فهرست این مقاله

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                          0912823524202188621912

 

قیمت آینه تاچ

 

قیمت آینه تاچ

آینه های دکوراتیو به طور کلی شمال تغیییرات بسیار گسترده ای شده است به طوری که برخلاف گذشته تولید آینه های تراش خورده با قاب های چوبی به ندرت صورت می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های دکوراتیو با نام آینه لمسی یا تاچ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و قیمت آینه تاچ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های تاچ را تولید کرده که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

قیمت آینه تاچ به مواردی چون ابعاد آینه ، طرح آینه و آپشن هایی که روی آینه قرار می گیرد دارد به طور مثال قیمت یک آینه تاچ 100 * 100 ضد بخار دو تاچ تقریبا دو برابر آینه تاچ 100 * 50 تک تاچ است .

 

قیمت آینه تاچ – کریستال

آینه های تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشتریم میزان شفافیت است ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

قیمت آینه تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه تاچ – رنگی

به طبع با تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های تاچ استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

قیمت آینه تاچ – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه تاچ – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه تاچ – سالن های زیبایی 

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد به طوری که با استفاده از آینه های بک لایت تاچ قدی می توان سطح طراحی داخلی به میران قالب توجهی ارتقا داد .

 

قیمت آینه تاچ – قدی 

آینه های قدی تاچ کاربردی ترین طرح آینه های تاچ محسوب می شود به اغلب در اتاق خواب ها و سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد 90 * 200 تولید شده است .

 

قیمت آینه تاچ – پایه دار 

در این طرح از آینه های تاچ یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

قیمت آینه تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های تاچ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه تاچ – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های تاچ طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه تاچ – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های تاچ دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رمگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های تاچ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت آینه تاچ – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های تاچ به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه تاچ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

قیمت آینه تاچ - اینستاگرام

 

قیمت آینه تاچ - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه تاچ و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه تاچ مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصویه اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های تاچ

آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

مدل آینه آرایشگاه

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند