فهرست این مقاله

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      0912823524202188621912

 

قیمت آینه نور مخفی

 

قیمت آینه نور مخفی

آینه های دکوراتیو مدرن دارای دسته بندهای بسیار گوناگونی هستند که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شوند ، یکی از محبوب ترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و قیمت آینه نور مخفی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های نور مخفی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه نور مخفی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه نور مخفی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است .

 

قیمت آینه نور مخفی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های نور مخفی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه نور مخفی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های نوری حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه نور مخفی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نور مخفی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

قیمت آینه نور مخفی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه نور مخفی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت اجرا می شود که معمولا به صورت قدی و دو طرفه است ، چنانچه لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی شود جذابیت آینه دوچندان خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نور مخفی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد در سالن های بزرگ بهتر است که از آینه های پایه دار بک لایت استفاده کرد ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه نور مخفی – کریستال 

به طور کلی آینه های نور مخفی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های بک لایت کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

قیمت آینه نور مخفی - اینستاگرام

 

قیمت آینه نور مخفی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه نور مخفی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

جهت اطلاع از قیمت آینه نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه نور مخفی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند