فهرست این مقاله

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      0912823524202188621912

 

قیمت آینه چراغ دار

 

قیمت آینه چراغ دار

با تولید آینه های دکوراتیو و با طراحی مدرن بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی از آینه ها برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند به طوری که یکی از قسمت های مهم در اجرای طراحی مدرن اجرای آینه کاری محسوب می شود ، جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو با نام های آینه بک لایت و آینه چراغ دار شناخته شده است که در این مقاله به طور خاص به قیمت آینه چراغ دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوری در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی نمونه کارها و قیمت آینه چراغ دار می توانید به صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی قیمت آینه چراغ دار به دو دسته ی قیمت آینه های چراغ دار گریم و قیمت آینه چراغ دار بک لایت تقسیم می شود به عبارتی در حالت اول به آینه های گریم که با تعدادی لامپ کم مصرف تزیین شده است اشاره دارد اما حالت دوم مربوطه به آینه های با نورپردازی مخفی می باشد .

 

قیمت آینه چراغ دار – نور مخفی

این نوع آینه ها با نام های آینه بک لایت ، آینه نوری و آینه نوپردازی شده شناخته شده است برای تولید آینه نوری ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه لول و دیاموند لبه آینه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی توسط ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

قیمت آینه چراغ دار – گریم 

در این طرح تعدادی لامپ کم مصرف دور تا دور آینه قرار گرفته است که با نام های آینه گریم ، آینه آرایشی و آینه چراغ دار شناخته شده است که برای تولید این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک فریم چوبی با پهنای 10 سانتی متر ساخته می شود .

 

قیمت آینه چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه چراغ دار – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

قیمت آینه چراغ دار – حسگری

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده چراغ ها روشن شده و با حرکت مجدد دست در همان قسمت چراغ ها خاموش می شوند ، این نوع آینه ها با تکنولوژی جدیدی طراحی شده اند .

 

قیمت آینه چراغ دار – فریم لس

در این طرح هیچ گونه فریمی دور آینه قرار ندارد و چراغ ها روی آینه قرار خواهند گرفت ، این نوع آینه ها اغلب در مزون ها لباس مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش زیبایی در فضای داخلی مزون ایجاد خواهد کرد .

 

قیمت آینه چراغ دار – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان جهت تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باید از آینه رنگی دودی استفاده کرد .

 

قیمت آینه چراغ دار پایه دار

در برخی از ساختمان ها فضای کافی برای قرار دادن آینه روش دیوار وجود ندارد به همین دلیل از باید از آینه های چراغ دار پایه دار استفاده کرد ، از پایه های فلزی رنگی جهت تولید این نوع آینه ها بکار می رود .

 

قیمت آینه چراغ دار صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مور علاقه ی خود را پخش نمایید ، قیمت آینه چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز دو برابر آینه های چراغ دار ساده است به همین دلیل در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه چراغ دار اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار مدرن که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، قیمت آینه چراغ دار اکلیلی تقریبا دو برابر آینه های آنتیک ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

قیمت آینه چراغ دار اکلیلی در تمامی نمایندگی ها به صورت یکسان توزیع می شود بدین شکل برای تهیه آینه های چراغ دار مدرن لازم نیست فقط کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه چراغ دار آرایشگاه 

به طبع وجود آینه های چراغ دار در هر آرایشگاهی موجب سهولت در آرایش افراد و جذب مشتری خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب در ابعاد 80 * 180 سانتی متر تولید شده و در اشکال هندسی مختلفی وجود دارد .

 

قیمت آینه چراغ دار با قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه چراغ دار دخترانه

برای اتاق های دخترانه مدرن نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است .

 

قیمت آینه چراغ دار کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه چراغ دار رومیزی 

برای میزهای آرایشی و سرویس بهداشتی نوعی از آینه های بک لایت یا چراغ دار طراحی شده است که دارای آینه های بزرگنمای با قطر 20 سانتی متر می باشد بدین شکل براحتی می توانید نسبت آرایش خود بپردازید .

 

قیمت آینه چراغ دار دو طرفه

برای سالن های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

قیمت آینه چراغ دار آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های چراغ دار قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قیمت آینه چراغ دار بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

قیمت آینه چراغ دار بزرگ نما 

در آرایشگاه ها برای آرایش افراد بهتر است که از آینه بزرگ نما بکار می رود به طوری که یک آینه بزرگ نما با قطر 20 سانتی متر روی آینه نصب خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خواهد گرفت .

 

قیمت آینه چراغ دار با لوگو 

در این طرح لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود به طور مثال می توان لوگوی سالن زیبایی را قسمت بالای آینه حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ سالن کمک شایانی خواهد شد ، آینه های با لوگو در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه چراغ دار پایه دار 

یکی از کاربردی ترین طرح آینه های چراغ دار که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

  

 

قیمت آینه چراغ دار - اینستاگرام

 

قیمت آینه چراغ دار - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند به روش زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه چراغ دار مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه بسیار مناسب و کمتر از سایر مراکز فروشگاهی و وب سایت های اینترنتی تعیین شده است .

 

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه پتینه

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند