فهرست این مقاله

طلق یو وی

عرضه انواع طلق یو وی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

طلق یو وی

طلق یو وی

استفاده از طلق ها در چند سال گذشته بسیار فراگیر شده تا جایی که در اغلب ساختمان ها حتی به جای شیشه از طلق های مختلف ساده و رنگی استفاده می شود چرا که در صورت شکستن طلق هیچ گونه خطری مواجه افراد و اشیای اطراف آن نیست با تولید طلق یو وی علاوه بر ویژگی ذکر شده می توان ورود اشعه خورشید نیز به داحل ساختمان جلوگیری کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی فروش طلق یو وی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف از این طلق ها را اجرا کرده است برای مشاهده پروژه های اجرا شده به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

طلق یو وی در انواع مختلف و با ضخامت های گوناگونی تولید می شود که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد ، در ادامه انواع طلق های موجود در نمایندگی صنایع شیشه و آینه کولیوند را بررسی خواهیم کرد و ویژگی های هریک را به طور جداگانه شرح می دهیم .

 

طلق یو وی پلی کربنات  

اولین نوع طلق های یو وی که به نوعی طلق دوجداره نیز محسوب می شود و در ضخامت های 4 میل ، 5 میل ، 6 میل ، 8 میل و 10 میل وجود دارد ، طلق های پلی کربنات در پروژه هایی که هدف جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید می باشد استفاده می شود به عنوان برای اجرای نورگیرهای ساختمان معمولا از طلق یو وی بکار می رود .

طلق های پلی کربنات دوجداره در ابعاد 2 * 6 تولید می شود و براحتی می توان با کاترهای معمولی آن را در ابعاد مختلفی برش داد البته برای برش دقیق و برخلاف شیارهای طلق بهتر است که از کاترهای مخصوص برش طلق استفاده شود .

 

طلق یو وی شیشه ای

نوع دیکر یاز طلق های یو وی که برخلاف طلق های پلی کربنات نمای شفاف داشته و حتی در برخی از پروژه ها به جای شیشه استفاده می شود ، ورق طلق شیشه ای با ابعاد 120 * 180 تولید می شود و در رنگ های مختلفی نظیر زرد ، آبی ، بنفش ، سبز و قرمز وجود دارد ، طلق های شفاف شیشه ای در پروژه های مانند اجرای سقف های شیشه ای و نرده شیشه ای کاربرد دارد .

امروزه با طلق یو وی شیشه ای انواع باکس های با نمای شیشه ای نیز ساخته می شود به عنوان مثال جواهر فروشی ها به چنین باکس هایی جهت قرار دادن جواهرات در آن نیاز دارند یا در فروشگاه های وسایل تزیینی که به منظور نمایش هرچه بهتر محوصلات خود از طلق های شیشه ای استفاده می کنند .

 

طلق یو وی رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراجی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان بهتر است که از طلق های رنگی یو وی برای اجرای پروژه ها استفاده شود به عنوان مثال برای اجرای نرده شیشه ای که رنگ مشکی  به عنوان رنگی اصلی در ساختمان در نظر گرفته شده است طلق یو وی رنگی زرد مناسب خواهد بود .

 

طلق یو وی مات

طلق های یو وی مات نیز به دو صورت تک جداره و دوجداره تولید می شود ، این نوع طلق ها در اجرای پروژه هایی نظیر ساخت اتاقک های انبارداری ، اجرای پارتیشن های جلوی بالکن و … کاربرد دارد .

 

طلق یو وی هوشمند

جدیدترین نوع طلق های یو وی که از تکنولوژی بسیار جالی در آن استفاده شده است در واقع در صورت استفاده از طلق های هوشمند تنها با زدن یک کلید می توان طلق را از حالت شفاف با مالت و برعکس تبدیل کرد ، این طلق ها کاربرد بسیار زیادی داشته و در پروژه های مختلفی نظیر اجرای پارتیشن های با نمای شیشه ای استفاده می شود .

 

طلق یو وی زنبوری

نوعی از طلق های دوجداره که فاصله بین طلق از لایه های متعددی تشکیل شده است و شباهت بسیار زیادی هم به لانه زنبور دارد ، این نوع طلق ها از مقاومت و استحکام بسیار زیادی هم برخوردار است .

 

طلق یو وی ضد خش

طرح جدیدی از طلق های یو وی که به دلیل وجود ماده خاصی در طلق از قابلیت ضد خش بودن برخوردار است این نوع طلق های اغلب برای اجرای نمای شیشه ای مانند نرده های شیشه ای کاربرد دارد .

 

طلق یو وی خم

یکی دیگر از طلق های یو وی مدرن که به دلیل ساختار انعطاف پذیر در زاویه های مختلفی خم می شود این نوع طلق ها در پروژه هایی مانند اجرای سقف کاذب و پوشش فضای گلخانه ها کاربرد دارد .

 

طلق یو وی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلف روی طلق به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی طلق چاپ کرد و به نوعی به برندینگ مجموعه کمک شایانی کرد ، طلق یو وی طرح دار جذاب ترین طرح طلق های یو وی به شمار می رود این نوع طلق ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

طلق یو وی هوشمند 

طرح دیگری از طلق های یو وی که با استفاده از ریموت طلق ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، طلق هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است طلق یو وی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان و ایتالیا به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

طلق یو وی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best deign که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح طلق های یو وی معرفی شده است ، قیمت طلق یو وی هوشمند تقریبا دو برابر طلق های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع طلق ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

طلق یو وی سقف کاذب

برای اجرای سقف کاذب های جدید و مدرن نیز باید از طلق های یو وی استفاده کرد به طور مثال می توان برای یک ساختمان لوکس از طلق های آسمان مجازی 6 میل به صورت تایل های مربعی شکل بکار برد ، طلق های سقف کاذب در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش داده می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

طلق یو وی پارتیشن 

برای اجرای پارتیشن های با نمای شیشه ای می توان از طلق های یو وی نیز استفاده کرد این نوع پارتیشن ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ازتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، برای اجرای پارتشین های ساختمان تجاری باید از طلق یو وی رنگی 10 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای پارتیشن از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

ضخامت طلق یو وی 

طلق های یو وی در ضخامت های 2 میل الی 10 میل تولید شده است به طوری که هر یک از طلق ها در پروژه ی خاصی بکار خواهد رفت ،به طور مثال برای اجرای دیواره ی شیشه ای از طلق 10 میل بکار می رود ، طلق های یو وی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

طلق یو وی تاشو 

با تولید طلق های یو وی تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی طلق ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن طلق ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از طلق های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

طلق یو وی - اینستاگرام

 

طلق یو وی - واتساپ

 

 

جهت سفارش طلق یو وی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت طلق یو وی و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621920912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری طلق یو وی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است فروش طلق یو وی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با حذف واسطه ها به صورت مستقیم انجام می شود به همین دلیل با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه هوشمند

طلق یو وی

طلق رنگی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق شیشه ای شفاف

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق مات

طلق یو وی

طرح یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

طلق یو وی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طلق یو وی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.palram.com

 

تیم تحریریه کولیوند