فهرست این مقاله

قاب آینه آرایشگاه

تولید انواع قاب آینه آرایشگاه  در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قاب آینه آرایشگاه

 

قاب آینه آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی به طور کلی به دو دسته ی آینه های قدی فریم لس و آینه های قدی با قاب تقسیم می شود که در این بین آینه های قاب دار به طبع از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع قاب آینه آرایشگاه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله قاب آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قاب آینه آرایشگاه – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

قاب آینه آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی شپت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

قاب آینه آرایشگاه – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر است به همین دلیل برای تولید این نوع آینه ها باید از آینه های ۶ میل بکار برد .

 

قاب آینه آرایشگاه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قاب آینه آرایشگاه – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

قاب آینه آرایشگاه – بزرگ نما

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد به طوری که حتی نصویر تا حدود ۱۰ برابر نزدیکتر نشان داده می شود این نوع آینه ها موجب تسهیل در آرایش افراد می شود به همین دلیل در بین آرایشگر ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

قاب آینه آرایشگاه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد  ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورن هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قاب آینه آرایشگاه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

قاب آینه آرایشگاه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد برد دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

قاب آینه آرایشگاه – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

قاب آینه آرایشگاه - اینستاگرام

 

قاب آینه آرایشگاه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش قاب آینه آرایشگاه 

برای اطلاع از قیمت قاب آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری قاب آینه آرایشگاه  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید قاب آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند