فهرست این مقاله

قیمت آینه دکوراتیو

تولید و قیمت آینه دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

استقبال بسیار زیاد مردم عزیز کشورمان از آینه های دکوراتیو برای تزیین فضای داخلی ساختمان موجب تولید انبوه این نوع آینه ها در طرح ها و رنگ های متنوعی شده است ، با توجه به اینکه  آینه یا آیینه در خانه ها از قدیم الایم هم در فرهنگ کهن کشور ما بود چنین استقبالی بدیهی به نظر می رسد در همین راستا در این مقاله به بررسی قیمت آینه دکوراتیو و انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

تولید طرح های بسیار زیاد آینه های تزیینی خارج از طرفبت این مقاله می باشد اما با توجه به تقاضای مشتریان گرامی آینه هایی که بیشترین درخواست را داشته اند مورد بررسی قرار می دهیم در ضمن توجه داشته باشید که تمامی آینه ها به صورت کامل بومی و ایرانیزه در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود و به همین دلیل قیمت آینه دکوراتیو بسیار مناسب تعیین شده است .

 

قیمت آینه کاری دکوراتیو

روشی از آینه کاری روی دیوار که با استفاده از تعدادی آینه ی تزیینی که هر کدام شکل خاصی دارد آینه کاری دکوراتیو گفته می شود ، قیمت آینه دکوراتیو با توجه به نوع آینه تزیینی و تعداد آینه ها تعیین خواهد شد .

 

قیمت آینه دکوراتیو لوزی    

متداولترین و پر تقاضاترین نوع آینه های دکوراتیو  که با توجه به بررسی های انجام شده از هر 10 سفارش آینه دکوراتیو حداقل 5تای آن مربوط به آینه های لوزی می باشد ، آینه های لوزی بیشتر به صورت جورچین بکار می رود به عبارتی تعدادی آینه لوزی در ابعاد مشخص کنار یکدیگر قرار می گیرند قیمت آینه دکوراتیو لوزی بسیار مناسب بوده و همین امر موجب فروش بسیار زیاد این نوع آینه ها شده است .

 

قیمت آینه دکوراتیو رنگی 

تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1393 شروع به تحقیق و پژوهش پیرامون چگونگی ساخت آینه های رنگی کرد و به یاری خدا در سال 1394 به تلاس های بی وقفه این عزیزان آینه های رنگی طلایی ، آبی ، آبی فیروزه ای ، بنفش و سبز نیز تولید شد ، قیمت آینه دکوراتیو رنگی نسبت به آینه های ساده یا نقره ای بیشتر است الیته قیمت هرکدام از رنگ ها با یکدیگر تفاوت دارد .

 

قیمت آینه دکوراتیو آنتیک

آینه های پتینه کاری شده برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و تعدادی از هنرمندان این کشور با الهام از پتینه کاری دیوار شروع به تولید این نوع آینه ها کردند ، در سال 1394 که صنایع شیشه و آینه کولیوند برای اولین بار این نوع آینه ها را تولید کرد با استقبال بی نظیری مواجه شد و اغلب طراحان دکوراسیون داخلی که ساختمان های لوکس را طراحی می کنند استفاده از آینه آنتیک جهت تزیین فضای داخلی از اولویت های آنان به شمار می رود ، قیمت آینه دکوراتیو آنتیک نسبت به آینه های ساده و رنگی بیشتر می باشد .

 

قیمت آینه دکوراتیو ونیزی

خاص ترین نوع آینه دکوراتیو که به دلیل طراحی بسیار خاص مورد توجه افرادیست که ساختمان آن ها طراحی دکوراسیون داخلی لوکس و منحصر بفردی دارند ، آینه ونیزی در واقع یک نوع آینه منبت کاری شده می باشد که تمامی اجزای منبت کاری شده طبق الگوی خاصی کنار یکیدیگر قرار می گیرند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده می باشد به هیمن دلیل هم قیمت آینه دکوراتیو ونیزی بیش از سایر آینه های دکوراتیو تعیین شود .

 

قیمت آینه دکوراتیو سه بعدی

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو که از کنار هم قرار دادن تعدادی آینه تراش دار ایجاد می شود به طوری که یک آینه با ابعاد استاندارد 60 * 120 سانتی متر یا 80 * 200 سانتی متر در نظر گرفته یم شود سپس چهار عدد آینه با طول آینه ی اصلی و عرض 10 سانتی برش داده می شود در نهایت آینه ها به صورت مورب به آینه اصلی چسبانده می شوند .

قیمت آینه دکوراتیو سه بعدی هم مانند آینه ونیزی بیش از سایر آینه های تزیینی است اما زیبایی و تاثیر بسیار زیاد این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی هر شخصی را مجاب به خرید آن خواهد کرد .

 

قیمت آینه دکوراتیو طرح خورشید

طرح های مختلف غیر هندسی آینه دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود اما یکی از پرتقاضاترین آن ها آینه دکوراتیو طرح خورشید می باشد ، این نوع آینه با تعدادی آینه تراش خورده و ورق PVC تولید می شود .

 

قیمت آینه دکوراتیو نامتقارن

روشی از آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه با اشکال مختلف روی دیوار قرار می گیرند را آینه کاری نامتقارن می گویند ، قیمت این نوع آینه کاری به دلیل نصب زمانبر و پیچیده نسبت به سایر روش های آینه کاری بیشتر است البته به چندین روش می توان آینه کاری نامتقارن را اجرا کرد به طور مثال در بخی از طرح ها از آینه های گرد با ابعاد مختلف استفاده می شود معمولا قیمت آینه دکوراتیو گرد بیش از سایر آینه ها می باشد .

 

قیمت آینه دکوراتیو سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی تنوع بسیار زیادی دارند اما آینه های با نورپزدازی مخفی نسبت یه سایر آینه ها تقاضای بیشتری دارد ، این نوع آینه ها را می توان در اشکال هندسی مختلفی تولید کرد .

 

قیمت آینه دکوراتیو تراش  

ابزار تراش دور آینه موجب زیباتر شدن آینه می شود به ویژه در اجرای آینه کاری روی دیوار ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه تراش ایتالیایی این ابزار را به صورت بسیار دقیق و شفاف روی آینه پیاده سازی می کند .

 

قیمت آینه دکوراتیو با نورپردازی مخفی

نوعی از آینه های سرویس بهداشتی که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد البته بهتر است که دور آینه سندبلاست شود .

 

قیمت آینه دکوراتیو چراغ دار

برای تولید آینه چراغ دار یک آینه با ابعاد استاندارد برش داد شده سپس دور آینه به فاصله هر 10 سانتی متر یک سوراخ زده می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر قدیمی در داخل آن ها قرار داده می شود .

 

قیمت آینه دکوراتیو طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC و MASTER آینه های طرح دار تولید می شوند طرح هایی که ار اشکال هندسی پیچیده ای تشکیل شده اند با استفاده از دستگاه MASTER تولید خواهند شد .

 

قیمت آینه دکوراتیو هوشمند

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو که به صورت لمسی بوده و دارای نورپردازی مخفی است ، آینه هوشمند اغلب در سرویس بهداشتی نصب می شود و هنگام لمس کردن قسمت تعیین شده نورپردازی مخفی نمایان خواهد شد .

 

قیمت آینه دکوراتیو ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های دکوراتیو نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نور مخفی را توسط ریموت تغییر داد .

 

قیمت آینه دکوراتیو قدی

آینه های قدی نیز در طرح های مختلف و متنوعی تولید می شود که می توان به جدیدترین نوع آن یعنی آینه سه بعدی اشاره کرد ، به همین دلیل قیمت این نوع آینه ها در یک بازه گسترده تعیین شده است .

 

قیمت آینه دکوراتیو اتاق خواب

طراحان دکوراسون داخلی معمولا برای اتاق خواب ها نیز از آینه های دکوراتیو رنگی استفاده می کنند به طور مثال از آینه آنتیک با تایل های مربعی برای اجرای آینه کاری روی دیوار بکار برده می شود .

 

قیمت آینه دکوراتیو کنسول

قسمت بالای میزهای کنسول معمولا یک آینه دکوراتیو و مدرن قرار می گیرد که طراحی آن با مدل میز متناسب خواهد بود ، آینه ونیزی و سه بعدی جدیدترین آینه های بالای کنسول محسوب می شود ، آینه های کنسول در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه دکوراتیو حسگری

طرح خاصی از آینه های دکوراتیو نور مخفی و چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است ، آینه های حسگری در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه دکوراتیو آرایشگاه 

برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های دکوراتیو طراحی شده است که دارای نورپردازی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

قیمت آینه دکوراتیو - اینستاگرام

 

قیمت آینه دکوراتیو - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه دکوراتیو مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می گردد و به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم قیمت آینه ها نسبت به سایر مراکز فروش آینه های دکوراتیو به میران قابل توجهی کمتر می باشد .

 

آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند