فهرست این مقاله

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه قدی کشودار

 

قیمت آینه قدی کشودار

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین طرح آینه های داخل ساختمان محسوب می شود که در طور روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، نه تنها در ساختمان های مسکونی بلکه در ساختمان های تجاری و اداری نیز بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی قیمت آینه قدی کشودار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله قیمت آینه قدی کشودار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه قدی کشودار – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

قیمت آینه قدی کشودار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه قدی کشودار – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده  در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ می شود .

 

قیمت آینه قدی کشودار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شد سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

قیمت آینه قدی کشودار – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت تولید شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی سالم ایجاد شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه قدی کشودار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه قدی کشودار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه مدرن نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که فریم صورتی و سفی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی شده است .

 

قیمت آینه قدی کشودار – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی منی شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه قدی کشودار – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه قدی کشودار – بلوتوث دار 

حدیدترین طرح آینه های قدی یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

قیمت آینه قدی کشودار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های کشوردار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپرداتزی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افرادتحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه قدی کشودار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه قدی کشودار – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

قیمت آینه قدی کشودار - اینستاگرام

 

قیمت آینه قدی کشودار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت استعلام قیمت آینه قدی کشودار

برای اطلاع از قیمت آینه قدی کشودار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه قدی کشودار مورد نظر خود مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه قدی کشودار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوب اتحادیه صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

قیمت آینه کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

آینه قدی کشودار

 

جهت اطلاع از قیمت آینه قدی کشودار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند