فهرست این مقاله

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      0912823524202188621912

 

قیمت آینه لامپی

 

قیمت آینه لامپی

با توجه به تغییر و تحولات بسیار گسترده در طراحی دکوراسیون داخلی شاهد تولید آینه های دکوراتیو با طرح های متنوعی هستیم ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی قیمت آینه لامپی و ویزگی های این نوع می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های لامپی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه لامپی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های لامپی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

قیمت آینه لامپی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های لامپی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی آینه رنگ های مختلف لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه لامپی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های لامپی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های لامپی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه لامپی – پایه دار

به طور کلی آینه های لامپی پایه دار به دو دسته ی آینه با پایه ثابت ، آینه با پایه چرخ دار تقسیم می شود که در این بین آینه لامپی با پایه چرخ دار را می توان در هر مکانی از سالن قرار داد و ان را براحتی حرکت داد .

 

قیمت آینه لامپی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی را روی آینه های لامپی حکاکی یا اینگریونیگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه لامپی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه لامپی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه لامپی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های لامپی مدرن که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است بدین شکل افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه لامپی – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های لامپی طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه لامپی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لامپی اجرا شده که معمولا به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده است ، این نوع آینه ها دارای قسمت بزرگنمایی نیز می باشد ، آینه های آرایشگاهی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

قیمت آینه لامپی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه لامپی - اینستاگرام

 

قیمت آینه لامپی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه لامپی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لامپی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه لامپی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

قیمت آینه لامپی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه لامپی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند