فهرست این مقاله

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار و روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

فروش آینه ضد بخار

 

فروش آینه ضد بخار

بخار روی آینه همیشه یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد هنگام حمام رفتن است چرا که با باز کردن آب گرم در این قسمت از سرویس بهداشتی بخار روی آینه ایجاد شده و مانع منعکس شدن تصویر خواهد شد اما با تولید آینه های ضد بخار هوشمند این مشکل به طور کلی برطرف شد از همین رو در این مقاله به بررسی فروش آینه ضد بخار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها و نحوه ی فروش آینه ضد بخار می توانید به قسمت نمونه کارها جهت در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

فروش آینه ضد بخار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

فروش آینه ضد بخار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی و سیستم ضد بخار روشن می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف  LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

فروش آینه ضد بخار – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی ضد بخار بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

فروش آینه ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند ضد بخار طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه ها حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

فروش آینه ضد بخار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

فروش آینه ضد بخار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکات براحتی سرگرم خواهند شد .

 

فروش آینه ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

فروش آینه ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

فروش آینه ضد بخار – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد برد دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، آینه های گرد در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های هوشمند معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

فروش آینه ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

فروش آینه ضد بخار – بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد بدین تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد این نوع آینه ها توسط خانم ها به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های بزرگ نما در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

فروش آینه ضد بخار - اینستاگرام

 

فروش آینه ضد بخار - واتساپ

 

 

فروش آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر صورت می گیرد 

جهت اطلاع از قیمت و نحوه ی فروش آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به ضورت حضوری از نحوه ی فروش آینه ضد بخار مطلع شوید .

شایان ذکر است فروش آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت تکی و عمده صورت می گیرد در صورت خرید عمده 10 درصد از مبلغ کل فاکتور کسر خواهد شد و در واقع به مشتریان گرامی تخفیف داده می شود .

 

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

آینه های ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

فروش آینه ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون فروش آینه ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند