فهرست این مقاله

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

شیشه های خم به دلیل نمای متفاوت و خاص خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون و مهندسان ساختمانی قرار گفت به طوری که امروزه شاهد اجرای پروژه های با نمای شیشه ای خم نیز هستیم ، فروش شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت تکی و عمده و در ابعاد مختلفی صورت می گیرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی فروش شیشه خم در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

فروش شیشه خم حتی در کشورهای اروپایی فراگیر شده و اغلب طراحان دکوراسیون از این نوع شیشه ها برای اجرای پروژه های مختلفی نظیر نرده های شیشه ای ، پارتیشن های شیشه ای و آکواریوم شیشه ای با شیشه خم استفاده می کنند ، جالب است بدانید که شیشه خم برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد .

 

فروش شیشه خم نما

اجرای نمای شیشه ای ساختمان در چند سال گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته و با نگاهی به ساختمان های نوساز متوجه خواهید شد که روز به روز اجرای نماهای شیشه ای افزایش پیدا می کند ، شیشه خم نما با توجه به طراحی ساختمان به دو روش با فریم های فلزی و اسپایدری نصب می شود .

 

فروش شیشه خم آکواریوم

امروزه در اغلب خانه ها آکواریوم وجود دارد و به نوعی از آکواریوم برای ایجاد آرامش افراد در منزل استفاده می شود حال اگر آکواریوم با شیشه خم تولید شود به طبع نمای آن زیباتر نیز خواهد شد ، شیشه خم آکواریوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

فروش شیشه خم بوفه

برای نگهداری وسایل تزیینی در ساختمان های مسکونی و اداری معمولا از بوفه های چوبی بکار می رود که شیشه خم در سه طرف آن قرار گرفته است ، تولید شیشه خم بوفه باید با دقت بسیار زیادی صورت گیرد چرا که کوچکترین اشتباهی در هنگام ساخت قالب فلزی موجب قرار نگرفتن شیشه خم در فریم تعبیه شیشه چوبی بوفه خواهد شد .

 

فروش شیشه خم ویترین

با توجه به تاثیر بسیار زیاد شیشه در نمایش هرچه بهتر اجناس داخل فروشگاه ها اغلب طراحان دکوراسیون از ویترین های شیشه ای خم برای نمای فروشگاه استفاده می کنند ، شیشه خم ویترین در فریم های چوبی ، استیل و آلومینیومی قرار می گیرد .

 

فروش شیشه خم میز

تولید میزهای شیشه ای خم در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته و کمتر کسی میزهای چوبی برای تزیین فضای داخلی خانه استفاده می کند ، برای تولید میز شیشه ای خم بهتر است که از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر بکار برد زیرا به دلیل شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها نمای میز بسیار جذابتر خواهد شد .

 

فروش شیشه خم سکوریت

در برخی از پروژه ها به دلیل استفاده از شیشه ها با ابعاد بزرگ باید از شیشه خم سکوریت شده استفاده کرد ، تولید شیشه خم سکوریت به گونه ای است که پس از خارج کردن شیشه از کوره های خم و انجام عملیات سردسازی شیشه باید مجددا آن را جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا کرد .

 

فروش شیشه خم لمینت

برای تولید شیشه های خم لمینت ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس قالب فلزی آن ساخته شده و به همراه قالب فلزی وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود پس از این که شیشه ها از کوره خارج شدند توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

فروش شیشه خم دوجداره

در پروژه هایی که اولویت با جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش کیزان آلودگی صوتیست باید از شیشه های خم دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها از اسپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطبوتی بکار می رود .

 

فروش شیشه خم رنگی

شیشه های خم رتگی به دو صورت دو رو نما و یک رو نما تولید می شود ، رد حالت اول از شیشه های ساده رنگی استفاده می شود اما در حالت دوم از شیشه های رنگی لاکوبل بکار برده می شود .

 

فروش شیشه خم کابینت

طراحان دکوراسیون داخلی به منظور اجرای یک طراحی مدرن در فضای داخلی آشپزخانه ها از کابینت های شیشه ای خم نیز استفاده می کنند هرچند اجرای این نوع کابینت ها بسیار زمانبر و دشوار است .

 

فروش شیشه خم طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه خم سندبلاست کرد .

 

فروش شیشه خم هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد فروش شیشه خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

فروش شیشه ای خم هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح فروش شیشه خم معرفی شده است .

 

فروش شیشه خم حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه های حکاکی شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

فروش شیشه خم ضخیم

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای با ابعاد 80 * 160 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

فروش شیشه خم میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های خم استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره از شیشه های خم 90 درجه 15 میل بکار می رود ، شیشه های میز در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

فروش شیشه خم میز – 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین کشل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

فروش شیشه خم - اینستاگرام

 

فروش شیشه خم - واتساپ

 

 

نحوه فروش شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اطلاع از نحوه فروش شیشه خم و قیمت آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از فرآیند فروش شیشه خم اطلاع پیدا کنید .

شایان ذکر است فروش شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با حذف واسطه ها به صورت مستقیم صورت می گیرد به همین دلیل با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم

فروش شیشه خم

شیشه های خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم میز

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

فروش شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون فروش شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glastory.net

 

تیم تحریریه کولیوند