فهرست این مقاله

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                          0912823524202188621912

 

قیمت آینه نوری

 

قیمت آینه نوری

هر روز شاهد تولید آینه های دکوراتیو با توجه به ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی هستیم ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه نور مخفی و آینه بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها ، انواع و قیمت آینه نوری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوری در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های نوری لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه نوری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه نوری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه نوری – حسگر حرکتی

در این طرح آینه های نوری با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پچییده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه نوری – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه یا است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه نوری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های نوری حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه نوری – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های نوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه نوری – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نور مخفی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه نوری – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه نوری – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه آینه بک لایت اجرا می شود که اغلب به صورت قدی و دو طرفه است ضمتا روی این نوع آینه ها لوگوی مجموعه حکاکی خواهد شد .

 

قیمت آینه نوری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های نوری دو طرفه استفاده کرد ، بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه نوری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

قیمت آینه نوری - اینستاگرام

 

قیمت آینه نوری - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه نوری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه نوری مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه های ضد بخار

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

قیمت آینه نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند