فهرست این مقاله

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت آینه تاچ

 

قیمت آینه تاچ

آینه های دکوراتیو به طور کلی شمال تغیییرات بسیار گسترده ای شده است به طوری که برخلاف گذشته تولید آینه های تراش خورده با قاب های چوبی به ندرت صورت می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های دکوراتیو با نام آینه لمسی یا تاچ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و قیمت آینه تاچ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های تاچ را تولید کرده که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

قیمت آینه تاچ به مواردی چون ابعاد آینه ، طرح آینه و آپشن هایی که روی آینه قرار می گیرد دارد به طور مثال قیمت یک آینه تاچ ۱۰۰ * ۱۰۰ ضد بخار دو تاچ تقریبا دو برابر آینه تاچ ۱۰۰ * ۵۰ تک تاچ است .

 

قیمت آینه تاچ – کریستال

آینه های تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشتریم میزان شفافیت است ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

قیمت آینه تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه تاچ – رنگی

به طبع با تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های تاچ استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

قیمت آینه تاچ – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه تاچ – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه تاچ – سالن های زیبایی 

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد به طوری که با استفاده از آینه های بک لایت تاچ قدی می توان سطح طراحی داخلی به میران قالب توجهی ارتقا داد .

 

قیمت آینه تاچ – قدی 

آینه های قدی تاچ کاربردی ترین طرح آینه های تاچ محسوب می شود به اغلب در اتاق خواب ها و سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد ۹۰ * ۲۰۰ تولید شده است .

 

قیمت آینه تاچ – پایه دار 

در این طرح از آینه های تاچ یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

قیمت آینه تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های تاچ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه تاچ – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های تاچ طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه تاچ – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های تاچ دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رمگی می باشد .

 

قیمت آینه تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های تاچ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

قیمت آینه تاچ – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های تاچ به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه تاچ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

قیمت آینه تاچ - اینستاگرام

 

قیمت آینه تاچ - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه تاچ و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه تاچ مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصویه اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

مدل آینه آرایشگاه

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

قیمت آینه تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند