فهرست این مقاله

قیمت شیشه سکوریت

تولید و قیمت شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت پرکاربردترین نوع شیشه در صنعت شیشه محسوب می شود و دلیل این حجم از تقاضا بی خطر بودن این نوع شیشه ها و قیمت مناسب آن نسبت به سایر شیشه های نشکن و ایمنی است در این مقاله به قیمت شیشه سکوریت می پردازیم .

قیمت شیشه سکوریت به المان های مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین این المان ها می توان به ابعاد شیشه ، ضخامت شیشه ، رنگی یا ساده بودن شیشه و طرح دار بودن شیشه اشاره کرد و به بیان دیگری با اطلاع از موارد اشاره شده می توان به صورت دقیق شیشه سکوریت را قیمت گذاری کرد .

علت اینکه اچرا ابعاد در قیمت شیشه سکوریت پارامتر تاثیرگذاری محسوب می شود اینست که در هنگام برش شیشه از جام به طبع قسمتی از جام پرت خواهد شد و هر ابعادی میزان پرت شیشه ی مشخصی را دارد که در قیمت گذاری آن عامل می باشد ، شیشه های سکوریت در ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل تولید می شود .

 

قیمت شیشه سکوریت طرح دار 

شیشه های سکوریت طرح دار شامل دسته بندی های مخنلفی است که هر کدام از آن ها دارای قیمت منحصر بفردیست به طور مثال شیشه سکوریت چاپی با شیشه سکوریت سندبلاست از نظر قیمت تفاوت زیادی دارد یا به عنوان مثال دیگری قیمت شیشه های اشاره شده با شیشه سکوریت لمینت شده متفاوت خواهد بود .

 

قیمت شیشه سکوریت درب شیشه ای 

سیاست گذاری قیمت درب شیشه ای شامل بخش های مختلفی است که حتی موارد غیر از شیشه هم محسوب می شود البته اگر نصب درب هم به صنایع شیشه و آینه کولیوند واگذار شود ، علاوه بر موارد اشاره شده در بالا که آیا شیشه رنگی و طرح دار سفارش داده شده یا خیر ، یراق آلاتی که برای درب شیشه ای در نظر گرفته می شود در قیمت شیشه سکوریت بسیار تاثیر گذار می باشد .

برخی از درب های شیشه ای به صورت ریلی نصب خواهد شد که موجب استفاده ی بهینه از فضا خواهد شد ، در این روش نیاز به ریل های فلزی جهت باز و بسته شدن درب است و به عبارتی دیگر به آرام بند درب یا همان استپ نیازی نخواهد بود ، از دیگر یراق های مورد نیار می توان به لولاهای 101 و 102 و همچنین دستگیره درب اشاره کرد .

نوع دیگر درب های شیشه ای تاشو نام دارد که درب به صورت لولایی باز و بسته می شود ، در این روش قیمت شیشه سکوریت به نوع آرام بند درب شیشه ای ، دستگیره ی درب ، و لولا بستگی دارد ، توجه داشته باشید که آرام بند درب شیشه ای به طور کلی شامل آرام بندهای داخل کار و بیرون کار می باشد .

جدیدترین نوع نمای شیشه ای سکوریت روش اسپایدری است در این روش قیمت شیشه سکوریت به نوع یراق اسپایدری بستگی دارد لذا یراق های شرکت های گوناگونی در کشور ما وجود دارد که از بهترین آن ها می توان به یراق پرشیا اشاره کرد .

 

قیمت شیشه سکوریت ساتینا و سندبلاست

شیشه های سکوریت مات سندبلاست و ساتینا به دلیل فرآیند مات کردن شیشه توسط دستگاه قبل از سکوریت کردن شیشه به طبع دارای قیمت بیشتری هستند البته شیشه سندبلاست بستگی به طرح روی شیشه خواهد داشت ، در اکثر پروژه هایی که نیاز به جلوگیری از دیده شدن فضای داخلی ساختمان است از شیشه سکوریت ساتینا استفاده می شود قیمت شیشه سکوریت ساتینا نسبت به شیشه های مات ساده بیشتر می باشد .

