فهرست این مقاله

قاب آینه فلزی

تولید انواع قاب آینه فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

قاب آینه فلزی

 

قاب آینه فلزی

از گذشته های دور تاکنون استفاده از آینه های قاب دار رواج دارد به طوری که در گذشته اغلب از قاب های چوبی اما امروزه از قاب آینه فلزی استفاده می شود به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع آینه های قاب دار به ویژه قاب های فلزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله قاب آینه ای فلزی چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolibandcom@ مراجعه نمایید .

 

قاب آینه فلزی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

قاب آینه فلزی – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

قاب آینه فلزی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های با قاب قدی چراغ دار استفاده می شود که اغلب لوگوی مجموعهد روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قاب آینه فلزی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های قاب فلزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دوراتیو معرفی شده است

 

قاب آینه فلزی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد به طور مثال برای یک سالن زیبایی مدرن از قاب آینه فلزی دو طرفه بکار خواهد رفت این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قاب آینه فلزی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قاب فلزی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قاب آینه فلزی – گرد 

برای تولید آینه های گرد قاب فلزی با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قاب آینه فلزی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قاب آینه فلزی - اینستاگرام

 

قاب آینه فلزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش قاب آینه فلزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت قاب آینه فلزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری قاب آینه فلزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید قاب آینه فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه قاب فلزی

قاب آینه آرایشگاه

آینه قاب فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه آرایشگاه

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

قاب آینه فلزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب آینه فلزی  در سراسر  دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند