال می توان به اجرای نورگیرهای ساختمان ، شیشه کاری درب های چوبی ، پارتیشن های خانگی و … اشاره کرد ، این نوع طلق ها در ضخامت های ۳ میل ، ۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل و ۱۰ میل وجود دارد و ابعاد آن ۱۲۰ * ۱۸۰ سانتی متر می باشد .

 

طلق شیشه ای رنگی – شفاف

رایج ترین نوع طلق های شیشه ای رنگی که به صورت دو رو نماست به عبارتی طرف دیگر طلق قابل مشاهده است این نوع طلق دقیقا مشابه شیشه های رنگی می باشد با این تفاوت که شفافیت شیشه بیش از طلق است به طور مثال برای اجرای درب چوبی شیشه ای تزینی از این طلق های استفاده خواهد شد .

 

طلق شیشه ای رنگی – مات

طلق های رنگی مات در پروژه هایی که هدف جلوگیری از دیده شدن فضای داخلیست استفاده می شود به طور مثال در سالن های آرایشی و زیبایی معمولا از طلق های رنگی مات در داخل پارتیشن های نصب شده بکار می رود در واقع طلق شیشه ای رنگی مات ، طلق یک رو نما محسوب می شود .

 

طلق شیشه ای رنگی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح ها و تصاویر مختلفی را روی طلق های شیشه ای چاپ کرد به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و حیوانات را روی طلق به صورت رنگی چاپ کرد در برخی از پروژه ها برای اجرای سقف کاذب از طلق های طرح دار به صورت تایل های ۴۰ * ۴۰ بکار می رود .

 

طلق شیشه ای رنگی – UV

 طلق شیشه ای رنگی دارای خاصیت UV است به این معنی که طلق در برابر نور خورشید از خود نشان می دهد الیته لازم به ذکر است که طلق های ساده ی رنگی اگر در مقابل نور مستقیم خورشید قرار گیرد پس از مدت طولانی کدر خواهد شد به طور مثال برای اجرای سقف شیشه ای باید از طلق شیشه ای رنگی UV استفاده کرد بدین شکل حتی پس گذشت چدین سال سقف ساختمان شفاف به نظر می رسد .

 

طلق شیشه ای رنگی – اکریلیک

جدیدترین طرح طلق های شیشه ای رنگی که به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که رنگ طلق اکریلیک در دراز مدت تغییر نخواهد کرد و حتی در برابر نور مستقیم خورشید دچار افت کیفیت نخواهد شد .

 

طلق شیشه ای رنگی – هوشمند 

طرح خاصی از طلق های شیشه ای رنگی که با استفاده از ریموت طلق از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، طلق هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است طلق شیشه ای رنگی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

طلق شیشه ای رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکورایون داخلی مانند مجله the best deign که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح طلق معرفی شده است ، قیمت طلق رنگی هوشمند تقریبا دو برابر طلق های شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع طلق ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

طلق شیشه ای رنگی – سقف کاذب 

برای تولید و اجرای سقف کاذب نیز می توان از طلق های شیشه ای رنگی استفاده کرد بهترین نوع سقف کاذب بدون تردید همین طلق های شیشه ای است که در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

طلق شیشه ای رنگی – کف

برای اجرای کف های با نمای شیشه ای بهتر است که از طلق های شیشه ای با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود بدین شکل حتی اگر طلق ها شکسته شود خطری کسی را تهدید نخواهد کرد ، برای اجرای کف شیشه ای مدرن با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از طلق شیشه ای رنگی ۱۰ میل و ۲۰ میل بکار می رود بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد شد .

 

طلق شیشه ای رنگی – نورگیر

در اغلب ساختمان های مسکونی و تجاری یک نورگیر متناسب با مساحت ساختمان وجود دارد که به دلیل جلوگیری از خظر شکستن و عبور مناسب نور باید از طلق های شیشه ای بکار برد .

 

ضخامت طلق شیشه ای رنگی 

به طور کلی طلق های شیشه ای مدرن در ضخامت های ۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل تولید می شود که بسته به نوع پروژه یک از این نوع طلق ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

طلق شیشه ای رنگی - اینستاگرام

 

طلق شیشه ای رنگی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان طلق شیشه ای رنگی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت طلق شیشه ای رنگی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری طلق شیشه ای رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه طلق شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و قواره صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

طلق شیشه ای رنگی

طلق رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طرح شیشه ای شفاف

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

طلق شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طلق شیشه ای رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند