فهرست این مقاله

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                        0912823524202188621912

 

فروش آینه قدی

 

فروش آینه قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های دکوراتیو در هر ساختمانی محسوب می شود چرا که این نوع آینه ها به کرات در طول روز توسط افراد خانواده مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به فروش آینه قدی و ویزگی های همه ی آینه های قدی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

فروش آینه قدی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

فروش آینه قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

فروش آینه قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

فروش آینه قدی – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

فروش آینه قدی – قاب فلزی

آینه های قدی با قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگ کوره ای و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل طلایی و نقره ای بهترین نوع قاب فلزی فلزی به شمار می رود .

 

فروش آینه قدی – اتاق خواب

برای اتاق خواب ها نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که از ترکیب آینه های بک لایت و قاب فلزی تشکیل شده است ، به طور مثال در طرح های جدید آینه بک لایت با نور آفتابی همراه با قلزی مشکی وجود دارد .

 

فروش آینه قدی – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

فروش آینه قدی – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

فروش آینه قدی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی در طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

فروش آینه قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

فروش آینه قدی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه قدی اجرا شده که اغلب دارای لوگوی بوده و در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

فروش آینه قدی – پایه دار 

در این طرح از آینه های قدی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توات وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی اجرا خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

فروش آینه قدی – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

فروش آینه قدی - اینستاگرام

 

فروش آینه قدی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش فروش آینه قدی

برای اطلاع از قیمت فروش آینه قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری فروش آینه قدی مورد نظر خود را پیگیری کنید .

شایان ذکر است فروش آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت تعداد بالا و تکی صورت می گیرد ضمنا این نوع آینه ها دارای شفافیت سوپر کلیر گرید A و کریستال گرید A می باشد .

 

آینه های قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

فروش آینه قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون فروش آینه قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند