فهرست این مقاله

قیمت آینه پتینه

تولید و قیمت آینه پتینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

در بین تمامی آیه های تولید شده در سراسر دنیا آینه ونیزی و آینه پتینه ( آینه آنتیک ) از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند به طوری که در بررسی های انجام شده بیش از 40 درصد فروش آینه در اروپا متعلق به آینه های ونیزی و آنتیک می باشد در همین راستا به بررسی ویژگی ها و قیمت آینه پتینه می پردازیم .

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد نقش آینه دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار چشمگیر بوده و در 5 سال گذشته طراحی فضای داخلی با استفاده از آینه های تزیینی فراگیر شده است اما موضوعی که برخی از مشتریان گرامی به کرات پیرامون آن با کاشناسان ما به گفت و گو می پردازند بحث قیمت آینه پتینه می باشد .

 

مقایسه قیمت آینه پتینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با دیگر مراکز فروش این نوع آینه ها   

در سال 1395 با راه اندازی یک کارگاه بسیار مجهز و اختصاصی روند تولید آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند آغاز شد که در اوایل به دلیل کم تجربه بودن تیم تولید و فنی نسبت به تولید این نوع آینه ها به طبع ضعف های زیادی در کار مشاهده می شد اما با تلاش های بی وقفه پرسنل فنی و تولید و به یاری خدا تمامی معایب در بخش تولید برطرف شده است .

قیمت آینه پتینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند طوری تعیین شده است که بخش اعظم مردم در هر طبقه ی اقتصادی قادر به خرید این نوع آینه ها باشند که از مهم ترین دلایل آن تولید از صفر تا صد این نوع آینه ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند می باشد ، با کمی تحقیق و بررسی متوجه خواهید شد که قیمت آینه پتینه در مراکز فروش آینه های پتینه در کشورمان تفاوت چشمگیری با قیمت آینه پتینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند دارد .

 

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت آینه پتینه

آینه های پتینه کاری شده به صورت شکل های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به عنوان مثال در بخی از آن ها از آینه نقره ای استفاده شده و در برخی دیگر از آینه های طلایی و مسی اما بخش مهم تر و بسیار تاثیرگذار در قیمت آینه پتینه طرح پتینه کاری است به طوری که در هریک از این نوع آینه ها پتینه کاری به صورت رنگ و طرح خاصی روی آینه اجرا می شود که هر یک از این طرح ها قیمت آینه پتینه را تعیین خواهد کرد .

پارامتر بعدی ابعاد آینه پتینه و طرح خود آینه است به عبارت دیگر با توجه به اینکه از آینه های پتینه بیشتر جهت آینه کاری روی دیوار استفاده می شود و در هر کدام از انواع آینه کاری ها باید طرح آینه متفاوت باشد .

 

انواع آینه کاری پتینه و قیمت آینه پتینه در هریک ار روش ها 

  • آینه کاری پتینه لوزی
  • آینه کاری پتینه مربعی
  • آینه کاری پتینه مستطیلی
  • آینه کاری پتینه شش ضلعی
  • آینه کاری پتینه طرح شکسته
  • آینه کاری پتینه نامتقارن

در هریک از روش های آینه کاری اشاره شده در بالا طرح آینه پتینه متفاوت خواهد بود اما از نظر قیمت در روش های طرح شکسته و نامتقارن قیمت آینه پتینه بیشتر خواهد شد ، دلیل آن هم نحوه ی برش آینه ها با دستگاه یا میز برش CNC است .

بنابراین قیمت آینه پتینه به موارد متعددی بستگی خواهد داشت اما در کل قیمت این نوع آینه ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند در مقایسه با دیگر مراکز فروش که عمدتا نقش واسطه هم دارند بسیار کمتر می باشد ، قیمت آینه پتینه با تایل های مریعی و مستطیلی شکل به مراتب کمتر از آینه کاری نامتقارن می باشد .

نوع پتینه کاری روی آینه هم در تعیین قیمت آینه پتینه تاثیر بسزایی دارد در واقع اینکه اسیدکاری به چه صورتی و با چه تراکمی روی آینه انجام شود حائز اهمیت خواهد بود ، طرح های مختلف پتینه کاری در قسمت نمونه کارها وجود دارد .

 

قیمت آینه پتینه گرد

آینه های گرد پتینه کاری شده و رنگی نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد می کند ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه CNC جهت برش آینه آنتیک استفاده می شود .پالبته برای برش آینه پتینه گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر معمولا از الماس های دستی بکار برده خواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه سه بعدی

با استفاده از آینه های پتینه ورق های PVC می توان آینه سه بعدی را تولید کرد به طوریکه ابتدا یک آینه نقره ای با ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده سپس آینه های پتینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند .

 

قیمت آینه پتینه رنگی

به طور کلی آینه های پتینه در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز تولید می شود که در این بین آینه آنتیک طلایی قیمت بیشتری نسبت به آینه های نقره ای و برنز دارد ، طرح اسیدکاری روی آینه نیز در قیمت آینه آنتیک تاثیرگذار است .

 

قیمت آینه پتینه نورپردازی شده

طرح جدیدی از آینه های آنتیک که از LED های رنگی جهت نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن خواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه لمسی

یکی دیگر از آینه های پتینه که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپرداری مخفی خاموش خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه روشویی کاربرد دارد .

 

قیمت آینه پتینه ریموتی 

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه حسگر حرکتی

جدیدترین طرح آینه های پتینه که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه پتینه صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های پتینه که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه پتینه پایه دار

در این طرح از آینه های پتینه یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبای آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت آینه پتینه قاب استیل 

در این طرح از آینه های پتینه یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه پتینه دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه پتینه دو طرفه

در سالن های کوچک نوعی از آینه های پتینه کاری شده طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های پتینه قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های پتینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های پتینه محسوب می شود که در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دگیزی مانند 90 * 200 سانتی متر تولید می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قدی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه پتینه سه بعدی 

در این طرح از آینه های آنتیک از آینه های سه بعدی مدرن استفاده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تایل های آینه رنگی روی قطعات پی وی سی چسبیده خواهد شد، آینه های سه بعدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت آینه پتینه - اینستاگرام

 

قیمت آینه پتینه - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه پتینه و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه پتینه و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری قیمت آینه پتینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی مراحل تولید آینه پتینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت کاملا خودکفا انجام می پذیرد در ضمن با توجه به درخواست های متععد مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

 

قیمت آینه آنتیک

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه پتینه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه پتینه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند