فهرست این مقاله

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      0912823524202188621912

 

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

شیشه های رومیزی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها از ویژگی های منحصر بفردی برخوردار است و در واقع از شیشه های با ضخامت متفاوت از 8 میل تا 20 میل برای تولید شیشه های رومیزی استفاده می شود در این مقاله به بررسی انواع شیشه های رومیزی و قیمت شیشه میز می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه رومیزی را تولید کرده است لازم به ذکر است قیمت شیشه میز نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوب شده در اتحادیه صنف شیشه صورت می گیرد .

 

قیمت شیشه میز ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه رومیزی که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد و اغلب از سایر میزها بزرگتر است برای تولید شیشه میز ناهارخوری از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود البته برای میزهایی که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است باید از شیشه های 16 میل و 20 میل بکار می رود .

 

قیمت شیشه میز جلو مبلی

یکی دیگر از میزهایی که در اغلب خانه ها وجود دارد میز جلو مبلی است ابعاد این نوع میزها معمولا کوچکتر از میزهای ناهارخوری می باشد به همین دلیل برای تولید شیشه میز جلو مبلی از شیشه های 8 میل استفاده می شود هرچند که بهتر است ضخامت شیشه های رومیزی در یک ساختمان یکسان در نظر گرفته شوند .

 

قیمت شیشه میز اداری

امروزه در شرکت ها و سازمان های دولتی از میزهای اداری مختلفی استفاده می شود که برای جلوگیری از آسیب به میزها باید از شیشه رومیزی استفاده کرد ، میزهای اداری دارای دسته بندی های مختلفی چون میز مدیریت ، میز رایانه ، میز کنفرانس و میز جلو مبلی است که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بیشتری برخوردار است و به طبع باید از شیشه های با ضخامت بیش از 12 میل برای تولید شیشه رومیری استفاده کرد .

 

قیمت شیشه میز – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف رومیزی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه رومیزی محسوب می شود .

 

قیمت شیشه میز – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود به طور مثال می توان طرح ورساچه را لبه شیشه میز ناهارخوری سندبلاست کرد در این صورت نمای بسیار زیبایی روی میز به وجود می آید .

 

قیمت شیشه میز – مات 

شیشه های رومیزی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است به طور مثال می توان لوگوی شرکت روی شیشه میز کنفرانس سندبلاست کرد .

 

قیمت شیشه میز – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد قیمت شیشه میز هوشمند حدود سه برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل فقط در پروژه های لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیشه میز هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان گرانترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

قیمت شیشه میز – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه میز – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 12 نفره باید از شیشه های 12 میل ساده و رنگی بکار برد .

 

قیمت شیشه میز – رفلکس 

در این طرح از شیشه های میز از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

قیمت شیشه میز – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه میز – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس ترکیبی از شیشه های سندبلاست ، ساتینا و حکاکی است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه میز – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثی زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه میز - اینستاگرام

 

قیمت شیشه میز - واتساپ

 

 

جهت مطلع شدن از قیمت شیشه میز و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت قیمت شیشه میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه میز مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه بسیار کمتر از سایر مراکز فروش این نوع شیشه ها است و بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می گردد .

 

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

قیمت شیشه میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند