فهرست این مقاله

قیمت شیشه روی میز

تولید و قیمت شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

شیشه های رومیزی در طرح های بسیار متنوعی تولید شده و در خانه های همه ی ما حداقل یکی از این نوع میزها و شیشه روی آن وجود دارد ، طیف وسیع شیشه های روی میز موجب تعیین قیمت های متفاوتی هم شده است به طوری که هر یک از شیشه های رومیزی با طرح خاصی دارای یک قیمت جداگانه ای می باشد .

قیمت شیشه روی میز به موارد مختلفی بستگی دارد هریک از آن ها به میزان قابل توجهی قادر به تغییر قیمت شیشه رومیزی است و از همین رو نمی توان قیمت ها در سایت قرار داد بلکه باید تمامی مواردی که در ادامه به آن ها می پردازیم مشخص شده سپس قیمت به شما مشتریان گرامی اطلاع داده شود .

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه روی میز    

  • تاثیر ابعاد در قیمت شیشه روی میز 

به طور طییعی هر چه ابعاد شیشه رومیزی بیشتر باشد در قیمت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت به عنوان مثال شیشه میز ناهارخوری 8 نفره که دارای طول 2 متر و عرض 110 ساتی متر است متفاوت است با شیشه میز ناهارخوری 10 نفره که دارای طول 230 سانتی متر و عرض 130 سانتی متر می باشد .

 

  • تاثیر ضخامت در قیمت شیشه روی میز

هر چه که ابعاد شیشه رو میز مورد نظر بیشتر شده باید باید با توجه به ابعاد ضخامت شیشه هم بیشتر در نظر گرفته شود به طور مثال ضخامت شیشه میز جلو مبلی مربعی با اندازه ی 130 سانتی متر با شیشه میز جلو مبلی با طول 110 سانتی متر و عرض 60 سانتی متر متفاوت خواهد بود لذا قیمت شیشه روی میز در دو حالت یکسان نیست .

به عنوان مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره که دارای صفحه چوبی است از شیشه 10 میل رومیزی و برای یک میز ناهارخوری که دارای تعدادی پایه می باشد و شیشه روی پایه قرار خواهد گرفت از شیشه 20 میل رومیزی استفاده می شود .

 

  • تاثیر نوع شیشه در قیمت  شیشه روی میز  

به طور کلی شیشه ها در سه حالت فلوت ، کلیر و کریستال تولید می شوند البته شیشه های شیت هم در سالیان گذشته وجود داشت که به دلیل کیفیت بسیار پایین در حال حاضر دیگر تولید نمی شود ،  شیشه فلوت شفاف بود اما رنگ سبز هم در شیشه دیده می شود شیشه کلیر شفافیت بیشتر داشته و مقدار سبزی شیشه هم کمتر می باشد اما شیشه کریستال بسیار شفاف و دارای درخشندگی قابل توجهی است که از لحاظ قیمت شیشه روی میز از دیگر انواع شیشه ها گران تر هم می باشد .

اگر به دنبال یک شیشه رومیزی با قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما مشتریان گرامی استفاده از شیشه فلوت کلیر است اما اگر کیفیت کار در اولویت شما قرار دارد بدون تامل شیشه کریستال را انتخاب کنبد .

 

  • تاثیر ابزار دور شیشه در قیمت شیشه روی میز

ابزاری که دور شیشه رومیزی زده خواهد شد نمای آن را به میزان قابل توجهی زیباتر خواهد کرد به عنوان مثال شیشه میز عسلی که ابزار تراش دور شیشه خورده شده بسیار شیک و جذاب تر از شیشه میز عسلی با لول مات است ، قیمت شیشه روی میز با تراش و دیاموند حدود 30 درصد از شیشه روی میز با لول ساده بیشتر خواهد شد .

 

  • تاثیر طرح و رنگ شیشه در قیمت شیشه روی میز

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه شیشه های رنگی را در ضخامت های مختلفی تولید می کند و در ضمن با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ قادر به اعمال طرح های مختلف روی شیشه به صورت سندبلاست و چاپی می باشد به طبع قیمت شیشه روی میز رنگی و طرح دار بیشتر از شیشه های ساده و شفاف می باشد .

بنابراین با توجه به مواردی که به طور کامل به آن ها پرداخته شد می توانید شیشه رومیزی مناسب را انتخاب کنید لازم به ذکر است که قیمت شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل اینکه هیچ گونه واسطه ای بین ما و شما مشتریان گرامی وجود نخواهد داشت به میزان قابل توجهی کمتر از سایر مراکز فروش شیشه های رومیزی است .

قیمت شیشه روی میز دودی نسبت به سایر رنگ های شیشه های رومیزی بیشتر است و به دلیل هزینه های سنگین ترکیبات اولیه این نوع شیشه ها کمتر در کارخانه ها تولید می شود .

 

قیمت شیشه روی میز گرد

برش شیشه های رومیزی گرد به طور کلی با شیشه های مربعی و مستطیلی شکل تفاوت دارد زیرا باید از گردبرهای فلزی و دستگاه CNC جهت برش شیشه استفاده کرد و معمولا قیمت شیشه روی میز گرد نسبت به شیشه های چهارگوش ساده دارند .

 

قیمت شیشه روی میز کریستال

شیشه های کریستال نسبت به شیشه های فلوت و سوپر کلیر دارای قیمت بیشتری است البته قیمت این نوع شیشه ها بستگی به کشور سازنده آن نیز دارد به طور مثال قیمت شیشه کریستال بژیکی از همنوع چینی خود بیشتر می باشد .

 

قیمت شیشه روی میز طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیزی از دستگاه سندبلاست و چاپ انواع شیشه های رومیزی طرح دار تولید می شود به طوری که از دستگاه سندبلاست برای تولید شیشه طرح دار مات و از دستگاه چاپ برای تولید شیشه طرح دار رنگی استفاده می شود .

 

قیمت شیشه روی میز دو پله

ابزارهای مختلفی را می توان برای تولید شیشه های رومیزی بکار برد که در این بین ابزار دو پله و تخت براق از محبوبیت بیشتری برخوردار است ، معمولا شیشه میز ناهارخوری به صورت دو پله تولید می شود .

 

قیمت شیشه روی میز سه پله

چنانچه از شیشه های با ضخامت بیش از 12 میل جهت تولید شیشه رومیری استفاده شود باید از ابزار سه پله جهت تزیین شیشه بکار برد ، فرآیند تولید این نوع شیشه های رومیزی زمانبر و سخت است .

 

قیمت شیشه روی میز اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

قیمت شیشه روی میز حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های حکاکی شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه روی میز هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، قیمت شیشه روی میز هوشمند حدود سه برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل در برخی از پروژه های لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیشه روی میز هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود از سایر شیشه های رومیزی بیشتر است .

 

قیمت شیشه روی میز اکریلیک

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ، شیشه های رومیزی اکریلیک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه روی میز ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری 12 نفره باید از شیشه های 12 میل ساده و کریستال بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد  تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه روی میز تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه روی میز - اینستاگرام

 

قیمت شیشه روی میز - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت اطلاع از قیمت شیشه روی میز

جهت اطلاع از قیمت شیشه روی میز و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه روی میز مطلع شوید .

شایان ذکر است شیشه های موجود در صنایع شیشه و آینه کولیوند ایرانی بوده و تمامی مراحل تولید شیشه رومیزی توسط جوانان فعال و زحمت کش کشورمان انجام می پذیرد لذا قیمت شیشه روی میز بسیار مناسب تعیین می گردد .

 

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

قیمت شیشه روی میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه روی میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.com

تیم تحریریه کولیوند