فهرست این مقاله

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

قیمت شیشه خم سکوریت

 

قیمت شیشه خم سکوریت

شیشه های خم یکی از جذاب ترین طرح های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود چرا که در گذشته شاید حتی کسی تصور نمی کرد که شیشه را بتوان خم کرد در این بین شیشه های خم سکوریت جدیدترین نوع شیشه خم به شمار می رود در این مقاله نیز به بررسی قیمت شیشه خم سکوریت و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های خم از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – دوجداره

جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و اتلاف انرژی باید از شیشه های خم سکوریت دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین یششه ها قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – لمینت

با توجه به خطر شکستن شیشه برای افراد پیرامون آن باید از شیشه های خم سکوریت لمینت شده در پروژه های حساس و بزرگ استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم سکوریت تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – میز

میزهای تمام شیشه ای جدیدترین طرح میزهای ساختمانی محسوب می شود که تمام نمای آن شیشه خواهد بود ، برای تولید میزهای شیشه ای اداری بادی از شیشه خم سکوریت 16 میل و 20 میل کریستال استفاده کرد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – کریستال

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کرسیتال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل تولید می شود .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های خم و ساده 10 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید پارتیشن شیشه یا با ابعاد 110 * 240 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شذن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی شده است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده می باشد به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – مات 

شیشه های خم مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجد دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

قیمت شیشه خم سکوریت - اینستاگرام

 

قیمت شیشه خم سکوریت - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت اطلاع از قیمت شیشه خم سکوریت

برای اطلاع از قیمت شیشه خم سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به حضوری از قیمت شیشه خم سکوریت مطلع شوید

شایان ذکر است قیمت شیشه خم سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه خم سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند