فهرست این مقاله

قیمت آینه ونیزی

تولید و قیمت آینه ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

آینه های دکوراتیو تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به طوری که امروزه طراحان دکوراسیون کشورهای اروپایی نیز از آینه های تزیینی به عنوان یکی از ارکان اصلی طراحی یاد می کنند ، در بین آینه های دکوراتیو آینه ونیزی شاید محبوبترین و جذاب ترین محسوب می شود لذا در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها به ویژه قیمت آینه ونیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی آینه های ونیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 200 طرح مختلف از این نوع آینه ها تولید شده است ، قیمت آینه ونیزی به دلیل تولید بسیار زمانبر و پیچیده معمولا بیشتر از سایر آینه های دکوراتیو می باشد به همین دلیل اغلب مشتریان گرامی نسبت به بالا بودن قیمت این نوع آینه ها سوالاتی را مطرح می کنند .

 

فرآیند تولید و ارتباط با قیمت آینه ونیزی

برای تولید این نوع آینه ها ابتدا طرح آینه تعیین می گردد لذا آینه ونیزی را می توان در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید کرد پس از اتخاب طرح و تعیین ابعاد دقیق آینه قطعات آینه توسط دستگاه CNC برش داده می شود استفاده از این دستگاه جهت برش آینه ها در قیمت آینه ونیزی نیز تاثیرگذار است ، در مرحله دوم از تولید آینه ونیزی با استفاده از دستگاه لول زنی شروع به تراشیدن آینه خواهیم کرد به طوری که منحنی های دور آینه دقیقا مشابه طرح مورد نظر شود .

در گام بعدی هر یک از قطعات آینه تولید شده طبق الگو به یکدیگر چسبیده می شوند تا جایی که طرح به طور کامل ایجاد شود ، پیاده سازی مراحل فوش بسیار زمانبر بوده از همین رو قیمت آینه ونیزی نسبت به سایر آینه های دکوراتیو بیشتر است .

لازم به ذکر است آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و جالب است بدانید که پس از رونمایی از این نوع آینه ها در یکی از نمایشگاه های تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی در آمریکا مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت و از همان جا بود که فراگیر شدن تولید آینه ونیزی در کشورهای مختلف شروع شد ، قیمت آینه ونیزی در کشورهای اروپایی بیشتر از قیمت تعییین شده در کشور ما می باشد .

 

قیمت آینه ونیزی رنگی 

با توجه به اهمیت بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی می توان با استفاده از آینه های رنگی جهت تولید آینه ونیزی استفاده کرد بدین شکل براحتی رنگ آینه با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تطابق پیدا کرده و اصول طراحی دکوراسیون داخلی اجرا خواهد شد ، قیمت آینه ونیزی رنگی حدود 30 درصد از قیمت آینه های ونیزی ساده بیشتر است .

 

قیمت آینه ونیزی سرویس بهداشتی 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از آینه های ونیزی تولید شده است که به عنوان آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد در تولید این نوع آینه ها از یک نورپردازی مخفی پشت آینه بکار برده شده که در این نوع آینه ها مختص سرویس بهداشتی ساختمان کرده است .

 

قیمت آینه ونیزی آنتیک

نوع خاصی از آینه های ونیزی که طراحی منحصر بفرد آن موجب نامگذاری آنتیک برای آن شده در تولید این نوع آینه ها از قطعات بسیار زیاد آینه های برش خورده و با اشکال خاص استفاده شده است که جذابیت آن را بسیار بیشتر می کند ، قیمت آینه ونیزی آنتیک بسیار بیشتر از آینه های ونیزی ساده است به همین دلیل فقط در ساختمان های با طراحی دکوراسیون لوکس استفاده می شود .

 

قیمت آینه ونیزی قدی

برای تولید آینه های قدی نیز می توان از ساختار آینه های ونیزی استفاده کرد به طبع نمای آینه قدی ونیزی بسیار زیباتر از آینه های قدی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در ساختمان های لوکس اجرا می کنند .

 

قیمت آینه ونیزی گرد

در بین آینه های طرح دار آینه گرد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است ، برای برش آینه گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و برای برش آینه گرد با قطر بیش از 120 سانتی متر ار روس اتوماتیک استفاده می شود .

 

قیمت آینه ونیزی کریستال

به طور کلی آینه های شفاف ونیزی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهتریت انتخاب جهت تولید آینه های ونیزی محسوب می شود ، قیمت آینه ونیزی کریستال تقریبا دو برابر آینه های ونیزی ساده است از همین رو فقط در ساختمان های لوکس استفاده خواهد شد .

 

قیمت آینه ونیزی پایه دار 

در این طرح از آینه های ونیزی مدرن یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده می شود و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

قیمت آینه ونیزی با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های ونیزی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه ونیزی دو طرفه 

در سالن های پذیرایی و زیبایی بزرگ نوعی از آینه های ونیزی مدرن و جدید طراحی شده است که از هر دو طرف آینه استفاده می شود این نوع آینه ها معمولا دارای فریم های فلزی استیل است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه ونیزی آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های ونیزی اجرا شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت آینه ونیزی طرح ار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های ونیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه ونیزی گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد  شد .

 

قیمت آینه ونیزی - اینستاگرام

 

قیمت آینه ونیزی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه ونیزی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ونیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه ونیزی مورد نظر خود اطلاع پیدا کرده و نسبت به سفارش آن اقدام نمایید .

شایان ذکر است قیمت آینه ونیزی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها کمتر از سایر مراکز فروش این نوع آینه ها و واسطه ها می باشد .

 

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

قیمت آینه ونیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه ونیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند