فهرست این مقاله

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه استین گلاس

 

قیمت شیشه استین گلاس

در گذشته فقط شیشه های شفاف با ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید می شد و به نوعی این نوع شیشه ها تمامی نیازها را برطرف می کرد اما رفته رفته با ارئه ی طراحی های مدرن توسط طراحان دکوراسیون داخلی تولید شیشه های دکوراتیو نیز رشد بسیار چشمگیری داشته است در این مقاله به بررسی قیمت شیشه استین گلاس و ویژگی های این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های دکوراتیو از جمله قیمت شیشه استین گلاس را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

قیمت شیشه استین گلاس نسبت به سایر شیشه های دکوراتیو بیشتر است چرا که این نوع شیشه ها از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، رنگ آمیزی اکریلیک و حکاکی تشکیل شده است و زمان بسیار زیادی صرف تولید آن خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – سکوریت

شیشه های سکوریت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در مرحله ی بعدی نیز فرآیند های مختلف طراحی روی شیشه صورت می گیرد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – دوجداره

اغلب شیشه های استین گلاس به صورت دوجداره تولید می شوند در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صورتیست باید از شیشه های دکوراتیو دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه استین گلاس با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های طرح دار لمینت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه استین گلاس با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد در صورتی که یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – خم

برای تولید شیشه های اسیتن گلاس خم ابتدا شیشه طرح دار در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی نیز شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکا قالب فلزی درآید .

 

قیمت شیشه استین گلاس – درب چوبی

در اغلب موارد از شیشه های دکوراتیو دوجداره به عنوان شیشه درب چوبی ورودی استفاده می شود به طوری که ابتدا درب چوبی با طرح مورد نظر تولید شده و در قسمت بالایی یا میانی درب یک فضا برای شیشه قرار داده خواهد سپس شیشه استین گلاس در طرح مورد نظر تولید خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های ۲۰ میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا قیمت شیشه استین گلاس هوشمند حدود دو برابر شیشه های استین گلاس ساده است به همین دلیل در پروژه های خاص ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های استین گلاس حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – اکریلیک 

در این طرح از شیشه های دکوراتیو با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

قیمت شیشه استین گلاس – اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های استین گلاس که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، قیمت شیشه استین گلاس اکلیلی س برابر شیشه های استین گلاس ساده است این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای نیز می توان از شیشه های رنگی لاکوبل استین گلاس استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های استین گلاس دودی بکار برد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – ضخیم 

برای تولید شیشه های استین گلاس با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک درب با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانی متر باید از شیشه ۱۲ میل استین گلاس بکار برد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – رفلکس

در این طرح از شیشه های استین گلاس از شیشه های رفلکس رنگی برای تولید شیشه مورد نظر استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – کریستال 

شیشه های استین گلاس از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

قیمت شیشه استین گلاس – تاشو 

در این طرح از شیشه های استین گلاس شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های استین گلاس بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت شیشه استین گلاس – دودی 

متداول ترین نوع شیشه های استین گلاس بدون تردید شیشه دودی است این نوع شیشه ها در دو رنگ دودی تیره و دودی روشن وجود دارد که هیچ اختلاف کیقیتی با هم ندارند .

 

قیمت شیشه استین گلاس – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید خواهد شد در حالی که یشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

قیمت شیشه استین گلاس - اینستاگرام

 

قیمت شیشه استین گلاس - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه استین گلاس و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه استین گلاس مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه استین گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به قیمت تصویب شده در اتحادیه شیشه تعیین می گردد ضمنا متراژ شیشه دکوراتیو در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود .

 

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

قیمت شیشه استین گلاس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه استین گلاس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.provia.com

تیم تحریریه کولیوند