فهرست این مقاله

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             09128235242 – 02188621912

 

قیمت شیشه استین گلاس

 

 

قیمت شیشه استین گلاس

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های دکوراتیو تولید شده در صنعت شیشه به کرات در فضای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می کنند به طوری که در هر قسمتی از ساختمان یک شیشه خاص دکوراتیو نصب می شود در این مقاله به بررسی یکی از جدیدترین شیشه های دکوراتیو که با نام شیشه استین گلاس شناخته شده است می پردازیم ضمنا در رابطه با قیمت شیشه استین گلاس توضیحات کاملی داده خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه دکوراتیو از جمله قیمت شیشه استین گلاس را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی kooolivandcom@ مراجعه نمایید .

قیمت شیشه استین گلاس به طور کلی در همه ی کشورهای دنیا بالاست و به همین دلیل در پروژه های خاصی از این نوع شیشه ها استفاده می شود اما در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه استین گلاس ، شیشه های طرح استین گلاس نیز تولید شده است .

 

قیمت شیشه استین گلاس – سکوریت

در اغلب پروژه ها ابتدا شیشه ها جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده شده سپس فرآیند تولید شیشه استین گلاس روی شیشه صورت می گیرد ، همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد شیشه سکوریت دارای مقاومت بسیار بالایی است .

 

قیمت شیشه استین گلاس – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های استین گلاس بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد و از روش فریم لس برای اجرای پروژه استفاده شود باید از شیشه های لمینت جهت تولید شیشه استین گلاس استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

قیمت شیشه استین گلاس – دوجداره

اغلب شیشه های استین گلاس به صورت دوجداره تولید می شوند به طوری که ابتدا فرآیند های سندبلاست ، اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی روی شیشه صورت گرفته سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهایت هم با استفاده از چسب های دوجداره پوشش داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – خم

برای تولید شیشه های استین گلاس خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی نیز شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

قیمت شیشه استین گلاس – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی ساده مانند شیشه دودی ، برنز ، مسی و همچینین شیشه های رنگی لاکوبل می توان از آن ها برای تولید شیشه استین گلاس مدرن استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید شیشه نمای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم است باید از شیشه برنز استفاده کرد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – هوشمند 

در این طرح از شیشه های استین گلاس که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های استین گلاس حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های استین گلاس که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه استین گلاس – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های استین گلاس بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – کریستال 

شیشه های استین گلاس از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

 

از طریق زیر می توان قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند را استعلام کرد

برای اطلاع از قیمت شیشه استین گلاس و سفارش این نوع شیشه ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه استین گلاس مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوبه در اتحادیه تعیین می گردد و به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

 

جهت کسب اطلاعات بییشتر پیرامون قیمت شیشه استین گلاس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند