فهرست این مقاله

قیمت شیشه میز ناهارخوری

تولید و قیمت شیشه میز ناهارخوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

میزهای ناهارخوری که در صنایع چوبی تولید می شود دارای طرح های بسیار مختلفی است که هر از آن ها نیاز به یک شیشه رومیزی مطابق با طرح میز دارد که بدین شکل هم نمای میز بسیار زیباتر خواهد شد و هم شیشه از آسیب به میز جلوگیری خواهد کرد از همین رو در این مقاله به قیمت شیشه میز ناهارخوری و انواع آن که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود می پردازیم .

قیمت شیشه میز ناهارخوری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به طور کامل به بررسی آن ها می پردازیم اما توجه داشته باشید که تمامی مطالب نوشته شده در این مقاله فقط در رابطه با شیشه های رومیزی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند می باشد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری با صفحه ی چوبی و پایه ای 

شیشه میز غذاخوری به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود در حالت اول میز دارای تعدای پایه است که یک صفحه ی چوبی روی پایه ها قرار گرفته است ، ضخامت شیشه رومیزی این نوع میزها معمولا ۸ میل و ۱۰ میل تعیین می شود که با توجه به ابعاد دقیق میز یکی از این دو نوع شیشه انتخاب خواهد شد اما در حالت دوم میز فقط دارای تعدادی پایه می باشد که شیشه روی پایه ها قرار گرفته می شود به همین دلیل ضخامت شیشه روی میز در این نوع میزها ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل در نظر گرفته می شود و در قیمت شیشه میز ناهارخوری تاثیرگذار خواهد بود .

بنابراین قیمت شیشه میز ناهارخوری که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است حدود دو برابر شیشه میز ناهارخوری با صفحه چوبی خواهد شد که دلیلش هم ضخامت دوبل شیشه می باشد ، برای تعیین دقیق قیمت شیشه میز ناهارخوری همان طور که پیش تر گفته شد باید ابعاد دقیق شیشه ، رنگ شیشه و نوع شیشه مشخص گردد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری ۸ نفره

شیشه میز ناهارخوری هشت نفره معمولا ۸ میل در نظر گرفته می شود البته اگر میز دارای صفحه ی چوبی باشد ، قیمت شیشه میز ناهارخوری ۸ نفره به عواملی چون ضخامت شیشه ، ابعاد شیشه ، رنگ شیشه ، ابزار دور شیشه ، نوع شیشه و الگوی شیشه بستگی دارد .

قیمت شیشه میز ناهارخوری ۶ نفره و قیمت شیشه میز ناهارخوری ۱۰ نفره هم به مواردی که در بالا شرح داده شد بستگی دارد توجه داشته باشید که اگر میز دارای ضفحه نباشد باید ضخامت شیشه دو برابر تعیین گردد زیرا وزن وسایل روی میز را شیشه متحمل خواهد شد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری گرد و بیضی 

شیشه میزهای گرد و بیضی با توجه به اندازه قطر میز تولید می شود به طوری که با اطلاع داشتن از قطر میز گرد می توان شیشه را توسط گردبرهای دستی و یا دستگاه CNC برش داد اما میزهای بیضی دارای دو قطر اصلی و فرعی می باشند به همین دلیل این نوع میزها را باید الگوگیری کرد و قیمت قیمت آن بیشتر از قیمت شیشه میز ناهارخوری گرد می باشد .

به طور کلی با توجه به اینکه برای اندازه گیری میزهای گرد از قطر استفاده می شود و به طور مثال میزی با قطر ۲ متر نیار به ۴ متر مربع شیشه خواهد داشت بنابراین معمولا قیمت شیشه میز ناهارخوری گرد از شیشه های مستطیلی شکل بیشتر می شود .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری چهار گوش ساده و منحنی

شیشه های رومیزی که چهار گوش ساده مربعی و مستطیلی هستند با توجه به طول و عرض میز ضخامت شیشه هم تعیین می شود کع معمولا قیمت پایین تری هم نسبت به شیشه های روی میز منحنی دارند اما برخی میزها دارای اشکال هندسی متقارن و نامتقارن هستند به همین دلیل باید فرآیند الگو گیری از این نوع میزها انجام گیرد .

شیشه میزهایی که دارای اشکال هندسی خاص هستند باید با استفاده از دستگاه CNC و MASTER برش داده شوند که در این بین یرخی از آن ها دارای منحنی های بسیار خاصی می باشند و فقط با دستگاه  MASTER می توان این نوع شیشه ها را برش داد لذا قیمت شیشه میز ناهارخوری که با دستگاه MASTER تولید شود بسیار بیشتر از قیمت شیشه میز ناهارخوری با برش دستی می باشد .

 

قیمت میز شیشه ای ناهارخوری در مقایسه با قیمت شیشه میز ناهارخوری  

در طراحی های جدید حتی در کشورهای اروپایی میزهای تمام شیشه ای جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می شود ، میز شیشه ای ناهارخوری به دو صورت خم و UV در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود و ضخامت شیشه برای تولید این نوع میزها معمولا ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل در نظر گرفته می شود که با توجه به ابعاد میز یکی از این سه نوع شیشه انتخاب خواهد شد .

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته خواهد شد در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره خواهد شد از همین رو قیمت شیشه میز ناهارخوری خم بیش از شیشه های ساده است .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری کریستال و رنگی 

اجرای شیشه میز ناهارخوری کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها بسیار زیبا و جذاب خواهد شد به ویژه در میزهایی که فقط از پایه تشکیل شده اند و میزهای تمام شیشه ای که نمای میز مبتی بر شیشه خواهد بود ، توجه داشته باشید که رنگ شیشه رومیزی باید با توجه به رنگ میز انتخاب شود به طور مثال برای میزهای سفید رنگ شیشه دودی بهترین انتخاب خواهد بود .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری دو پله

به طور کلی ابزار شیشه های رومیزی تنوع زیادی دارد و بخش قابل توجهی از نمای شیشه های رومیزی به ابزاری که دور شیشه زده خواهد شد بستگی دارد ، تراش دو پله و دیاموند محبوبترین نوع ابزارهای شیشه روی میز محسوب می شوند .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری دودی

با توجه به اینکه اغلب میزهای ناهارخوری چوبی دارای رنگ سفید و قهوه ای هستند شیشه های دودی و برنز رومیزی نسبت به سایر شیشه های رومیزی رنگی کاربرد بیشتر دارند ، این نوع شیشه ها در ۳ کیفیت مختلف تولید می شوند .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری گرد

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری گرد از گردبرهای دستی و دستگاه CNC استفاده می شود به طوری که برای برش شیشه های با قطر کمتر از ۱۵۰ سانتی متر از گردبرهای دستی و برای برش شیشه های با قطر بیش از ۱۵۰ سانتی متر از دستگاه CNC استفاده می شود .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری طرح دار

ذر صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ انواع شیشه های رومیزی طرح دار رنگی و مات تولید می شود ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، قیمت شیشه میز ناهارخوری طرح دار چاپی با توجه به اینکه تصویر مورد نظر از چه تعداد رنگی تشکیل شده است تعیین می گردد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری اسیدکاری شده

نوع جدیدی از شیشه های رومیزی طرح دار که الگوهای مختلفی طی فرآیندی زمانبر روی شیشه اسیدکاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده شناخته شده است .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، قیمت شیشه میز ناهارخوری حکاکی شده کمتر از سایر شیشه های رومیزی طرح دار است به همین دلیل بخش قابل توجهی از فروش شیشه های رومیزی به این طرح تعلق دارد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری لمینت

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف هندسی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود ، شیشه لمینت حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهت افتاد ضمنا قیمت شیشه میز ناهارخوری هوشمند تقریبا سه برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل فقط در پروژه های لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیشه میز ناهارخوری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری اکریلیک

یکی دیگر از طرح های شیشه رومیزی که با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های مخصوص نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده است .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، قیمت شیشه میز ناهارخوری اکلیلی تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی برخوردار می باشد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری جزیره 

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های لاکوبل شفید و مشکی استفاده کرد به طور مثال برای یک جزیره با طول ۲۰۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۶ میل کریستال بکار برد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول ۲۴۰ سانیت متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۰ میل بکار برد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری ( میز شیشه ای )

جدیدترین طرح میزهای ناهاخوری که به صورت تمام شیشه ای تولید می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که میز دارای یک صفحه شیشه ای و دو پایه خم شده شیشه ای می باشد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری بیضی 

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع از شیشه های میز ناهارخوری در ساختمان های با طراحی لوکس بکار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری شامپاینی 

به طور کلی شیشه های رومیزی قهوه ای رنگ به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و زرد وجود دارد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود و

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری استین گلاس

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری - اینستاگرام

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری - واتساپ

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری ابزار خورده

  • لول مات و براق
  • تخت مات وبراق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش ۴۵ درجه

قیمت شیشه میز ناهارخوری

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه میز ناهارخوری مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه میز ناهارخوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می گردد و با توجه به اینکه هیچ گونه واسطه ای بین صنایع شیشه کولیوند و شما مشتریان گرامی وجود ندارد با قیمت بسیار مناسبی می توانید شیشه رومیزی را خرید نمایید .`

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوریقیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه رومیزی

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

قیمت شیشه میز ناهارخوری

 

جهتکسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه میز ناهارخوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند