فهرست این مقاله

قیمت آینه آنتیک

تولید و قیمت آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده یکی از زیباترین آینه های دکوراتیو در همه ی کشورهای دنیا محسوب می شود که با استفاده از آن می توان طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا داد ، قیمت آینه آنتیک نسبت به دیگر آینه های دکوراتیو و تزیینی بیشتر است که به دلایل آن در این مقاله می پردازیم .

از آن جهت که آینه صرفا یک کالای کاربردی و تزیینی به شمار می رود از سالیان گذشته تا کنون در خانه های همه ی ما وجود دارد و حتی در بسیاری از خانه ها بیش از یک آینه نصب شده است ، آینه های پتینه کاری شده از زمانی که در کشور ما رواج پیدا کرد نظر بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی و عموم مردم را به خود جلب کرد اما قیمت آینه آنتیک به گونه ای است که بیشتر برخی افراد قادر به خرید آن نیستند .

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1394 شروع به تولید آینه های پتینه کاری شده کرده و به یاری خدا به دلیل کیفیت بسیار مناسب و قیمت بسیار کمتر از نمونه های خارجی خیلی زود جای آینه های آنتیک خارجی در بازار را گرفته است ، قیمت آینه آنتیک تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند تقریبا نصف قیمت آینه های چینی تعیین شده است .

اینکه قیمت آینه آنتیک با سایر آینه های دکوراتیو متفاوت است با توجه به زمانبر بودن تولید این نوع آینه ها به دلیل اسیدکاری روی آینه و اینکه مراحل متعددی جهت تولید آن صورت گیرد کاملا طبیعی خواهد بو د  .

به طور کلی همانطور که گفته شد قیمت آینه آنتیک تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند بسیار مناسب و کمتر از نمونه های خارجی است اما تعیین قیمت آینه پتینه کاری شده به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم .

 

تاثیر نوع آینه در قیمت آینه آنتیک 

پتینه کاری را می توان روی آینه های فلوت و کریستال اجرا کرد به طوری که اگر پتینه کاری روی آینه های کریستال انجام شود قیمت آینه آنتیک بسیار بیشتر از حالت فلوت خواهد بود البته برای تولید آینه آنتیک اصلا نیازی با استفاده از آینه کریستال نیست چرا که آینه آنتیک صرفا تریینی بوده و نیازی با شفافیت بسیار بالای آینه کریستال نخواهد داشت .

 

تاثیر ابعاد آینه در قیمت آینه آنتیک 

هر چه ابعاد آینه آنتیک بیشتر باشد به طبع قیمت آن هم بیشتر خواهد شد و از آنجایی که آینه آنتیک معمولا به صورت آینه کاری روی دیوار بکار می رود ابعاد هر قطعه آینه پارلی در تعیین قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود به طوری که اگر ابعاد هر قطعه آینه کمتر از 40 سانتی متر در نظر گفته شود میزان تراش دور آینه ها بیشتر خواهد شد .

 

تاثیر رنگ آینه در قیمت آینه آنتیک

آینه های پتینه کاری شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند در رنگ های مختلفی تولید می شود مانند رنگ طلایی ، نقره ای ، برنز ، مسی ، آبی و بنفش که در این بین قیمت آینه آنتیک نقره ای یا ساده از سایر آینه های آنتیک کمتر خواهد شد .

 

تاثیر طرح پتینه کاری در قیمت آینه آنتیک

پتینه کاری روی آینه به روش های مختلفی انجام می پذیرد به عنوان مثال در برخی از آینه ها طرح پتیه کاری به صورت ابر و باد است و در برخی هم پتینه کاری به صورت دایره های سایه دار انجام می شود طرح ابر و باد نسبت به سایر طرح ها از قیمت بیشتر برخوردار است .

 

تاثیر ابزار دور آینه در قیمت آینه آنتیک

تراش دور آینه موجب زیباتر شدن آن خواهد شد اما برای تراش دور آینه می توان از دستگاه های چینی و دستگاه بابیلونی ایتالیا استفاده کرد ، تفاوت این دو دستگاه در دقت و شفافیت تراش زدن دور آینه است به طوری که دستگاه بابیلونی ایتالیا تراش را به صورت بسیار دقیق و شفاف انجام می دهد اما قیمت آینه آنتیک با تراش ایتالیایی بیشتر از تراش با دستگاه چینی خواهد بود .

دقت تراش دستگاه ایتالیایی بسیار بالاست و با کمی دقت متوجه خواهید شد که حتی 1 میلیمتر اشتباه روی خطهای تراش آینه آنتیک یا پتینه مشاهده نمی شود به همین دلیل قیمت آینه آنتیک با تراش ایتالیایی بیشتر از آینه آنتیک با تراش ساده می باشد .

 

قیمت آینه آنتیک سه بعدی

در جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ترکیب آینه آنتیک و آینه های رنگی یک آینه سه بعدی تولید می شود به طوری که برای ساخت فریم از آینه آنتیک و از آینه های رنگی به عنوان آینه اصلی بکار برده می شود .

 

قیمت آینه آنتیک نامتقارن

یکی از انواع آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه آنتیک یا پتینه کاری شده با اشکال مختلف هندسی به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده می شوند این روش به آینه کاری مدرن نیز شناخته شده است .

 

قیمت آینه آنتیک رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد آینه های آنتیک در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز تولید می شود در این بین آینه های طلایی پتینه کاری شده قیمت بیشتری نسبت به سیار رنگ ها دارد .

 

قیمت آینه آنتیک طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های آنتیک را در طرح های مختلفی تولید می شود به طور مثال با استفاده از دستگاه های ذکر شده می توان آینه بیضی تولید کرد .

 

قیمت آینه آنتیک نورپردازی شده

ساختار آینه های نورپردازی شده به گونه ای است که از یک آنتیک با ابعاد استاندارد و led های رنگی تشکیل شده است به طوری که led روی ورق های pvc قرار گرفته سپس پشت آینه چسبیده می شود .

 

قیمت آینه آنتیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( لوگوی پاور ) ، نورپردازی نمایان شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

قیمت آینه آنتیک ریموت دار

نوع دیگری از آینه های آنتیک نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان میزان نور led را کم و زیاد کرد و حتی افکت های مختلفی را اجرا کرد .

 

قیمت آینه آنتیک با قاب

آینه های آنتیک معمولا به صورت فریم لس و در قالب تایل های مربعی ، مستطیلی نصب می شوند چنانچه قصد استفاده از قاب را دارید باید از قاب های استیل و چوبی با کیفیت بالا استفاده کنید .

 

قیمت آینه آنتیک حسگری

طرح خاصی از آینه های آنتیک نورپردازی شده که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورهای مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است ، قیمت آینه آنتیک حسگری در شهرهای مختلف کشور به صورت یکسان تعیین شده است لذا با اطمینان خاطر می توانید نسب به خرید آینه های آنتیک اقدام نمایید .

 

قیمت آینه آنتیک ضد بخار 

با توجه به پخش شدن بخار ناشی در آب گرم در حمام باید از آینه های انتیک ضد بخار در سرویس بهداشتی استفاده کرد بدین شکل براحتی می توان در هنگام ایجاد بخار نیز از آینه جهت آراستگی خود استفاده کرد ، قیمت آینه آنتیک ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به بیش از آینه های آنتیک ساده است به همین دلیل در پروژه های خاصی از این نوع آینه ها استفاده می شود .

 

قیمت آینه آنتیک با بندهای چرمی

در این طرح از آینه های دکوراتیو مدرن یک آینه آنتیک گرد داخل یک قاب چوبی گرد قرار گرفته که توسط بندهای چرمی رنگی روی دیوار نصب می شود ، این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون کلاسیک از جایگاه ویژه ای برخوردار است قیمت آینه آنتیک با بندهای چرمی در عین حال که ساده تر به نظر می رسد بسیار بیشتر از آینه های آنتیک تراش خورده می باشد .

 

قیمت آینه آنتیک صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آنتیک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه آنتیک پایه دار

در این طرح از آینه های آنتیک یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

قیمت آینه آنتیک با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آنتیک یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه آنتیک آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آنتیک قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت آینه آنتیک دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه های اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی سفید رنگ باید از  آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه آنتیک بزرگ نما 

برای تولید آینه های آرایشی نوع خاصی از آینه های نورپردازی شده بکار رفته که یک قیمت بزرگنما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن براحتی می توانید نسبت به آرایش افراد افدام نمایید ، آینه های بزرگ نما در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه آنتیک سه بعدی 

در این طرح از آینه های سه بعدی جهت اجرای آینه آنتیک استفاده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تایل های آینه آنتیک روی قطعات پی وی سی چسیبده شده است ، آینه های سه بعدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت آینه آنتیک - اینستاگرام

 

قیمت آینه آنتیک - واتسا

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه آنتیک و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت قیمت آینه آنتیک و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه آنتیک مطلع شوید .

شایان ذکر است تولید تمامی مراحل آینه آنتیک توسط جوانان عزیز کشورمان با کیفیت بسیار مناسب و حتی بهتر از نوع چینی در بازار انجام می شود و به دلیل حذف واسطه ها قیمت آینه آنتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند بسیار کمتر از طرح های چینی می باشد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

 

آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه آنتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند