فهرست این مقاله

قیمت شیشه ۱۰ میل

عرضه و قیمت شیشه ۱۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه ۱۰ میل

پرکاربردترین شیشه از نظر ضخامت ، شیشه ۱۰ میل محسوب می شود و در کارخانجات صنعت شیشه هم بیشترین تولید را در بین انواع شیشه ها به خود اختصاص داده است از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های ۱۰ میل را به صورت جام و قواره عرضه می نماید در این مقاله قصد داریم به انواع این نوع شیشه ها و کاربرد آن ها و همچنین مقایسه قیمت شیشه ۱۰ میل با دیگر شیشه ها بپردازیم .

قیمت شیشه ۱۰ میل به طور کلی به دو پارارمتر بستگی دارد ۱- ابعاد شیشه ۲- رنگ و طرح شیشه ، با اطلاع از این دو پارامتر می توان قیمت دقیق شیشه ۱۰ میل را محاسبه کرد ، اهمیت ابعاد شیشه از این رو است که پرتی شیشه چه مقدار خواهد بود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل ساده

شیشه های ساده ۱۰ میل کمترین قیمت را در بین شیشه های ۱۰ میل تولید شده دارند که از این نوع شیشه ها در ساخت شیشه های میز ناهارخوری و جلو مبلی استفاده می شود ، شیشه های ۱۰ میل ساده با نام شیشه ۱۰ میل فلوت هم در بازار شیشه و آینه شناخته شده هستند برای برش شیشه های ۱۰ میل می توان از الماس به صورت دستی و همچنین دستگاه CNC استفاده کرد .

نام دیگر قیمت شیشه های ۱۰ میل ساده ،  قیمت شیشه ۱۰ میل فلوت و قیمت شیشه ۱۰ میل سفید است و در بازار با این سه نام شناخته شده کارخانه های مختلفی شیشه های ۱۰ میل ساده را تولید کرده  که می توان به اردکان و کاوه اشاره کرد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل سکوریت

شیشه های سکوریت همانطور که در دیگر مقاله ها اشاره شد به شیشه هایی گفته می شود که پس از برش در ابعاد مورد نظر وارد کوره مخصوص سکوریت شده و پس از چند دقیقه شیشه را خارج می کینیم در این صورت شیشه دارای مقاومت بالایی خواهد شد قیمت شیشه ۱۰ میل سکوریت حدود %۳۰ از شیشه های ۱۰ میل ساده بیشتر می باشد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل لمینت

برای تولید شیشه های لمینت ۱۰ میل دو عدد شیشه ۵ میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل کریستال

زیباترین نوع شیشه ۱۰ میل که به دلیل وجود ذرات کریستالی در آن دارای شفافیت بسیار بالاتری نسبت به شیشه های ۱۰ میل ساده است ار نظر ظاهری هم لبه های شیشه کریستال مایل به رنگ سفید و آبی فیروزه ای است اما شیشه های ۱۰ میل ساده مایل به رنگ سبز می باشد ، قیمت شیشه های ۱۰ میل کریستال به مراتب بیشتر از شیشه های ۱۰ میل ساده می باشد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل آکواریوم

برای ساخت آکواریوم می توان از شیشه های ۱۰ میل فلوت ساده و هماز شیشه های ۱۰ میل کریستال استفاده کرد البته استفاده از شیشه کریستال موجب زیبایی بیشتر آکواریوم خواهد شد برای ساخت آکواریوم باید در ابتدا شیشه ها را با دستگاه CNC برش داد سپس شیشه ها را به وسیله چسب هاب مخصوص آکواریوم طبق الگو به هم می چسبانیم .

قیمت شیشه ۱۰ میل آکواریوم کریستال نسبت به شیشه آکواریوم فلوت ۱۰ میل حدود دو برابر می باشد که این اختلاف قیمت با در نظر گرفتن شفافیت و ظاهر بسیار زیبای شیشه کریستال بدیهی به نظر می رسد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود ، این نوع شیشه ها را می توان در طیف وسیع رنگی تولید کرد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل دودی

شیشه های ۱۰ میل دودی به دلیل ساختار متفاوت و ترکیبات خاص در تولید آن حدود ۴۰ درصد از شیشه های شفاف قیمت بیشتری داشته و به طور کلی کمتر هم تولید می شود ، این نوع شیشه ها بیشتر به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل برنز

شیشه ۱۰ میل برنز در واقع اولین نوع شیشه رنگی ۱۰ میل محسوب می شود که در صنعت شیشه کشورمان تولید شد ، شیشه های ۱۰ میل برنز بیشتر به عنوان شیشه میز ناهارخوری و اجرای درب شیشه ای استفاده می شود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل رومیزی

قیمت شیشه های ۱۰ میل رومیزی به عوامل مختلفی مانند ابزار دور شیشه ، رنگ شیشه و نوع شیشه بستگی دار به عنوان مثال قیمت شیشه رومیزی ۱۰ میل کریستال با ابزار تراش دو پله با قیمت شیشه رومیزی ۱۰ میل دیاموند متفاوت است .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل خم 

شیشه های خم آکواریوم و میزهای شیشه ای معمولا ۱۰ میل در نظر گرفته می شود البته با توجه به اینکه تولید شیشه های خم بسیار زمانبر است قیمت آن نسبت به سایر شیشه های خم بیشتر می باشد ، قیمت شیشه ۱۰ میل خم با توجه به ابعاد ، شعاع خم و نوع شیشه تعیین می گردد به طور مثل قیمت شیشه خم لمینت ۲۰ میل کریستال بسیار بیشتر از شیشه های خم فلوت است .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل مات

شیشه های مات به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست و ساتینا دارای بیشترین کاربرد هستند و در اغلب پروژه هایی که نیاز با استفاده شیشه ها مات می باشد بکار می روند .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که طی فرآیندی سخت و زمانبر روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های ۱۰ میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، قیمت شیشه ۱۰ میل حکاکی شده تقریبا دو برابر شیشه های ۱۰ میل ساده است از همین رو در پروژه های خاصی از این نوع شیشه ها به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل گرد 

برای تولید شیشه های ۱۰ میل گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل هوشمند 

طرح جدیدی از شیشه های ۱۰ میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه های هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا قیمت شیشه ۱۰ میل هوشمند از سایر شیشه های ۱۰ میل بیشتر است به همین دلیل در پروژه های خاص و محدودی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیشه ۱۰ میل هوشمند در همه ی نمایندگی های صنایع شیشه و آینه کولیوند چه در شهرها و چه در مراکز استان ها به صورت یکسان است لذا برای قیمت آینه فقط کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های ۱۰ میل رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های رنگی سفید یا مشکی بکار برد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر نیز باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی روی سنگ قبر ایجاد شده و مقاومت شیشه مناسب خواهد بود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل رفلکس

در این طرح از شیشه های ۱۰ میل مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل تاشو

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهیه استفاده می شود .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل دودی 

شیشه های دودی متداول ترین طرح شیشه های ۱۰ میل محسوب می شود که اغلب به عنوان شیشه رومیزی و پارتیشن شیشه ای بکار می رود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری مشکی رنگ از شیشه دودی بکار برده خواهد شد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل پارتیشن 

جهت اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس و با فریم های آلومینیومی باید  از شیشه های ۱۰ میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت شیشه ۱۰ میل بین کابینتی 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از عرض ۶۰ سانتی متر در نظر گرفته شده از شیشه های ۱۰ میل رنگی لاکوبل بکار خواهد رفت بدنی صورت از نظر مقاومت نیز پروژه  مطلوب خواهد بود ، شیشه های بین کابینتی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

انواع شیشه ۱۰ میل صنایع شیشه و آینه کولیوند ( قیمت شیشه ۱۰ میل )

  • شیشه ۱۰ میل سکوریت
  • شیشه ۱۰ میل ساده
  • شیشه ۱۰ میل فلوت
  • شیشه ۱۰ میل دودی
  • شیشه ۱۰ میل آکواریوم                                قیمت شیشه ۱۰ میل
  • شیشه ۱۰ میل کریستال
  • شیشه ۱۰ میل برنز
  • شیشه ۱۰ میل سندبلاست
  • شیشه ۱۰ میل ساتینا

 

قیمت شیشه 10 میل - اینستاگرام

 

قیمت شیشه 10 میل - واتساپ

 

 

نحوه استعلام قیمت شیشه ۱۰ میل از صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت سفارش و استعلام قیمت شیشه ۱۰ میل از صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت اطلاع از قیمت شیشه ۱۰ میل به صورت حضوری اقدام نمایید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه ۱۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

قیمت شیشه 10 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه ۱۰ میل به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند