فهرست این مقاله

طلق پلی کربنات

عرضه انواع طلق پلی کربنات دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912 

 

طلق پلی کربنات زنبوری

 

طلق پلی کربنات

 ورق هایی از جنس پلی کربنات که خواص نوری بصری عالی با سطوحی درخشان دارند که در دمای بالا و دمای پایین از خود عملکرد بسیار خوبی نشان می دهند را طلق پلی کربنات دوجداره می گویند .

طلق پلی کربنات دوجداره یزد به عنوان با کیفیت ترین طلق های دوجداره در ایران توسط سازمان بازرسی کالاهای ساختمانی معرفی شده است در همین راستا صنایع شیشه و آینه کولیوند نمایندگی رسمی طلق یزد را در تهران بر عهده گرفته است و به صورت جام و قواره این نوع طلق ها را به فروش می رساند ، طلق پلی کربنات با نام طلق زنبوری و طلق دوجداره نیز شناخته شده است .

قیمت طلق پلی کربنات با توجه به ضخامت آن تعیین خواهد شد و در ضخامت های 4 میل ، 6 میل ، 8 میل و 10 میل تولید می شود در ضمن در صورت خرید بیش از 5 ورق پلی کربنات حدود 20 درصد از مبلغ کسر خواهد شد .

 

ورق های پلی کربنات تخت (طلق پلی کربنات دوجداره) به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود :

1- طلق پلی کربنات دوجداره شفاف :

این نوع ورق های پلی کربنات معمولا افراد در مکان هایی استفاده می کنند که مانند شیشه نیاز به شفافیت محیط خود دارند ، این نوع طلق پلی کربنات دوجداره از نظر ظاهر بسیار مشابه شیشه است و اجسام داخلی به راحتی از بیرون قابل مشاهده هستند .

 

 

2- طلق پلی کربنات دوجداره مات :

اما این نوع طلق ها در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که افراد نمی خواهند محیط داخلی از بیرون مشاهده شود و اصطلاحا به این طلق ها طلق پلی کربنات دوجداره مات گفته می شود ، این نوع طلق ها کاربرد بیشتری در مصارف ساختمانی دارند .

توجه داشته باشید که طلق پلی کربنات با طلق شیشه ای ( پلکسی گلاس )  تفاوت دارد لذا طلق های پلی کربنات به طور کامل شفاف نیست و نمای شیشه ای را ندارد ، نور را براحتی عبور می دهد اما تصاویر پشت طلق واضح مشاهده نمی شوند طلق شفاف دقیقا مانند شیشه عمل کرده و اجسام پشت طلق به طور واضح قابل مشاهده هستند در صورتی که طلق پلی کربنات فقط نور را از خود عبور خواهد داد .

3- طلق پلی کربنات دوجداره رنگی :

صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع طلق های رنگی دوجداره را جهت ست کردن رنگ ها در طراحی دکوراسیون تولید کرده و به صورت ورق های 2 * 6 به فروش می رساند ، رنگ های اصلی طلق های دوجداره از رنگی آبی ، سبز ، زرد و قرمز تشکیل شده است .

 

طلق پلی کربنات و صنعت عمرانی

طلق های دوجداره در رنگ ها و طرح های مختلفی عرضه می شوند که همین امر موجب استقبال طراحان دکوراسیون و مهندسین ساختمانی شده است چرا که طراحان دکوراسیون داخلی می توانند از طلق پلی کربنات دوجداره رنگی در تزئین دکوراسیون استفاده کنند و به علت رنگ های متنوع این نوع طلق ها براحتی قادر به ست کردن دکوراسیون مورد نظر خود هستند.

از طرفی هم مهندسین ساختمانی می توانند از طلق های دوجداره البته از نوع پلکسی گلاس را با رنگ مورد دلخواه خود در نمای خارجی ساختمان ها استفاده کنند که قابل ذکر است پلکسی گلاس ها به دلیل ساختار تشکیل دهنده بر خلاف شیشه شکسته نمی شوند و خطرات شیشه را ندارند به همین دلیل به سرعت در حال فراگیر شدن هستند .

 

کاربرد های طلق پلی کربنات دوجداره صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- استفاده به عنوان سایه بان محیط های مختلف
2- استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و فروشگاه ها
3-  استفاده در نمای خارجی ساختمان ها
4- استفاده در  سقف گلخانه ها
5- استفاده در پنجره ها به جای شیشه
6- استفاده در نورگیرهای منازل

7- پارتیشن بندی در محیط های مختلف کاری

8- استفاده در درب های آهنی ویلاها 

لازم به ذکر است که طلق پلی کربنات در ضخامت های 4 میل ، 5 میل ، 6 میل ، 8 میل و 10 میل در صنایع کولیوند تولید می شود و بسته به ابعاد کار و همچنین جایی که نصب خواهد شد ضخامت طلق تعیین خواهد شد به طور مثال برای نورگیر ها عمدتا از طلق های 4 میل و 6 میل استفاده می شود .

طلق پلی کربنات در واقع یک طلق مات محسوب می شود چرا که به طور واضح نمی توان طرف دیگر طلق را مشاهده کرد از همین رو در پروژه هایی که اولویت با پوشش یک فضا می باشد استفاده می شود توجه داشته باشید که برخی از افراد سودجو  طلق پلی کربنات 4 میل را با قیمت طلق های دوجداره 5 میل به فروش می رسانند لذا در هنگام خرید طلق های پلی کربنات ضخامت طلق و وزن آن در نظر داشته باشید .

 

طلق پلی کربنات سه جداره 

با تولید طلق های سه جداره پلی کربنات می توان پروژه هایی که فشار زیادی به طلق وارد خواهد شد را اجرا کرد زیرا مقاومت این طلق ها بسیار بیشتر از طلق های دوجداره پلی کربنات می باشد ، طلق پلی کربنات سه جداره در پروژه هایی مانند ساخت اتاقک های انبارداری استفاده می شود ضمنا این نوع طلق ها نیز در رنگ های مختلفی وجود دارد .

 

طلق پلی کربنات زنبوری

نوعی از طلق های دوجداره که بین طلق لایه های متعددی مانند لانه زنبو وجود دارد ، این نوع طلق از مقاومت بیشتری نسبت به طلق های ساده پلی کرینات برخوردار است به همین دلیل در پروژه های مختلفی کاربرد دارد .

 

طلق پلی کربنات خم

برخی از طلق های پلی کربنات به دلیل وجود ماده ی مخصوص در ساخت طلق انعطاف پذیر است و براحتی می توان در زاوایه های مختلفی آن زا خم کرد ، این نوع طلق ها اغلب برای اجرای شیروانی استفاده می شود ، طلق پلی کربنات خم جذاب ترین طرح طلق های پلی کربنات به شمار می رود این نوع طلق ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

طلق پلی کربنات نورگیر

معمولا برای اجرای نورگیرهای داخل حیاط ، پارکینگ و گلخانه ها ار طلق های پلی کربنات استفاده می شود بدین شکل از تابش نور مستقیم خورشید جلوگیری شده و یا قیمت مناسبی پروژه اجرا می شود .

 

طلق پلی کربنات ضد خش

نوعی از طلق های پلی کربنات که از خاصیت ضد خش برخوردار است و انتخاب مناسبی برای اجرای پارتیشن شیشه ای محسوب می شود ، فرآیند تولید این نوع طلق ها بسیار زمانبر و پیچیده است .

 

طلق پلی کربنات هوشمند 

طرح خاصی از طلق های پلی کربنات که با استفاده از ریموت طلق از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، طلق های هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است طلق پلی کربنات هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوارسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

طلق پلی کربنات هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح طلق معرفی شده است ، قیمت طلق پلی کربنات تقریبا دو برابر طلق های پلی کربنات ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع طلق های در پروژه های لوکس و خاص استفاده می کنند .

 

طلق پلی کربنات سقف کاذب

برای اجرای سقف های کاذب مدرن می توان از طلق های پلی کربنات رنگی فوق شفاف استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از طلق های پلی کربنات شیری بکار برد ، شیشه های سقف کاذب در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ایعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

طلق پلی کربنات طرح دار 

دز صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی طلق های پلی کربنات به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی طلق ها چاپ کرد ، طلق های طرح دار فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 ضخامت طلق پلی کربنات

طلق های پلی کربنات مدرن در ضخامت های 4 میل ، 6 میل ، 8 میل و 10 میل تولید می شود که بسته به حساسیت پروژه یک از این نوع طلق ها مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در پروژه ای مانند دیواره ی شیشه ای باید از طلق پلی کریبنات 10 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد بود .

 

طلق پلی کربنات یو وی

در این طرح از طلق های پلی کربنات اشعه نور خوشید هیچ گونه آسیبی به طلق وارد نخواهد کرد و در اصطلاح به آن طلق یو وی گفته می شود ، این نوع طلق ها در فضای آزاد کاربرد دارد به طور مثال برا اجرای سقف شیشه ای بهتر است که از طلق پلی کربنات یو وی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نحوه سفارش طلق پلی کربنات دوجداره به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع طلق پلی کربنات را در رنگ ها و طرح های گوناگون از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178   به صنایع شیشه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگبربد و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند بدهید.

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب طلق پلی کربنات دوجداره را نیز انجام می دهد و چنانچه پس ار نصب هر گونه مشکلی به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

برای مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاiده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق دوجداره

طرح پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات

طلق پلی کربنات دوجداره

 

طلق پلی کربنات دوجداره

 

طلق پلی کربنات

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طلق پلی کربنات دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.brettmartin.com

 

تیم تحریریه کولیوند