فهرست این مقاله

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت آینه لمسی

 

قیمت آینه لمسی

با توجه به ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا شاهد تولید انواع آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار مختلفی هستیم ، یکی از ابزارهای تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون بدون تردید آینه های هوشند است از همین رو در این مقاله به بررسی قیمت آینه لمسی یا هوشمند و ویزگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه لمسی – کریستال

آینه های لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

قیمت آینه لمسی – رنگی

با تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لمسی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

قیمت آینه لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لمسی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه لمسی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه لمسی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه لمسی – روشویی

بیش از ۶۰ درصد سفارشات مربوط به آینه های لمسی مربوط به آینه های روشویی دستشویی و حمام است ، این نوع آینه ها معمولا در ابعاد استاندارد ۸۰ * ۶۰ به صورت اققی و عمودی برش داده می شود .

 

قیمت آینه لمسی – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه بک لایت محسوب می شود چرا که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها در سالن های زیبایی و زمون های لباس فروشی بکار می رود .

 

قیمت آینه لمسی – با قاب استیل

در این طرح از آینه های لمسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه لمسی – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های لمسی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد است این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

قیمت آینه لمسی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاهی نوعی از آینه های لمسی قدی بکار می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، این نوع آینه ها طراحی داخلی سالن زیبایی را را ارتقا خواهد داد .

 

قیمت آینه لمسی - اینستاگرام

 

قیمت آینه لمسی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه لمسی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه لمسی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه لمسی در صنایع شیشه و اینه کولیوند با توجه به نوخ مصوبه اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

قیمت آینه لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند