فهرست این مقاله

قیمت شیشه خم

تولید و استعلام قیمت شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

شیشه خم یکی ار پرکاربردترین محصولات صنعت شیشه محسوب می شود که در تمامی کشورهای دنیا در قسمت های مختلف یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، در مقاله های متعددی به بررسی این محصول محبوب در صنعت شیشه پرداخته شده است اما در این مقاله صرفا به بررسی قیمت شیشه خم و چگونگی قیمت گذاری انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه خم در ایران روازنه بیش از 100 متر مربع شیشه خمیده را در طرح های مختلف تولید کرده و سراسر ایران ارسال می نماید ، به طور کلی هر شیشه ای که حتی 1 درجه به سمت پاینن یا بالا حالت گرفته باشد شیشه خم نام دارد که هر چه شعاع خم شیشه بیشتر در نظر گرفته شود به طبع زمان بیشتری جهت تولید آن نیاز است و در قیمت شیشه خم تاثیرگذار خواهد بود .

تولید شیشه خم با تولید سایر محصولات صنعت شیشه متفاوت بوده زیرا در تولید تمامی محصولات صرفا کاری روی حالت شیشه صورت نخواهد گرفت اما در تولید شیشه خم باید حالت شیشه هم تغییر کرده و به یک شیشه جدید تبدیل شود بنابراین دلیل اینکه قیمت شیشه خم با قیمت سایر محصولات متفاوت بوده به طبع فرآیند تولید آن هم با سایر محصولات فرق دارد و به زمان بسیار بیشتری جهت تولید نیاز خواهد داشت .

 

قیمت شیشه خم از نظر ضخامت شیشه

برای تولید شیشه خم ابتدا باید قالب های فلزی ساخته شود و شیشه به همراه قالب در داخل کوره قرار گیرد چنانچه ضخامت شیشه بیش از 10 میل باید به طبع زمان بیشتری را باید در داخل کوره قرار بگیرد ، به عنوان مثال برای تولید شیشه خم 20 میل مدت زمانی که شیشه داخل کوره قرار خواهد داشت برابر است با مدت زمانی که بخواهیم 3 عدد شیشه 8 میل را به حالت خم تبدیل کنیم لذا ضخامت شیشه در قیمت شیشه خم موثر می باشد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت

شیشه های خم پس از اینکه از کوره خارج شد در حالت نیمه سکوریت است به عبارتی مقاومت شیشه بر اثر گرمای داخل کوره بیشتر شده اما هنوز به طور کامل به حالت نشکن تبدیل نشده است برای تولید شیشه خم سکوریت باید شیشه خم را دوباره وارد کوره کنیم اما اینبار در داخل کوره مخصوص سکوریت قرار داده می شود و پس از اینکه به طور کامل به حالت سکوریت تبدیل شده از کوره خارج شده و عملیات سردسازی شیشه انجام می شود ، قیمت شیشه خم سکوریت بیش از شیشه خم ساده می باشد .

 

قیمت شیشه خم دوجداره

برای تولید شیشه خم دوجداره نیاز به و شیشه خم با ابعاد یکسان و با شعاع خم مشابه می باشد که از طریق اسپیسرها به هم متصل خواهند شد ، فرآیند تولید شیشه خم دوجداره با شیشه دوجداره مشابه است اما به دلیل اینکه برای تولید شیشه خم دوجداره باید زمان بیشتر صرف ساخت آن کرد به طبع در تعیین قیمت شیشه خم تاثیرگذار خواهد بود .

 

قیمت شیشه خم لمینت

شیشه های لمینت در پروژه هایی که خطر شکستن شیشه وجود داشته و یک نمای شیشه ای را خواهیم داشت استفاده می شود ، برای تولید شیشه خم لمینت هم دقیقا مشابه شیشه خم  دوجداره به دو شیشه خم با ابعاد و شعاع خم یکسان نیاز داریم اما روی هم قرار دادن شیشه ها توس لایه PVB و SGP صورت می گیرد ، این ماده در هنگام شکستن شیشه ها مانع پخش شدن ذرات شیشه خواهد شد ، قیمت شیشه خم لیمنت نسبت شیشه دوجداره بیشتر است .