 

قیمت شیشه سکوریت خم

شیشه های خم به طور معمول به صورت نیمه سکوریت می باشند اما برای اینکه به طور کامل به شیشه خم سکوریت یا نشکن تبدیل شود باید پس از اینکه از کوره خم خارج شد آن را وارد کوره های مخصوص سکوریت کرد .

 

قیمت شیشه سکوریت دوجداره

برای پنجره های دوجداره نمای ساختمان می توان از شیشه های دوجداره ساده یا شیشه دوجداره سکوریت استفاده کرد ، شیشه های سکوریت به دلیل مقاومت بسیار بالا به طبع دارای ایمنی بیشتری هستند اما به دلیل اینکه قیمت شیشه سکوریت نسبت به شیشه های ساده بیشتر است متاسفانه مهندسان ساختمانی از این نوع شیشه ها استفاده نمی کنند .

 

قیمت شیشه سکوریت رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت را در رنگ های دودی ، برنز ، مسی ، آبی ، بنفش و یبز تولید می کند ، قیمت شیشه های سکوریت رنگی نسبت به ساده حدود 30 درصد بیشتر می باشد .

 

قیمت شیشه سکوریت رفلکس

در برخی از پروژه ها مانند اجرای شیشه های نمای ساختمانی با ابعاد بزرگ به شیشه های رفلکس سکوریت شده نیاز است ، تولید این نوع شیشه ها بسیار کمتر از شیشه های سکوریت ساده می باشد .

 

قیمت شیشه سکوریت حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه سکوریت حکاکی کرد ، به طور مثال لوگوی در سازمان ها لوگوی مجموعه روی شیشه حکاکی می شود .

 

قیمت شیشه سکوریت لمینت

برای تولید شیشه های لمینت ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شوند در نهایت هم توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

قیمت شیشه سکوریت خم

خاص ترین نوع شیشه های سکوریت که در زاوایه های مختلفی تولید می شود برای ساخت شیشه خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ایجاد می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه سکوریت هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است قیمت شیشه سکوریت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز بیشتر از سایر شیشه های سکوریت است ضمنا مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی نیز قرار گرفته است .

قیمت شیشه سکوریت هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان گرانترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است .

 

قیمت شیشه سکوریت اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

قیمت شیشه سکوریت میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای خم نیز باید از شیشه سکوریت شده بکار برد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی با طول 130 سانتی متر , عرض 70 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر باید از شیشه 16میل بکار برد .

 

قیمت شیشه سکوریت محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های سکوریت 10 میل استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

قیمت شیشه سکوریت ضخیم

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های ضخیم سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل هم مقاومت شیشه مناسب بوده و هم از نمای زیبایی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت شیشه سکوریت تاشو

برای اجرای بالکن های شیشه ای بهتر است که از شیشه های سکوریت تاشو استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که شیشه ها روی هم قرار گرفته و هنگام باز شدن کنار هم قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه سکوریت کریستال 

به طور کلی شیشه های کریستال از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت شیشه سکوریت 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سکوریت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت شیشه سکوریت استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی است که فرآیند تولید آینه بسیار زمانبر و پیچیده می باشد ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه سکوریت مات 

شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

قیمت شیشه سکوریت - اینستاگرام

 

قیمت شیشه سکوریت - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه سکوریت و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از روش های زیر اقدام نمایید 

برای اینکه از جدیدترین تحولات در صنعت شیشه مطلع شوید و قیمت شیشه سکوریت را به صورت لحظه ای دنبال کنید می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نموده و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت از قیمت شیشه سکوریت مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه سکوریت به صورت لحظه ای تعیین می شود لذا قیل از سفارش از قیمت شیشه مطلع شوید در ضمن صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه سکوریت را توسط تیم فنی مجرب انجام می دهد .

 

قیمت شیشه کریستال

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت 

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

تیم تحریریه کولیوند