 

قیمت شیشه خم آکواریوم و بوفه

برای تولید شیشه خم آکواریوم و شیشه خم بوفه می توان از شیشه های خم ساده و سکوریت شده استفاده کرد اما برای بوفه بهتر است که از شیشه خم سکوریت استفاده کنیم چرا که ابعاد شیشه ها معمو.لا بزرگ است و در صورت شکستن شیشه خطر زیادی افراد پیرامون آن را تهدید خواهد کرد اما برای ساخت آکواریوم های خانگی استفاده از شیشه های خم خام مانعی نخواهد داشت .

 

قیمت شیشه خم رنگی

جهت تعیین قیمت شیشه خم رنگی مورادی چون ابعاد شیشه  ، شعاع خم شیشه و نوع شیشه در نظر گرفته می شود که در این بین نوع شیشه رنگی ( شیشه رنگی ساده یا لاکوبل ) تاثیر بسزایی دارد .

 

قیمت شیشه خم بوفه

با توجه به اینکه ابعاد شیشه های خم بوفه معمولا بیش از یک متر مربع است به طبع در تعیین قیمت شیشه تاثیر بسزایی دارد ، در برخی از بوفه ها شیشه خم در سه طرف بوفه قرار داده شده است .

 

قیمت شیشه خم میز شیشه ای 

میزهای شیشه ای خم یکی از لوکس ترین کالاهای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن محسوب می شود که اغلب از شیشه های کریستال 16 میل و 20 میل برای تولید آن استفاده می شود .

 

قیمت شیشه خم ویترین

امروزه با توجه به تاثیر بسیار زیاد نمای شیشه ای در نمایش بهتر محصولات در اغلب فروشگاه ها از ویترین های شیشه ای خم استفاده می شود ، این نوع ویترین ها در جواهر فروشی ها به کرات استفاده می شود .

 

قیمت شیشه خم کابینت

کابینت های شیشه ای نیز در طرح های جدید به صورت خم اجرا می شود به طوری که ابتدا فریم های چوبی ساخته شده سپس شیشه خم با شعاع مورد نظر تولید شده و روی فریم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه خم هود

اجرای هود شیشه ای نیز در طرح های جدید با استفاده از شیشه های خم صورت می گیرد که در اغلب موارد نیز پس از خم کردن شیشه فرآیند رنگی کردن شیشه توسط پیسوله انجام خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های خم دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه خم اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

قیمت شیشه خم حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ و سندبلاست طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه خم سندبلاست کرد ضمنا قیمت شیشه خم طرح دار نسبت به شیشه های خم ساده بیشتر است به همین دلیل در برخی از پروژه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت شیشه خم هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است قیمت شیشه خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز از سایر شیشه های خم بیشتر است ضمنا به شدت مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم اکریلیک

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

قیمت شیشه خم 20 میل

برای تولید شیشه های 20 میل خم به طبع به زمان بسیار بیشتری نسبت به تولید شیشه های خم با ضخامت کمتر نیاز است ، این نوع شیشه ها اغلب در پروژه های ساختمانی بزرگ استفاده می شود .

 

قیمت شیشه خم محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم 10 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

قیمت شیشه خم دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های خم رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های خم رنگی سفید و مشکی بکار برد .

 

قیمت شیشه خم ضخیم

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خم ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای ی میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های 16 میل کریستال یا رنگی بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم رفلکس

در این طرح از شیشه های خم مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و زرد وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت شیشه خم تاشو 

در برخی پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه خم دودی 

شیشه های خم دودی رایج ترین طرح شیشه های خم رنگی محسوب می شود که اغلب به عنوان میز شیشه ای و کابین شیشه ای استفاده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های دودی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن زمانبر است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه خم - اینستاگرام

 

قیمت شیشه خم - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه خم مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه تعیین گردیده است و به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم نمایندگی شیشه خم قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش شیشه خم به مراتب کمتر می باشد .

 

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند